Półdniowa wycieczka po Dubaju z biletami do Dubai Frame

Półdniowa wycieczka po Dubaju z biletami do Dubai Frame

Od 228,85 zł za osobę

Dubaj to miasto marzeń, które żyje przez cały czas. W tym mieście, które warto odwiedzić przynajmniej raz w życiu, jest wiele do zobaczenia. Ta wycieczka pomoże Ci zrozumieć jego kosmopolityzm.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 4.5 - 5.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, niemiecki, hiszpański, francuski
Odbiór wliczony w cenę
Bezpłatny odbiór jest dostępny z hoteli i apartamentów w Dubaju oraz z Dubai Cruise Terminal (Port Rashid). Odbiór z lotniska w Dubaju jest dostępny w hotelu Holiday Inn Airport. Odbiór z Bab Al Shams, Al Maha Resort, Jebel Ali, Sport/Motor City jest dostępny za dodatkową opłatą. Odbiór nastąpi w ciągu 0-40 minut od wybranego czasu zgodnie z Twoją lokalizacją.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poczuj nostalgiczną atmosferę Dubaju i miejsca, w którym narodziło się to miasto, czyli Zatoki Dubajskiej
 • Podziwiaj złoto i bogactwo przypraw na tradycyjnych bazarach
 • Zatrzymaj się na sesję zdjęciową przy meczecie Dżumejra, Burdż al-Arab, na Wyspach Palmowych oraz przy hotelu Atlantis, The Palm
 • Naciesz oczy niesamowitymi widokami na nową i zabytkową stronę Dubaju z Dubai Frame
 • Wybierz się na przejażdżkę „abrą” (taksówką wodną) po Zatoce Dubajskiej
Pełny opis
Twój przewodnik odbierze Cię z Twojego hotelu lub wybranego przez Ciebie miejsca. Pierwszym przystankiem w ramach wycieczki będzie Palma Dżamira – znana wyspa zbudowana przez człowieka, która kształtem przypomina palmę. Zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia przy hotelu Atlantis, który wznosi się na krańcu wyspy. Zobacz stąd dzielnicę Dubai Marina z bogatą zabudową nabrzeża, prezentującą wspaniałą architekturę. Następnie udaj się na suk Madinat Dżumejra i poczuj urok kultury i targowiska Beduinów. Ten oryginalny targ przypomina o minionej kulturze handlu, która istniała w Dubaju przed jego modernizacją. Stąd dobrze widać imponujący Burdż al-Arab, wznoszący się w tle. Następnie kierowca zawiezie Cię do meczetu Al Farooq Omar Bin Al Khattab, zwanego powszechnie Błękitnym Meczetem. Projekt tego meczetu, który inspirowany jest Błekitnym Meczetem w Stambule, łączy cechy architektury andaluzyjskiej i osmańskiej. Wnętrze meczetu, które może pomieścić 2000 osób, zdobią bogate żyrandole i malowidła ścienne. Po wizycie w meczecie kierowca odwiezie Cię do starej części Dubaju, co pozwoli Ci prześledzić jego rozwój do ultra nowoczesnego miasta. Udaj się nad Zatokę Dubajską i wyrusz w rejs abrą – starym środkiem transportu – na drugą stronę zatoki. Przejdź się po sukach ze złotem i przyprawami, które tworzą rzędy stoisk oferujących wyjątkowe wyroby ze złota oraz przyprawy. Następnie udaj się do ostatniego punktu wycieczki: Dubai Frame. Obejrzyj 150-metrowy budynek, który wyglądem przypomina ramkę na zdjęcie. Budynek składa się z dwóch wysokich wież, które łączy szklany most. Możesz zobaczyć stary Dubaj po jednej stronie ramki oraz nowoczesny Dubaj po drugiej. Po tym doświadczeniu kierowca odwiezie Cię do wybranego miejsca.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z wybranego hotelu lub miejsca i transport powrotny.
 • Nowoczesny, klimatyzowany pojazd.
 • Profesjonalny, licencjonowany przewodnik w wybranym języku.
 • Bilety wstępu do Dubai Frame.
 • Zimna woda mineralna.
 • Wszelkie dodatkowe usługi i wydatki nie wymienione jako wliczone w cenę.
 • Wycieczka po Dubai Frame odbywa się bez przewodnika.
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

  Ważne informacje

  Niedozwolone

  • Bagaż lub duże torby

  Co trzeba wiedzieć

  • Uwaga! Czas trwania wycieczki to 4-5 godz., w zależności od natężenia ruchu drogowego.
  • Podany czas trwania wycieczki obejmuje odbiór i transport powrotny.
  • Ta wycieczka może się odbywać w dwóch językach jednocześnie.
  • Wycieczka ta nie jest dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Odbiór z Movenpick Ibn Battuta, Al Maha Resort, Bab Al Shams, Jebel Ali, Motor, Discovery Gardens, Investment Cities i Silicon Oasis City oraz z hoteli oddalonych od centrum Dubaju jest dostępny tylko w przypadku opcji z wycieczką prywatną. Pobierana jest wówczas dodatkowa opłata, której wysokość zależy od Twojej lokalizacji.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,8 / 5

  na podstawie 656 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,8/5
  • Transport
   4,7/5
  • Jakość/cena
   4,7/5
  • Bezpieczeństwo
   4,8/5
  Sortuj wg

  Sortuj wg

  Świetna wycieczka i warte każdego grosza! Nasz przewodnik, Adnan, był doskonały nie tylko jako nasz przewodnik, ale także jako fotograf. Zrobił świetne zdjęcia i zrobił wspaniałe wspomnienia dla naszej małej czteroosobowej grupy. Był uważny i dobrze poinformowany. Zdecydowanie poleciłbym tę półdniową wycieczkę po Dubaju z tą firmą. To uczyniło mój dzień. Dziękuję Ci!

  Czytaj dalej

  5 grudnia 2019

  Ta wycieczka to fantastyczny sposób na poznanie starego i nowoczesnego Dubaju! Sam i Mohammed byli niesamowitymi przewodnikami, a Sam zna milion i jeden fakt na temat bogatej historii Dubaju i statystyk, dzięki którym jest to jedno z najbardziej niesamowitych miast na świecie. Nie mogłem polecić tej wycieczki wystarczająco mocno !!!

  21 listopada 2019

  Great trip to see the main highlights of Dubai. I found it very informative and interesting and the only thing I regret is that I should have done it at the beginning of my stay in Dubai not halfway. You are taken in an air-conditioned car (cold water provided free of charge) to see and take pictures of the famous spots like Atlantis the Palm, Burj Al Arab, Old Traditional Market, as well as gold and spice markets, Traditional Mosque and finally Dubai Frame (admission included). Our Guide Sam was very helpful with taking pictures and took good care of our group making sure everyone can enjoy the experience ( few people could not deal with the heat very well). The only thing I disliked is that the trip provider is promising free pick up from almost every location in Dubai but does not specify which areas are excluded so please check before you book so you don't get surprised like us by receiving a message the day before the trip that we have to get to a meeting point by ourselves.

  Czytaj dalej

  9 listopada 2019

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 160202