Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).

Dublin: Belfast Titanic Quarter & Giant's Causeway Tour

Dublin: Belfast Titanic Quarter & Giant's Causeway Tour

Od $91,10 za osobę

Odwiedź miejsce narodzin Titanica podczas wycieczki po Belfaście z Dublina. Eksploruj miasto kultową czarną taksówką, odwiedź Titanic Experience, jedź do legendarnej Grobli Olbrzyma, przeżyj Antrim Coastal Tour i odkryj zamek Dun Luce.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 14 godz.
Godzina rozpoczęcia 07:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przejazd luksusowym autokarem przez dolinę Boyne, do domu na 5000-letnie wzgórze Tara
 • Dowiedz się o bitwie pod Boyne między katolickim królem Jakubem a protestanckim królem Williamem Orange
 • Przeglądaj Belfast słynną czarną taksówką lub odwiedź Titanic
 • Odwiedź największą na świecie najnowocześniejszą stronę Titanic Quarter, w której została zbudowana
 • Udaj się do unikalnych skał Grobli Olbrzyma, utworzonej ponad 60 milionów lat temu
 • Odważ się przejść przez most linowy Carrick-a-Rede
Pełny opis
Podróżuj przez dolinę Boyne podczas całodniowej wycieczki widokowej z Dublina i odkryj dom 5000-letniej Hill of Tara, starożytnej stolicy Wysokich Królów Irlandii. Oddany przewodnik opowie o bitwie pod Boyne między katolickim królem Jakubem a protestanckim holenderskim królem Williamem Orange, rozdziałem w historii Irlandii, który wciąż rezonuje i jest ściśle związany z historią Belfastu. Po przyjeździe do Belfastu możesz wziąć udział w politycznej wycieczce kultową czarną taksówką (taksówką) LUB odwiedzić Titanic Experience i dzielnicę, aby zwiedzić stocznie, w których zbudowano wielki liniowiec. Podczas wycieczki czarną taksówką zobaczysz miejsca, które odegrały kluczową rolę w historii politycznej miasta, takie jak dzielnice Falls i Shankill. Dowiedz się o przemysłowych korzeniach Belfastu i 4 dekadach niepokojów społecznych pod koniec XX wieku. Podpisz linię pokoju, wysoki mur dzielący społeczności i przeczytaj polityczne murale. Przewodnik opowie o swoich rodzinnych doświadczeniach, aby nadać wycieczce bardziej osobisty charakter. Alternatywnie, przejdź do największej na świecie najnowocześniejszej gry Titanic w nowej dzielnicy Titanic w Belfaście, w dawnych stoczniach Harland i Wolf. Przeżyj ponownie tragiczną podróż liniowca, zatonięcie i pełne wrażeń odkrycie dna morskiego, poprzez eksponaty wyjaśniające jej budowę, start i historię w 9 różnych galeriach. Twoim celem jest Światowe Dziedzictwo UNESCO Grobli Olbrzyma, utworzone ponad 60 milionów lat temu przez erupcje wulkanów. Znane z charakterystycznych formacji skalnych, które rozciągają się na prawie 29 km od wybrzeża, można wędrować do formacji znanych jako „Krzesło życzeń”, „But giganta” i „Organ giganta”. Poznaj legendę irlandzkiego giganta Finna McCoola, podobno twórcy Causeway. Przed powrotem do Dublina zatrzymaj się w malowniczych ruinach zamku Dun Luce, położonego obok Bushmills Village, domu słynnej irlandzkiej whisky. Tutaj masz możliwość zjedzenia lunchu w wielu miejscach zlokalizowanych na Causeway. Po 2 godzinach jest wystarczająco dużo czasu na lunch i spacer po tym bajecznym nadmorskim krajobrazie. Wycieczka wzdłuż północnego wybrzeża Antrim, docierając do mostu linowego Carrick-a-Rede. Opcja przejścia przez światowej sławy most łączący wyspę z lądem jest wliczona w cenę biletu. Czas przeznaczony na ten postój wynosi około 80 minut, więc idź, bądź odważny. Po wycieczce Rope Bridge będziesz kontynuować wzdłuż wybrzeża Antrim, mijając spektakularne krajobrazy kamienistych brzegów, zalesionych dolin i osłoniętych portów. Zobacz pozostałości zamku Dunseverick i podziwiaj widoki na Mull of Kintyre. W pogodny dzień w oddali zobaczysz Szkocję. Trasa z powrotem do Dublina jest inna niż trasa prowadząca do Causeway wcześniej tego samego dnia, co zapewnia inną scenerię. Przyjedź z powrotem do centrum Dublina o 20.30 i ciesz się resztą wieczoru. Przewodnik będzie pod ręką, aby pomóc Ci w uzyskaniu wszelkich wskazówek lub potrzebnych informacji.
Wliczone w cenę
 • Luksusowy autokar turystyczny z przewodnikiem i osobnym kierowcą
 • Doświadczenie Titanica lub polityczna wycieczka czarną taksówką Belfast
 • Dzielnica Titantic
 • Giant's Causeway Pathways i skansen
 • Most linowy Carrick-a-Rede - koszt przejścia przez most i plac budowy
 • Literatura uzupełniająca
 • Causeway Visitors Center (restauracja i sklepy)
 • Jedzenie
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

7:00 w kawiarni Starbucks przy Dame Street / College Green (1 College Green, Temple Bar, Dublin 2). 7:05 w Dublin Bus Office, 59 O'Connell Street, Dublin 1 (59 O'Connell Street Upper, North City, Dublin 1)

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Zalecana jest odzież na każdą pogodę
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 / 5

na podstawie 236 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4.5/5
 • Transport
  4.7/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5
Sortuj wg

Sortuj wg

Bardzo zorganizowana wycieczka, która odwiedza kilka miejsc o znaczeniu historycznym i geograficznym w Irlandii Północnej. Nasz przewodnik, Richard, doskonale przedstawił ciekawe informacje ogólne i sprawił, że wycieczka zakończyła się sukcesem. Jego propozycja Murrays jako miejsca na obiad po trasie była na miejscu. Autobus był bardzo wygodny. Trasa jest długim dniem, ale warto, ponieważ czułem się, jakbym wiedział o wiele więcej na temat tej ważnej części Irlandii i jej historii pod koniec naszego dnia. Trasa „must do”.

Czytaj dalej

1 listopada 2019

It is a very well organized, concise combination of nature, land scape, culture and history. The tour guide (Anthony) is super friendly and knows a lot about Ireland's history. The timings are very well organized. The coach is comfortable and the driver is nice :). If you are in Ireland for a short time and you want to make most out of it, I recommend this tour.

Czytaj dalej

4 października 2020

Przetłumacz

amazing

23 września 2020

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 38160