Dubaj
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3322 opinii

Ta wycieczka jest obowiązkowa dla tego miasta. Nie ma porównywalnej trasy tak kompletnej i szczegółowej w ekspozycji kulturalnej i edukacji, jak trasa Mohammada. Jest miły, taktowny i dba o swoich gości. Bardzo podobała nam się dbałość o szczegóły, którą daje, i pomimo warunków pogodowych i upałów nie idzie na kompromis z jakością swojej trasy. Najlepsza wycieczka do zrobienia i gorąco polecamy ją z Mohammadem.

Fawad był naszym przewodnikiem i był niesamowity! Miał BARDZO dużą wiedzę na temat miasta, jego historii, meczetu i jego znaczenia. Wyjaśnił wszystko bardzo dobrze i upewnił się, że jesteśmy nawodnieni i nie jest zbyt gorąco przez cały dzień, nawet w palącym słońcu. Zrobił dla nas niesamowite zdjęcia i wskazał świetne obszary fotograficzne! Ta wycieczka była punktem kulminacyjnym mojej podróży tutaj w Dubaju?

Nurkowaliśmy dzisiaj z Ahmedem, najpierw wyjaśnił nam sprzęt do nurkowania i pozostałe ważne rzeczy związane z nurkowaniem. Kiedy nurkowaliśmy, poświęcał nam bardzo dużo uwagi. Czułeś się bardzo bezpieczny i wiedziałeś, że jesteś bezpieczny. Mogę go tylko polecić każdemu, kto nurkuje w Dubaju tylko raz.

Świetne doświadczenie dla początkujących płetwonurków. Instruktorzy są bardzo pomocni i zapewniają dobrą i bezpieczną zabawę. Dodatkową premią są zdjęcia i filmy wideo ze swojego doświadczenia, dołączone do pakietu.

Niesamowite wrażenia, ale nie korzystaj z przewodnika, aby coś zarezerwować.