Wybierz daty
Dubaj

rejsy i wycieczki statkiem

rejsy i wycieczki statkiem: Popularne w kategorii Dubaj

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7523 opinii

Absolutnie wspaniałe doświadczenie. Zarezerwowaliśmy wieczór z grillem z rodziną 6 osób. Myślę, że na łodzi mieliśmy około 25 lat, co jest naprawdę wystarczająco duże dla ludzi na pokładzie. Ustawienie było świetne, a zwłaszcza personel był świetny. Zaproponowali zrobienie zdjęć, wyjaśnili, co można zobaczyć i byli ogólnie bardzo przyjaźni. Specjalne podziękowania dla Capt.rama rushan, sammy ajith i davan watson Jedzenie również było dobre, nic nadzwyczajnego, ale dobre i smaczne. Krótko mówiąc, to doświadczenie jest naprawdę opłacalne.

Piękny jacht, wszyscy pracownicy są bardzo przyjaźni i gościnni, zawsze prosząc o zrobienie dla nas zdjęć, co było miłe! Widoki były oszałamiające, odtwarzacz na żywo był niesamowity, a jedzenie dobre, choć czasami dość mdłe. Ogólnie rzecz biorąc, było to wspaniałe doświadczenie i bardzo polecam każdemu, kto myśli o tym.

Absolutna atrakcja. Każdy, kto jest w Dubaju, po prostu musiał zobaczyć ten widok i przyjaznych ludzi. Nie mogę nic zarzucić, że zatrzymałem się z żoną i 4-letnim synem i co mogę powiedzieć, że było świetnie. Po prostu spróbuj, będziesz zdumiony. Najlepiej zarezerwować wieczorną wycieczkę w nocy.

Perfekcyjnie. Najlepsza atrakcja w Dubaju. Nocą jeszcze lepiej. Jedzenie super. Najlepiej usiąść na dole, tam jest najlepszy widok. Troszkę kosztuje ale mógłbym tak pływać w nieskończoność.

Cudowne miejsce, obsługa, muzyka i jedzenie. Czułam się jak gwiazda!