Dubaj
transfer z lotniska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transfer z lotniska w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu transfer z lotniska jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu transfer z lotniska w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 469 opinii

Uwielbialiśmy tę usługę. To nasz jedenasty raz w Dubaju i zarezerwowaliśmy tę usługę po raz pierwszy. Ale teraz w kółko. Została nam odebrana przez bardzo miłą kobietę w samolocie. Miała znak z imieniem w dłoni. Po kilku krokach zabrano nas bezpośrednio do imigracji samochodem golfowym. Zajęło to 2 minuty. Było tam tak tłoczno. Bez usługi zajęłoby to godzinę lub dłużej. Potem walizki już były i zabrano nas bezpośrednio do taksówki. Podróż samolotem do taksówki zajęła nam tylko pół godziny. Naprawdę mega usługa. Od teraz będzie tylko rezerwowany. Pieniądze są absolutnie warte swojej ceny.

Zarezerwowaliśmy transport z hotelu na lotnisko, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Kierowca się spóźnił, odebrał nas z hotelu i załadował bagaże. Zarezerwowałbym transport raz za razem na transfer na lotnisko. Na lotnisku płacisz 20 dirhamów za samo wejście na pokład, więc transfer nie jest droższy w zależności od tego, gdzie masz swój hotel. Byliśmy szaleni.

Asystent kierowcy spotka się z Tobą (pełne imię i nazwisko w języku angielskim), w poczekalni, sprawdzi dane rezerwacji z rezerwacją W Twoim telefonie dane będą się zgadzać i zaprowadzi Cię do komfortowego wnętrza auta kierowca (mówi tylko po angielsku), on Zostaniesz zabrany do celu. Polecam wszystkim, dla których liczy się wygoda!

Świetna obsługa. Kierowca był w hotelu 20 minut przed pożądanym czasem. Bardzo niezawodny.

Fantastyczny! Świetna obsługa! Na pewno skorzystam z niego ponownie!