Dubaj
zoo i oceanaria

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 2498 opinii

Jeżeli nigdy nie byliście w oceanarium to polecam to miejsce. My byliśmy już w większych oceanariach i dlatego nasze ogólne wrażenie oceniłem na Dobre (cztery gwiazdki). Z realizacją kuponu rezerwacyjnego nie było problemu, w oceanarium można zobaczyć wiele okazów w tym rzadko spotykaną rybę gitarę. W zoo wrażenie na nas zrobiły aligatory oraz wydry. Przejażdżka łodzią ze szklanym dachem jest chyba najsłabszym punktem programu zwiedzania i można to sobie odpuścić. Na tą wycieczkę zarezerwujcie sobie co najmniej 2 godziny.

Bardzo fajna wycieczka. Zaczęliśmy od 124 piętra - efekt piorunujący. Wszystko takie malutkie jak zabawkowe. Trochę szkoda, że pogoda nie była najlepsza i mgła trochę zabrała efektu. Widoki od strony zachodniej (po 15) też miały minus - odbijaliśmy się w szybach, co trochę przeszkadzało. Potem Dubai Mall i podwodne ZOO. Aż dziwne, że to wszystko mają w "sklepie". Warto tak dla dzieci jak i dla dorosłych.

Bardzo fajna opcja, dla zwiedzania z dziećmi. Bilet obejmuje również wejście na 125 piętro, co nie jest napisane w opisie wycieczki. Ogólnie widok ze 125 pietra jest taki sam jak ze 124 ;)))) Nie mniej są tam windy którymi można zjechać na dół, w sytuacji gdy jest duża kolejka na 124 piętrze. Warto to zobaczyć.

Burdż Chalifa - niesamowity widok. W południe dość mało ludzi. Nieduże kolejki. Zdecydowanie polecam. Oceanarium - tunel pod oceanarium to dopiero początek zwiedzania. Potem mnóstwo atrakcji dla dzieci włącznie z głaskaniem małych rekinków. Rodzina zachwycona. Zdecydowanie polecam

Bardzo pozytywne. Szybko dostaliśmy się na zarezerwowane piętro Burg Khalifa, widoki działające.na wyobraźnię. W zasadzie jedynym minusem była duża kolejka do windy powrotnej.