Wybierz daty
Dubaj

sporty ekstremalne

sporty ekstremalne: Popularne w kategorii Dubaj

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu sporty ekstremalne w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu sporty ekstremalne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu sporty ekstremalne w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 62 opinii

Wow, to była świetna rzecz. Możemy to tylko polecić. Lot wyobrażałem sobie gorzej, ale było bardzo spokojnie i nie było lęku wysokości. Zrobiłem świetny film. Zostaniesz odebrany przed Akademią małym autobusem wahadłowym, ponieważ nie możesz sam wejść na teren Akademii. Potem musisz zorganizować taksówkę. Nie zapomnij swojego dowodu tożsamości. Jeden siedzi z pilotem, a cztery z tyłu na ławce. Widziałem dwa helikoptery w akcji. Myślę, że to wszystkie ważne informacje. Baw się dobrze.

Absolutnie niesamowite przeżycie!!! Widoki są naprawdę wspaniałe, tak zapierające dech w piersiach, tak surrealistyczne, ale co najważniejsze, personel był zawsze tak przyjazny i zabawny! Mieli nas w szwach od wieków, specjalne podziękowania dla Sofiane, która naprawdę poszła o krok dalej, aby upewnić się, że dobrze się bawiliśmy!

Było swietnie.zaczelismy od chodzenia po szklanej podłodze na wysokości 219 metrów.Niezapomniane przeżycie Byliśmy rano więc nie było zbyt wielu odwiedzających.Moglismy spacerować po przeszkolonej podłodze ile chcemy.Nie ma limitu.I później zjazd na zjeżdżalni przeszklonej oczywiście.Wrazenia gwarantowane.Polecam wszystkim.

Niesamowite wrażenia dla całej rodziny. Gorąco polecam.

Super miejsce, dobrze zorganizowane, przemiła obsługa.