Dubaj
posiłki i napoje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Odbior na czas z hotelu, staly kontakt telefoniczny z przewodnikiem. Bardzo przyjemna podroz, na biezaco bylismy informowani obok czego przejezdzamy, jaki jest nastepny punkt wycieczki itp. Punktem zbioru jest wioseczka z quadami - polecam przejazdzke na quadzie, super emocje! Sama pustynia robi wrazenie, cudowna! Jazda autem po pustyni jest przezyciem nie do opisania, kierowca przeczy wszystkim prawom fizyki to co wyprawia z autem na wydmach. Jednak dla osob o delikatnym zoladku po 5-10 minutach moze sie zrobic gorzej. Jednak to tez nie problem, bo nas kierowca po prosbie zmienil trase na lagodniejsza i jazda juz nie byla tak ekstremalna ;) nastepnie czas na wydmach , cos pieknego! (mogloby byc ciut dluzej, albo to my dochodzilismy dlugo do siebie po wyboistej drodze). Nastepnie przejazd do wioski, gdzie byl mily poczestunek i bardzo klimatyczna atmosfera, tam juz bylo wiecej czasu do spedzenia na relax na pustyni :)

Niesamowita atrakcja. Kierowca świetny, pobujał nas na wydmach. Auto niejednokrotnie przekrzywiało się mocno na wzniesianiach pustynnych. W obozowisku jedzenie bardzo dobre, a występy urozmaicone. Byliśmy zachwyceni. Wielbłąda nie męczyliśmy wsiadając na niego, zrobiliśmy foto obok niego. Polecamy

Everything was super organized. Our guide told us a lot, he drove a car throw the dunes very well and took care of everything. Beautiful red dunes. Finally, a nice evening at the camp with 3 shows. I highly recommend it to everyone. A must-see tour from Dubai.

Super wycieczka, polecam wszystkim. Nadeem jest najlepszym kierowcą. Zarezerwowaliśmy 4h wypad: zdążyliśmy pojeździć na wielbłądach, sandboarding i rajd po wydmach. Rajd niesamowity, piękne widoki

Super wycieczka piekna pustyna z czeronym paskiem przewodnik bardzo mily I bardzo doswadczony w jedzeniu po tych wydmach robili nam piekne zdiecia super noi przejaszka na wielblodze super!