Dubaj
top 10

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5784 opinii

Wycieczka mnie usatysfakcjonowała, chociaż trochę inaczej Jaś sobie wyobrażałem. Myślałem że dojście do pustynnej wioski będzie na wielbłądach np. kilometry lub 500m , a okazało się że aż na miejsce docieramy autem i tam na wielbłądach możemy sobie zrobić małe kółko, około 50m. Wycieczka powinna się rozpocząć przynajmniej pół godziny wcześniej. 15:00 to za późno. Na miejscu przed zachodem słońca było już bardzo mało czasu na zdjęcia. Przewodnik bardzo fajny.

Kierowca był świetny i na czas. Znakomicie, kiedy dotarliśmy do obozu, dając nam krótką degustację jazdy po wydmach, mimo że za nie nie płaciliśmy, oprowadzając nas po straganach, mówiąc nam, co jest za darmo, a co za darmo. Zabawa na pustyni podczas zachodu słońca!

Wrażenia niesamowite. Wspaniałe widoki. Rewelacyjni instruktorzy Arun i William. Świetny rejs dla tych, którzy lubią prędkość, wiatr we włosach i smak słonej wody, a przy tym chcą poznać najciekawsze widoki Dubaju od strony wody. Polecam!

Mieliśmy najmilszego przewodnika w historii, Dilawara K. Traktował nas jak tantiemy, pomagał przy zdjęciach i każdej możliwej obsłudze.

Przewodnik Funtour Munir był naprawdę dobry i bardzo pomocny. Dziękuję bardzo Munir.