Dubaj Natura i przygoda

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 143
Sortuj według:
Strona 1 z 9

Często zadawane pytania dotyczące: Dubaj

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dubaj?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubaj

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubaj to:

Abu Dhabi

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 43 394 opinii

Spędziliśmy wspaniały wieczór na tej wycieczce! Wszystko było świetne. Nasz przewodnik safari 'Shah' odebrał nas punktualnie z naszego hotelu i zawiózł nas na pustynię, gdzie zabrał nas na dziką przygodę z Dune Bashing. Fantastyczne doświadczenie! Następnie sandboarding, jazda na wielbłądach i zdjęcia pod zachodem słońca. Shah nie spieszył się z nami i zaproponował, że zrobi wiele zdjęć dla naszych wspomnień. Następnie udaliśmy się na obóz grillowy z rozrywką, która była świetna, aby doświadczyć arabskiej kultury. Zdecydowanie warta tej podróży!

Polecamy wycieczkę na pustynię! Zarezerwowaliśmy opcję 4-godzinną, w tym przejażdżkę quadem. Nasz przewodnik Akbar był bardzo przychylny i wiele nam powiedział i dał nam cenne wskazówki! Wspinanie się po wydmach było bardzo fajne - to było jak przejażdżka kolejką górską! Mała wskazówka dla zainteresowanych: Zarezerwuj czas rozpoczęcia, w którym możesz iść do przodu i do tyłu z ok. 1,5 godziny. wariancja czasowa może żyć dobrze. Wybraliśmy 10h i dzień wcześniej poinformowano nas, że zostaniemy odebrani między 8:30 a 8:45!

Jak dotąd jest to najlepsza aktywność, jaką wykonaliśmy podczas podróży do Dubaju. Pan Zahid Hussain jest najlepszym gospodarzem do organizowania rzeczy. Lubiłem zajęcia takie jak Desert Safari, Sandboarding (oczywiście zgubiłem zegarek), Jazda na wielbłądach, Baggy Drive (zapłacił), Jedzenie w obozie i pokaz ognia. Dziękuję bardzo Zahid, za uczynienie tego niezapomnianym przeżyciem.

A fantastic journey, full of wonderful and unforgettable memories. The driver, Kismat, with a sense of humor and a head of great ideas for phenomenal photos. Kismat drives new routes in the desert, away from other tourists.

Best trip ever. Unforgetable adventure. Ride on quads was a lot of fun. Thanks to our quide Niaz everything was super cool without any hestitations. Recommend that atractions for 100%