Atrakcja wodna

Nurkowanie w Dubaju

Organizator atrakcji: nemo diving center

Nurkowanie w Dubaju

Organizator atrakcji: nemo diving center

Od 465,45 zł za osobę

Pierwszy raz oddychaj pod wodą podczas tej przygody w Dubaju. Odkryj podwodny świat w towarzystwie profesjonalnego instruktora i uzyskaj zdjęcia ze swojego nurkowania, które zostaną opublikowane na Facebooku.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, arabski
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 10

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się pierwszą sesją nurkowania na plaży Jumeirah
 • Dowiedz się, jak korzystać ze sprzętu do nurkowania od certyfikowanego instruktora
 • Podziwiaj wielobarwne koralowce i podwodne życie
 • Zrelaksuj się podczas bezstresowej i zabawnej sesji nurkowania w towarzystwie profesjonalnego przewodnika, który będzie Ci towarzyszył Ci na każdym kroku
 • Odkryj magię nurkowania, nawet bez wcześniejszego doświadczenia
Pełny opis

Przeżyj cuda nurkowania podczas tej 2-godzinnej aktywności na plaży Jumeirah. To świetna okazja dla początkujących nurków, aby przekonać się, jak to jest oddychać pod wodą. Podziwiaj kolorowe koralowce i tropikalne morskie życie tuż przy plaży bez konieczności zaliczenia kursu certyfikacyjnego. Certyfikowani instruktorzy nurkowania poprowadzą Cię krok po kroku, zapewniając odprawę dotyczącą bezpieczeństwa i sprzętu, a także podstawowe i praktyczne pokazy na wodzie. Kiedy będziesz gotowy, zejdź razem z instruktorem do jednego metra pod wodę. Miej czas na przyzwyczajenie się do oddychania przez regulator. Po ustaleniu wzorców oddychania zejdź jeszcze kilka metrów.

Stopniowe nurkowanie pozwala przyzwyczaić się do oddychania z automatem i zapoznać się z zanurzeniem. Twój doświadczony instruktor nurkowania poprowadzi Cię za rękę na wstępnym nurkowaniu po miejscu nurkowym w Dubaju, gdy zasygnalizujesz, że jesteś gotowy. Tutaj będziesz cieszyć się 45-minutowym nurkowaniem na minimalnej głębokości 5 metrów (15 stóp) i maksymalnej głębokości 12 metrów (40 stóp). Zdjęcia podwodne zostaną zrobione podczas nurkowania i opublikowane na firmowej stronie Facebooka. Przy stosunku 4 uczniów na 1 instruktora będziesz cieszyć się spersonalizowaną uwagą.

Wliczone w cenę
 • Sprzęt do nurkowania
 • Instruktaż
 • Podwodne zdjęcia
 • Transport
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Plaża Dukes Dubai, The Palm Jumeirah, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Strój kąpielowy

Co trzeba wiedzieć

 • Nie możesz latać tego samego dnia po nurkowaniu
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 194 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To było po prostu wspaniałe!!!! Możemy tylko polecić, obsługa NAJLEPSZA, nauczycielka również bardzo o nas zadbała i sprawiła, że czuliśmy się bezpieczniej. To był nasz pierwszy raz, ale od razu zabrał nam nasze obawy i możemy tylko polecić i zrobimy to w kółko. Najpierw była krótka odprawa, a potem weszliśmy do wody, nie wypuścił nas z rąk... w sumie trzeba było zrobić to uczucie nie do opisania!!!!

Czytaj dalej

28 czerwca 2021

zdumiewający

to był mój pierwszy raz, gdy doświadczyłem nurkowania suba. . zanim przyjechałem do Dubaju, miałem wiele pytań dotyczących nurkowania i wysłałem e-mail do firmy, a pan Hossam nadal odpowiadał na moje e-maile i odpowiadał na wszystkie moje pytania w bardzo profesjonalny sposób. nie umiałem dobrze pływać. ale przewodnik „Mustafa” był tak miły i cały czas mi pomagał i starał się nauczyć nas wszystkiego, co musimy wiedzieć przed i podczas nurkowania. Miałem dużo zabawy i chciałbym móc to zrobić w innym miejscu, gdzie mogę zobaczyć więcej podwodnej przyrody niż w Jumairah.

Czytaj dalej

8 lutego 2019

Es war ein aufregendes und spannendes Erlebnis. Kann ich nur jedem empfehlen es auszuprobieren. Alles lief perfekt. Unser Tauchlehrer Hasan hat einen super Job gemacht und verdient unser vollstes Lob. Alles sehr gut und verständlich erklärt auch für uns die nicht so gut Englisch reden und verstehen. Ein perfekter Tag in Dubai.

13 października 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 95049