Dubaj
posiłki i napoje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Super przygoda na pustyni z lekką adrenaliną przeurocze wielbłądy i bardzo ciekawie położony obóz na środku pustyni przepiękny zachód słońca i malownicze zdiecia zrobione przez naszego wspaniałego przewodnika ,który opowiedział nam interesująca historie pustyni .Polecam wszystkim bo naprawdę warto

Przemiły kierowca, z dużą wiedzą dotyczącą Emiratów. Podczas podróży można było przeprowadzić wyczerpującą rozmowę i zadać tysiące pytań. Wycieczka pozostawiła mnóstwo wspomnień, wszystko doskonale zorganizowane

akwa wery good driver!! bardzo mi się podobało jeżdżęnie po pustyni agva super był dużo czasu na zdjęcia przejaszczka na wielbłądzie supr polecam warto sam na pewno skorzystam przyszłym razem!!!

AMER - mieliśmy świetna przygodę z tym kierowcą. Udana wycieczka po Pustynii, odbiór na czas spod wyznaczonego miejsca. Miła i przyjazna atmosfera. Polecam każdemu wycieczkę z tym Panem! ;)

Super wycieczka Safari. Kierowca Najeeb zrobił taką przejażdżkę po wydmach ,że długo będę to wspominał. Super zabawa, świetne podejście do klienta. Polecam.