Dodaj daty

DubajWycieczki jednodniowe

Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj wg::
Strona 1 z 3

Dubaj: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 47 963 opinii

Zostaliśmy odebrani z hotelu na czas. Otrzymasz powiadomienie o godzinie przez WhatsApp dzień wcześniej. Następnie odjechaliśmy minibusem i odebraliśmy innych uczestników. Wycieczka po mieście była bardzo pouczająca i wszystko zostało bardzo ładnie wyjaśnione. Mieliśmy niemieckiego przewodnika (Harkim). Zrobiliśmy kilka przystanków na zdjęcia bsp. Wyspy Palmowe z widokiem na hotel Antlantis. Zwiedziłem targi przypraw i złota. Pojechałem taksówką wodną i byłem w meczecie (zegar nie musi przynosić ręczników ani długich ubrań), tam dostaniesz ubrania. W końcu udaliśmy się do Burj al Arab, wycieczka tam trwała około 90 minut, bardzo imponująca. Następnie zabrano nas z powrotem do hotelu. Wycieczka była bardziej całodniową wycieczką od 8 rano do 5 po południu. Ale bardzo udany dzień. Wycieczka jest zalecana na początku wycieczki.

Świetny dzień i wszystko dobrze zorganizowane. Naszym przewodnikiem był Hakim, który wszystko nam tłumaczył po niemiecku i chętnie odpowiadał na wszelkie pytania. Przed ostatnim przystankiem grupa została podzielona i jechaliśmy dalej w zależności od zarezerwowanej opcji: dla nas z Firosem do Burj al Arab. Wycieczka była bardzo ekskluzywna i po angielsku. Po wycieczce odwieziono nas z powrotem do hotelu. Udany dzień!

Bardzo Polecam:) Świetnie zorganizowany wyjazd. Od początku do końca bardzo pomocna obsługa na każdym etapie. Pełen profesjonalizm. Hassan jest świetnym przewodnikiem. Wyjazd bardzo udany:)

Bardzo dobra organizacja i bardzo efektywnie spędzony czas. Wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Great time with very professional tour guide! Everything was very good