Dubaj
wycieczki Hop-On Hop-Off

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 4013 opinii

Spędziłem kilka godzin w autobusie z fantastycznym i bardzo dobrze poinformowanym przewodnikiem. Wspaniale było robić to w dniu, w którym przyjechaliśmy, ponieważ dało nam zrozumienie, gdzie wszystko jest do końca podróży. Moja 11-letnia córka powiedziała, że to najlepszy autobus turystyczny, w którym jechała, więc to wiele mówi

Jesteśmy w Dubaju od ponad miesiąca i było to najlepsze doświadczenie, jakie mieliśmy. Przewodnik był doskonały i sprawił, że doświadczenie było niezapomniane. Wzięliśmy ze sobą parę, która mieszkała tu od 14 lat i byli zdumieni tym, co zobaczyliśmy. To trzeba zrobić podczas podróży tutaj.

To było wspaniałe doświadczenie. Przewodnik na żywo jest tylko na czerwonej linii, niebieski i zielony mają wcześniej nagrane audio ... co również było bardzo dobre. Rejs, który został uwzględniony, jest piękny, nie przegap go. Najlepszym sposobem, aby zobaczyć Dubaj, jest hop hop hop hop.

Wyskakujący autobus to świetny sposób na zwiedzanie Dubaju. Zatrzymał się na wszystkich głównych atrakcjach. Mogliśmy zobaczyć główne strony w Dubaju i jednocześnie zrobić zakupy. Jedynym minusem jest to, że na niektóre autobusy musieliśmy sporo czekać.

Wspaniała wycieczka, ponad 2,5 godziny bez przesiadek (ze względu na covid) jazdy po całym mieście. Wysoce polecany! Tylko jedna mała skarga: nagranie audio z trasy ma około 3-4 lat, a liczby i statystyki nie są wcale aktualne