Dubaj Muzea i wystawy

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 36
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Dubaj

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dubaj?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubaj

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubaj to:

Abu Dhabi

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Świetna wycieczka, aby poznać kulturowe atrakcje Abu Zabi, a następnie zakończyć ją popołudniem zabawy w Ferrari World! Nauman był świetnym i pouczającym przewodnikiem. Jego wiedza o Abu Dhabi i Wielkim Meczecie zapewniła dobry kontekst, a także był w stanie podać nam listę najlepszych przejażdżek, których można doświadczyć w Ferrari World. Ogólnie polecam to każdemu, kto chce zobaczyć najważniejsze atrakcje Abu Dhabi i wyspy Yas w jeden dzień.

Punktualny odbiór, szybko zawieziono nas na miejsce spotkania, a po drodze pokazano nam jeden lub drugi widok, gdy przejeżdżaliśmy obok. Na starym mieście przejął mnie inny przewodnik, który naprawdę dużo opowiedział nam o kulturze, tradycjach i historii Dubaju. Były małe próbki jedzenia, wycieczka przez potok i wizyta na trzech sukach. W sumie zabawna i pouczająca wycieczka.

To było najlepsze Lamynn jest bardzo dobrym przewodnikiem Mieliśmy szczęście, że byliśmy bardzo małą grupą. Adresy proponowane do jedzenia i robienia suków są po prostu NAJLEPSZE Polecam bez wahania i jest to bardzo dobry sposób na orientację w pierwszym dniu Jeszcze raz dziękuję Lamynn za tę wspaniałą wizytę Annick & Stéphane

Uwielbiałem tę trasę, szczególnie na początku podróży, aby poznać kraj i ludzi.

Było miło , fajny przewodnik dużo opowiada z rożnej dziedziny