Bilet wstępu

LEGOLAND® Dubai: Karnet do 1 parku

Organizator atrakcji: Dubai Parks and Resorts

LEGOLAND® Dubai: Karnet do 1 parku

Organizator atrakcji: Dubai Parks and Resorts
Zaoszczędź nawet 10%

Od 435,02 zł 391,51 zł za osobę

Odwiedź LEGOLAND® Dubai – miejsce, w którym klocki LEGO® budzą się do życia. Spędź dzień w parku tematycznym idealnym dla rodzin z dziećmi w wieku od 2 do 12 lat.  

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wybieraj spośród ponad 40 atrakcji i występów o tematyce LEGO®
 • Korzystaj z atrakcji znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu
 • Podziwiaj tysiące figur z LEGO® zbudowanych z ponad 60 milionów klocków
Pełny opis
Skorzystaj z 40 atrakcji związanych z klockami LEGO®, które obejmują rozmaite pokazy i możliwość stworzenia własnych konstrukcji, dzięki temu 1-dniowemu biletowi wstępu do parku rozrywki LEGOLAND® Dubai. Na terenie podzielonego na 6 stref tematycznych parku znajduje się 15 000 figur LEGO zbudowanych z ponad 60 milionów klocków oraz mnóstwo innych atrakcji, zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Każdy członek rodziny na pewno znajdzie coś dla siebie. Rozpocznij zwiedzanie w LEGO® Factory i zobacz, w jaki sposób produkowane są klocki LEGO®. Na pamiątkę otrzymasz też własny klocek LEGO® . Odwiedź również sklep The Big Shop, oferujący największy wybór zabawek LEGO® na całym Bliskim Wschodzie! Wykorzystaj swoje umiejętności i zostań członkiem załogi w The Sea Port. Zdaj egzamin w szkole jazdy i zdobądź oficjalne prawo jazdy LEGOLAND® . Dubai Parks and Resorts znajduje się przy autostradzie Sheikh Zayed Road, w odległości około 25 minut jazdy z Dubai Marina.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do parku LEGOLAND® Dubai
 • Posiłki i napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Kobiety w ciąży
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

LEGOLAND® Dubai w Dubai Parks and Resorts

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Prawo jazdy
 • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

 •  Od 16 października do 2 listopada 2019 r. w LEGOLAND Dubai dostępne są atrakcje związane z Halloween (od niedzieli do środy w godzinach 10.00–18.00 i od czwartku do soboty w godzinach 11.00–21.00).
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,1 /5

na podstawie 173 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,6/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Jest to kilka różnych stron, więc upewnij się, że dostaniesz bilet na co najmniej 2, jeśli przyjdziesz wcześnie. Spędziliśmy przyjemne popołudnie w parku rozrywki Lego Land, przejażdżki są liczne i czas oczekiwania jest do przyjęcia. Zdecydowanie poleciłbym przyjść blisko godziny otwarcia, ponieważ istnieje wiele opcji i najpierw musisz odebrać bilety.

Czytaj dalej

3 stycznia 2020

Nie dobry początek.

Kupiłem trzy bilety online jako prezenty świąteczne dla mojej córki, zięcia i pięcioletniego wnuka. Po przyjeździe ustawili się w kolejce w jednej kolejce, aby dowiedzieć się, że muszą przejść do kolejnej. Kiedy dotarli do wejścia, zostali poproszeni o dowód tożsamości w celu potwierdzenia zakupu biletu. Jako goście nie mieli żadnego. Jak śmiesznie jest prosić turystów o dowód tożsamości, aby udowodnić zakup biletu. Nie, NIE mają przy sobie paszportów w dni wolne. Poprosili o spotkanie z menedżerem. Podczas gdy nazywano go moją córką, na szczęście znalazłem kopię mojego dokumentu tożsamości, który był wymagany do kolejnego zgłoszenia na wystawę - o co wyraźnie poprosiłem, kiedy go zarezerwowałem. Wyjaśnij, że odwiedzający będą potrzebować takich dokumentów. Mieli fantastyczny dzień.

Czytaj dalej

1 stycznia 2019

Cudowny dzień z atrakcjami zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz

Zabraliśmy naszego 2-latka do Lego Land Dubai i mieliśmy wspaniały dzień. Było bardzo ciepło (około 38/40 stopni), a wewnętrzne atrakcje, takie jak mini świat i przejażdżka łodzią podwodną, były mile widzianą ucieczką od upału. Park był pusty, dzięki czemu poruszanie się było bardzo łatwe, a przejażdżki nie miały kolejek. Nasza córka jest wysoka jak na swój wiek, ale na 85 cm ograniczyła ją do kilku przejażdżek (łódź podwodna / szkoła łodzi / pociąg duplo) wiele przejażdżek miało wysokość od 90 cm, a wiele z nich miało wysokość 105 cm. Bardzo przyjazny personel oraz dobrze rozplanowany i zaprojektowany park. Na pewno wrócę, kiedy będzie trochę wyższa.

Czytaj dalej

5 czerwca 2018

Numer identyfikacyjny produktu: 118771