Wycieczka całodniowa

Złote Miasto – półdniowa wycieczka po Dubaju

Złote Miasto – półdniowa wycieczka po Dubaju

Od 108,48 zł za osobę

Poznaj historyczne miejsca i bujne życie Dubaju w trakcie 4-godzinnej wycieczki z przewodnikiem. Zobacz słynne atrakcje Dubaju, w tym Burdż al-Arab. Wyrusz w rejs taksówką wodną, zrób parę ładnych zdjęć i zatrzymaj się na bazarze z wyrobami ze złota.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 4 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, niemiecki
Odbiór wliczony w cenę
Z hotelów położonych w granicach Dubaju. Po dokonaniu rezerwacji koniecznie potwierdź czas swojego przyjazdu i ustal czas i miejsce odbioru z hotelu.
Prywatna lub mała grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz historycznie atrakcje Dubaju
 • Zatrzymaj się, by zrobić kilka zdjęć słynnego hotelu Burdż al-Arab
 • Wyrusz w rejs abrą (taksówką wodną) w kierunku bazaru z przyprawami
 • Zrób zakupy na bazarze (suku) z wyrobami ze złota
Pełny opis
Poznaj zabytki oraz nowoczesną architekturę Dubaju podczas 4-godzinnej wycieczki krajoznawczej luksusowym klimatyzowanym autokarem lub prywatnym samochodem. Wycieczka odbywa się w towarzystwie doświadczonego przewodnika, który przyjedzie po Ciebie do Twojego hotelu w Dubaju. Odkrywaj historyczne miejsca Dubaju zachwycając się pełnym energii, kosmopolitycznym życiem współczesnych części miasta. Wycieczka zaczyna się od przystanku przy jednej z ikon Dubaju, hotelu Burdż al-Arab. Będziesz mieć chwilę czasu, żeby zrobić temu przypominającemu żagiel budynkowi parę zdjęć. Potem pojedziesz do dzielnicy Jumeirah – malowniczego obszaru mieszkalnego Dubaju, w którym będzie okazja popodziwiać parę pałaców i imponujący meczet Jumeirah. Następnie wyruszysz w stronę dzielnicy Al Bastakiya, gdzie zobaczysz starą część Dubaju oraz muzeum fortu Al-Fahidi Później popłyniesz abrą – jedną z kultowych Dubajskich wodnych taksówek – przez Dubai Creek, by zwiedzić suk (czyli targowisko), na którym odbywa się handel przyprawami. Naciesz się zapachami; kiedy będziesz wracać, dostaniesz trochę czasu, by zrobić zakupy na słynnym dubajskim suku, na którym handluje się złotem.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Klimatyzowany autobus lub pojazd prywatny (jeżeli wybrano transport prywatny)
 • Doświadczony przewodnik
 • Napiwki
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 Muzeum Dubajskie jest zamknięte. Wizyta w muzeum zostanie zastąpiona postojami na fotografowanie na Palm West Beach, w tym Marina/Ain Dubai, pałacu Zabeel i Burdż Chalifa.
 • Wycieczka ogólnodostępna jest prowadzona w języku angielskim i niemieckim. Przewodnik będzie mówił w obu tych językach.
 • Przez większą część roku wystarczą lekkie ubrania, ale zimą, w szczególności wieczorami, mogą przydać się sweter lub kurtka. Zaleca się założenie dobrych okularów przeciwsłonecznych oraz nakryć głowy. W ZEA panuje konserwatywna tradycja ubioru. Kostiumy kąpielowe można nosić wyłącznie na plaży i w basenach hotelowych. W miejscach publicznych kobiety i mężczyźni powinni mieć zakryte ramiona i kolana, zwłaszcza na targowiskach oraz w sklepach i wioskach.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania dowolnej z planowanych części wycieczki z powodu decyzji rządu, świąt państwowych, warunków pogodowych itp.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,1 /5

na podstawie 664 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,3/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Rozpoczęło się trochę czasu, myślę, że zaczęło się dopiero po południu, kiedy wszystko zostało odebrane z różnych hoteli. Słuchanie komentarza w języku niemieckim i angielskim nie było doskonałe, wolałby angielski dźwięk. Lepiej zatrzymać się w Al Fahidi niż w Złotym Suku, bardziej interesującym miejscu. Jednak podróż statkiem abra była dobra, a wizyty w Muzeum Dubaju i innych przystankach również dobre.

Czytaj dalej

29 stycznia 2020

Polecamy!

Fajna wycieczka! Autobus klimatyzowany,odbiór i dowóz pod sam hotel. Każdy dostał butelkę zimnej wody. Przewodnik bardzo miła, przekazała dużo ciekawych i przydatnych informacji,był czas na robienie zdjęć ale bylo trochę mało wolnego czasu na bazarze przypraw i złota bo tylko pół godziny ale zgodnie z założonym planem. Mimo to polecamy,warto było!!!

Czytaj dalej

24 października 2018

Przyszli odebrać nas z hotelu, przenieść do autobusu (czas nie był najlepszy). Po odejściu z Burj al Arab mieliśmy najlepszy przewodnik, zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim. Stamtąd mieliśmy fajną wycieczkę. Uwzględniono także transport powrotny do hotelu. Dobry stosunek jakości do ceny.

28 lutego 2020

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 7103