Więcej zdjęć

Od 135,56 zł za osobę

Złote Miasto – półdniowa wycieczka po Dubaju

Numer identyfikacyjny produktu: 7103
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, niemiecki

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Z hotelów położonych w granicach Dubaju. Po dokonaniu rezerwacji koniecznie potwierdź czas swojego przyjazdu i ustal czas i miejsce odbioru z hotelu.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zobacz historycznie atrakcje Dubaju
  • Zatrzymaj się, by zrobić kilka zdjęć słynnego hotelu Burdż al-Arab
  • Wyrusz w rejs abrą (taksówką wodną) w kierunku bazarze z przyprawami
  • Zrób zakupy na bazarze (suku) z wyrobami ze złota
Wycieczka w skrócie
Poznaj historyczne miejsca i bujne życie Dubaju w trakcie 4-godzinnej wycieczki z przewodnikiem. Zobacz słynne atrakcje Dubaju, w tym Burdż al-Arab. Wyrusz w rejs taksówką wodną, zrób parę ładnych zdjęć i zatrzymaj się na bazarze z wyrobami ze złota.
Tego możesz się spodziewać
Zobacz historyczne miejsca i współczesną architekturę Dubaju podczas 4-godzinnej wycieczki luksusowym, klimatyzowanym autobusem lub prywatnym pojazdem! Wycieczka odbywa się w towarzystwie doświadczonego przewodnika. Pojazd podjedzie pod Twój hotel w Dubaju.

Odkrywaj historyczne miejsca Dubaju zachwycając się pełnym energii, kosmopolitycznym życiem współczesnych części miasta. Wycieczka zaczyna się od przystanku przy jednej z ikon Dubaju, hotelu Burdż al-Arab. Będziesz mieć chwilę czasu, żeby zrobić temu przypominającemu żagiel budynkowi parę zdjęć. Potem pojedziesz na Dżamirę – malowniczy obszar mieszkalny Dubaju, na którym będzie okazja popodziwiać parę pałaców i imponujący Meczet Jumeirah.

Następnie wyruszysz w stronę dzielnicy Al Bastakiya – zwiedzisz starą część Dubaju i Muzeum Dubajskie. Później popłyniesz abrą – jedną z kultowych Dubajskich wodnych taksówek – przez Dubai Creek, by zwiedzić suk (czyli targowisko), na którym odbywa się handel przyprawami. Naciesz się zapachami; kiedy będziesz wracać, dostaniesz trochę czasu, by zrobić zakupy na słynnym dubajskim suku, na którym handluje się złotem.
Wliczone w cenę
  • Odbiór z hotelu i transport powrotny
  • Klimatyzowany autobus lub pojazd prywatny (jeżeli wybrano transport prywatny)
  • Doświadczony przewodnik
Niewliczone w cenę
  • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Dla pasażerów z Port Rashid: Odbiór z portu dla statków wycieczkowych. Po dokonaniu rezerwacji koniecznie potwierdź czas swojego przyjazdu i ustal czas i miejsce odbioru z hotelu. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Po dokonaniu rezerwacji skontaktuj się z organizatorem w celu ustalenia odbioru z hotelu.
• W trakcie wycieczki ogólnodostępnej przewodnik będzie mówił po niemiecku i po angielsku.
• Przez większą część roku wystarczą lekkie ubrania, ale zimą, w szczególności wieczorami, mogą przydać się sweter lub kurtka. Zalecamy zabranie okularów przeciwsłonecznych z dobrym filtrem oraz kapelusza. W ZEA panuje konserwatywna tradycja ubioru. Kostiumy kąpielowe można nosić wyłącznie na plaży i w basenach hotelowych. W miejscach publicznych mężczyźni i kobiety powinni nosić ubrania zakrywające ramiona i kolana, w szczególności wybierając się na bazar, do sklepu czy wioski.
• Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania dowolnej z planowanych części wycieczki z powodu decyzji rządu, świąt państwowych, warunków pogodowych itp.
• Ewentualne opóźnienia przy odbiorze z hotelu mogą wynikać z natężenia ruchu drogowego lub z faktu, że po drodze odbierani są inni uczestnicy wycieczki ogólnodostępnej.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 229)

Organizator:

Orient Tours LLC

Numer identyfikacyjny produktu: 7103