Dubaj
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9905 opinii

Super przygoda na pustyni z lekką adrenaliną przeurocze wielbłądy i bardzo ciekawie położony obóz na środku pustyni przepiękny zachód słońca i malownicze zdiecia zrobione przez naszego wspaniałego przewodnika ,który opowiedział nam interesująca historie pustyni .Polecam wszystkim bo naprawdę warto

Przemiły kierowca, z dużą wiedzą dotyczącą Emiratów. Podczas podróży można było przeprowadzić wyczerpującą rozmowę i zadać tysiące pytań. Wycieczka pozostawiła mnóstwo wspomnień, wszystko doskonale zorganizowane

Fajnie było podróżować do Abu Zabi, zobaczyć piękne meczety i poznać historię kraju. Byli bardzo pomocni w koordynowaniu i komunikowaniu się, zwłaszcza w świetle stale zmieniających się potrzeb chowu.

AMER - mieliśmy świetna przygodę z tym kierowcą. Udana wycieczka po Pustynii, odbiór na czas spod wyznaczonego miejsca. Miła i przyjazna atmosfera. Polecam każdemu wycieczkę z tym Panem! ;)

Ta trasa była tak najlepsza! Nasz przewodnik Kashan z pewnością sprawił, że nasze doświadczenie było niezapomniane. Tyle do nauczenia się i zobaczenia, 10/10!