Dubaj
rejsy z obiadem lub kolacją

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 2810 opinii

Spóźniliśmy się na wycieczkę jachtem, ponieważ taksówkarz podrzucił nas w niewłaściwe miejsce. Po skontaktowaniu się z organizatorem wycieczki poinformowali nas, że możemy zmienić rezerwację w dowolnym innym dniu, w którym jacht jest eksploatowany. Byli bardzo pomocni i uratowali mnie od stresu. Sama wycieczka była świetna, dobre jedzenie, wystarczające do obejścia - obsługa kelnerska przy stole. Bar na dole był dobry, a także mini basen na jachcie był również świetnym akcentem. Cudowny wieczór z rodziną i wspaniałe widoki. Poleciłby.

Pojechaliśmy świętować urodziny naszego syna 27 sierpnia. Rejs był piękny, siedzimy na górnym pokładzie. Było gorąco, a my czujemy się wilgotno, ale gdy rejs zaczyna się ruszać, cieszy nas zimna bryza. Personel był przyjazny, kapitan był profesjonalny. Przestrzegano zasad bezpieczeństwa COVID. Żadnych nonsensów tłumu. Jedzenie było średnie, ponieważ nie było zbyt wiele prawdy, ale wszystko, co było dostępne, było smaczne. Ogólnie fantastyczne.

Nawigacja w Dubai Marina jest niesamowita nocą. Z drugiej strony jest mniej spektakularny, gdy się od niego oddalamy. Oprócz widoku Atlantis Hotel podczas wypłynięcia, reszta to ciemność w nocy. Przypuszczam, że dzień żeglowania musi być wspaniały.

Doskonałe zakończenie wakacji w Dubaju. Relaksująca wycieczka morska z posiłkiem i bogatymi wrażeniami.

Zdecydowanie polecam;) nie ma się nad czym zastanawiać. Start przy Pier7 to doskonała lokalizacja.