Wybierz daty
Dubaj

zachód słońca

zachód słońca: Popularne w kategorii Dubaj

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zachód słońca w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu zachód słońca jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu zachód słońca w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 32 475 opinii

Ogólnie idealne doświadczenie. Zarezerwowaliśmy bilety VIP, które naprawdę się opłaciły. Widok, pokaz, jedzenie i napoje były idealne. Jedyną rzeczą, która była trochę zdezorganizowana, było to, że nie mówiono, jak idzie jedzenie. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że jedzenie trzeba znosić na dole - nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, dopóki nie musieliśmy opuścić górnego pokładu, aby dostać się pod mosty ze względu na wysokość. Ale poza tym było to naprawdę wspaniałe doświadczenie, które możemy tylko polecić.

Niesamowite przeżycie na największym jachcie w Dubai Marina! Wybraliśmy opcję VIP, którą wybrałbym jeszcze tysiąc razy, po wejściu omijasz całą kolejkę, preferencyjną trasą, przy wejściu zostaliśmy przywitani jak tylko weszliśmy na pokład i od razu odprowadzeni do naszego stolika na górze z pięknymi widokami! Zjedliśmy świetnie i wypiliśmy odpowiednią ilość, bar był otwarty przez całą noc, wszystko w cenie, nie wspominając o wszystkich pokazach tanecznych, które tam były, cudownie! Zdecydowanie polecam!

Wycieczka Mega Yatch jest koniecznością, gdy jesteś w Dubaju. Wszystko w tej trasie jest EKSCYTUJĄCE i DOSKONAŁE. Wybraliśmy się na tę wycieczkę z rodziną i wszyscy świetnie się bawiliśmy. Jedzenie było bardzo dobre i miało wiele opcji do wyboru. DJ na Jachcie zabawiał publiczność. W regularnych odstępach czasu na pokładzie było kilka koncertów. Ogólnie polecam to wszystkim. Nie przegap tego. Podziękujesz mi później.

Rejs na szczyt!!! Obowiązkowy przejazd po przyjeździe do Dubaju. Posiłek jest bardzo sycący, a łódź bardzo dobrze wyposażona, aby móc zwiedzać marinę! Atmosfera na pokładzie jest na najwyższym poziomie, a 3 godziny mijają bardzo szybko, plus trochę połowy tuż przed Atlantis.

Wszystko zgodne z opisem, jedzenie smaczne, alkohol do oporu, podczas rejsu występy w rytm muzyki