Dubaj
lotnicze i helikopterem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Mimo korony i ramadanu wszystko poszło gładko - od rezerwacji do końca. Zwłaszcza po raz pierwszy trzeba go zobaczyć, lecąc nad pustynią z pięknym widokiem na wschód słońca. Odbiór na czas w autobusie z klimatyzacją. Również spadek w drodze powrotnej był dobry. Balkon Ride zgodnie z oczekiwaniami trwa godzinę. Następnie fajna przejażdżka jeepem safari do obozu. Obóz zrobił pyszny bufet, z możliwością zrobienia zdjęcia z sokołami i jazdą na wielbłądach. Czas w obozie był jednak zbyt krótki: tylko godzina. W sumie miłe doświadczenie, zwłaszcza po raz pierwszy. Tak więc 5 gwiazdek

Pojechałem taksówką z hotelu do centrum helikopterów. Tam po raz pierwszy zostałem poinformowany o wszystkich środkach ostrożności. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Usiadłem z przodu obok pilota. Lot nad Dubajem był wart zobaczenia. Na moje następne wakacje w Dubaju ponownie zarezerwuję helikopter nad Dubajem.

Cudowne, wspaniałe, wspaniałe przeżycie 12 minut może nie wydawać się zbyt długim czasem, gdy powitanie zostanie Ci zaoferowane, a na koniec otrzymasz wodę i zdjęcia. Lot daje amazin3 widok palm i innych znaków lądowych, naprawdę nie potrzebujesz więcej niż 12 minut. W końcu to helikopter (Eurocopter)

To było wyjątkowe doświadczenie, które każdemu polecam. Z powietrza widać Dubaj z zupełnie innej perspektywy. Po prostu piękne i wyjątkowe doświadczenie.

Obsługa nienaganna i bardzo profesjonalna! Fantastyczny lot widokowy z pięknym widokiem.