Dubaj
wycieczki quadem lub pojazdem terenowym

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki quadem lub pojazdem terenowym: Popularne w kategorii Dubaj

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4840 opinii

Wycieczka rewelacyjna! Program zgodny z naszymi oczekiwaniami, idealny czas na spędzenie chwil w Dubaju. Nasz przewodnik SHARAF był bardzo miły i naprawdę dobrym kierowcą, przyjechał po nas do hotelu na czas, w trakcie drogi opowiadał różne ciekawostki o Dubaju i najważniejsze robi przepiękne zdjęcia! Na fotografiach mamy uwiecznione wszystkie momenty z całej wycieczki. Jazda po wydmach z naszym kierowcą to niezapomniane przeżycie. Jazda na wielbłądach 15 min i sandboarding super doświadczenie. Nasz kierowca Sharaf poinformował nas o możliwości wykupienia dodatkowych dwóch godzin programu tj. kolacja, pokazy tańca itp. w obozie. My skorzystaliśmy tylko z programu 4 godzinnego i polecamy wszystkim!

Super!!! Super!!! polecam!!! swietnie zorganizowana wycieczka, bardzo dobra opieka przez caly pobyt. Nocleg na pustyni to bardzo fajne przezycie. Wszystkie atrakcje porzadnie i solidnie przygotowane. Bardzo dobre jedzenie, nieogranieczony dostep do napojow.

Fantastic trip, guide was fantastic and very helpful. Night organized perfectly and my wife was so happy on comfort during the night.

mega super wycieczka kierowca był mega super miły i rajd po pustyni w jego wykonaniu mistrzostwo świata polecam ta wycieczkę

it was amazing experience! best guide, delicious food, great shows during dinner! we really recommend :)