Dubaj
pływanie z delfinami

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 156 opinii

Idealnie, od początku do końca tylko zdjęcia, które nie są dołączone, są zbyt drogie, musisz wydać 1250 AED lub 320 euro, aby mieć wersję papierową i wersję pocztą elektroniczną z jedynie 14 zdjęciami, w przeciwnym razie musisz wydać 2000 AED lub 500 euro, jeśli chcesz mieć wersję USB oprócz formatu papierowego z maksymalnie 40 zdjęciami. Mała rada, utrudnij, mówiąc, że jest zbyt droga, obniżą ceny, osobiście udało mi się mieć 116 zdjęć w formacie e-mail (bardzo dobrej jakości) z linkerem 14 i 14 w formie papierowej dla 950 AED zamiast 1250 AED lub 245 euro oprócz działalności. W przeciwnym razie policz tam 25 euro w formie papierowej, jeśli chcesz tylko jedno.

Niesamowita aktywność! Poszliśmy wcześnie rano, mieliśmy pierwszy automat i było wspaniale jak w parku i wszystko było bardzo ciche. Wszyscy byli bardzo pomocni i łatwo było się zorganizować. Samo doświadczenie jest tak cudowne, że świetnie się bawiliśmy. Park wodny jest świetny, a bilet wstępu jest bezpłatny!

To było wspaniałe doświadczenie raz w życiu. Trenerzy byli bardzo kompetentni, a delfiny były bardzo urocze. Pakiet obejmował karnet do parku wodnego, który był ekscytujący i bardzo zabawny. Zdecydowanie wspaniały dzień!

Cudowne przeżycie i możliwość poplywania i poobcowania z delfinami. Osoby opiekujące się grupa bardzo życzliwe. Gorąco polecam.

To było niesamowite przeżycie! Wszystko było idealnie zorganizowane !!!