Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Dublin

Bogate życie artystyczne, wyborna whiskey i przyjaźni mieszkańcy to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Często zadawane pytania dotyczące: Dublin

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dublin?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Dublin obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Dublin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dublin? Kliknij tutaj.

Dublin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 39 575 opinii

wycieczka była bardzo imponująca. Zobaczyliśmy wiele spektakularnych miejsc w towarzystwie naszego przewodnika, Piotra opowiadającego historię Irlandii i miejsc, do których pojechaliśmy. Gdy nasz przewodnik zrobił sobie krótką przerwę :), kontynuowaliśmy naszą soczystą, zieloną podróż przy bardzo przyjemnej irlandzkiej muzyce. Nawet w wolnej chwili nasz przewodnik informuje o tym, co warto zobaczyć z przygotowaną przez siebie listą. Cieszyłam się, że irlandzka pogoda nas nie zawiodła, a podróż przebiegła bardzo sprawnie. Ogólnie wycieczka była bardzo wygodna, niezawodna, pouczająca i zabawna. mam nadzieję, że udam się na więcej takich wycieczek…

Bardzo fajna wycieczka i bardzo miły przewodnik. Mieliśmy dobrą pogodę w Glendalough, ale było zbyt mglisto na widok na Wicklow Mountain, ale to jest irlandzka pogoda. Owczarki i owce roztopiły nasze serca, a także bardzo ciekawie było zobaczyć i uczyć się. Zamek Kilkenny też jest bardzo ładny. Bonus dla mnie: mogliśmy zabrać ze sobą bagaże i wysiąść z autobusu w Kilkenny na nasz następny przystanek. Dzięki za miłą wycieczkę!

Zdecydowanie polecam ten wyjazd. Ma piękne krajobrazy i krajobrazy, przystanki, na których wystarczająco długo można było zwiedzać, a przewodnik Ryan był bardzo miły i udzielił ciekawych informacji. Moim osobistym punktem kulminacyjnym był postój na farmie owiec. Rolnik Michael dał wiele wglądu w temat szkolenia owczarków, a także pokazał to nam ze swoimi 3 border collis. Świetna podróz!!

Zawsze kochamy łodzie i podobała nam się ta. Łódź płynie nisko w wodzie i sprawia, że czujesz się blisko rzeki. Na szczęście łódź była zakryta, ponieważ był to dzień, w którym groził deszcz (ale tak naprawdę nie padało tak dużo). Chcielibyśmy wypłynąć na sam koniec portu, ale zarezerwowana trasa nie szła tak daleko.

Zamek był bardzo interesujący. Z klifów roztaczały się wspaniałe widoki. W małym pubie w Doolin podano doskonały lunch.