Wybierz daty
Dubaj

Safari i dzika przyroda

  • Bilety wstępu
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj według:
1 - 16 / 45

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu safari i dzika przyroda w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu safari i dzika przyroda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 28 462 opinii

Na 100% poradziłabym każdemu, kto myśli o tej jednodniowej wycieczce. To było bardzo dobre, nasz przewodnik Ismail był bardzo przyjazny i bardzo dobrze poinformowany o okolicy, którą przejechaliśmy, a Dubaj zdecydowanie był najlepszym facetem. Wycieczka quadami była bardzo dobra, pustynia jest koniecznością, a obóz na pustyni był niesamowity, pokazy były bardzo dobre, a grill był smaczny, mieliśmy wystarczająco dużo do picia w zimnym pudełku, które było bezpośrednio przy naszym stole wypełnionym napojami. W sumie niezapomniany dzień. Specjalne podziękowania dla naszego Przewodnika Ismaila za miły dzień 100%

Po prostu idealne, od początku do końca. Wspaniały krajobraz, quady z mocą i przewodnik, który wie, jak zadowolić. Przerwa na zdjęcia o zachodzie słońca. Niezapomniany moment. Kolacja i show również godne uwagi! Gorąco polecam, niezbędna aktywność na każdy pobyt w Dubaju!

Podróż była niesamowita, kierowca Sheru był tak miły i pomocny, że wyjaśnił wszystko tak dobrze i upewnił się, że mieliśmy idealną podróż. 10/10 poleciłoby.

Piękne doświadczenie, specjalne podziękowania dla naszego przewodnika Irshad, zawsze dostępnego u nas! doskonała organizacja.

Warto wybrać się na ten wyjazd ,dużo wrażeń, przewodnik Irshad, zrobił nam dużo zdjęć.