Dubaj Wycieczki lotnicze

  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Dubaj

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dubaj?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubaj

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dubaj to:

Abu Dhabi

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Very A Car odebrał nas i zabrał z powrotem do naszego hotelu Voisin - Ładny widok kilka komentarzy od prywatnego lotu pilota, ponieważ byliśmy tylko 4 z nas w helikopterze, trochę poczekaliśmy przed wejściem na pokład inaczej na górze, z wyjątkiem być może ceny nieco wygórowanej za 15 minut lotu

Podjechaliśmy do Akademii Policyjnej - Jumeirah i zostaliśmy odwiezieni na lądowisko 45 minut przed odlotem. Po szybkiej rejestracji i odprawie bezpieczeństwa ruszyliśmy. Latanie helikopterem samo w sobie jest wspaniałym przeżyciem - ale jeszcze bardziej nad Dubajem! Chętnie znowu!

Świetne doświadczenie, przyjazny personel. Pilot pokazał nam główne części Dubaju, na pewno polecam. Pojechaliśmy taksówką do akademii policyjnej i czekał tam na nas samochód, który następnie zabrał nas na miejsce helikoptera. To była tylko 2 minuty jazdy samochodem.

Oddałem helikopterem mojemu partnerowi na jego urodziny i to było niesamowite! Mogę tylko polecić wszystkim. 12-minutowy lot jest wart swojej ceny, a także zapiera dech w piersiach widok na to piękne miasto!

Niesamowite wrażenia dla całej rodziny. Gorąco polecam.