Dubaj
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7523 opinii

Fawad był naszym przewodnikiem i był niesamowity! Miał BARDZO dużą wiedzę na temat miasta, jego historii, meczetu i jego znaczenia. Wyjaśnił wszystko bardzo dobrze i upewnił się, że jesteśmy nawodnieni i nie jest zbyt gorąco przez cały dzień, nawet w palącym słońcu. Zrobił dla nas niesamowite zdjęcia i wskazał świetne obszary fotograficzne! Ta wycieczka była punktem kulminacyjnym mojej podróży tutaj w Dubaju?

Mieliśmy wspaniałe doświadczenie. Karim był naszym przewodnikiem i dobrze się nami opiekował. Mieliśmy z nami naszą 13-letnią córkę i upewnił się, że świetnie się bawiła. Karim zrobił również dla nas wszystkie nasze zdjęcia, które były niesamowite. Gorąco polecam doświadczenie na nartach wodnych i koniecznie poproś o Karima.

Wyprawa na skuterze wodnym była niesamowita, świetnie się bawiliśmy, a skutery wodne są szybkie. nasz przewodnik wycieczek Naira, najlepszy facet z Kamerun, wykonał naprawdę dobrą robotę, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdjęcia i filmy, które zrobił, były bardzo zabawne. następnym razem ponownie !!

Polecam !!! fajna alternatywa na popoludnie i wieczor. Mozne zobaczyc Dubaj Marina za dnia i po zmroku kiedy jest cale rozswietlone, wszystko sprawnie zorganizowane, jedzenie - salatki, szaszlyki, burgery, owoce - wszystko smaczne i swieze. Bardzo mila zaloga !!!

Doskonałe zakończenie wakacji w Dubaju. Relaksująca wycieczka morska z posiłkiem i bogatymi wrażeniami.