Dubaj
kulinaria i życie nocne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

kulinaria i życie nocne: Popularne w kategorii Dubaj

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Wycieczka rewelacyjna! Program zgodny z naszymi oczekiwaniami, idealny czas na spędzenie chwil w Dubaju. Nasz przewodnik SHARAF był bardzo miły i naprawdę dobrym kierowcą, przyjechał po nas do hotelu na czas, w trakcie drogi opowiadał różne ciekawostki o Dubaju i najważniejsze robi przepiękne zdjęcia! Na fotografiach mamy uwiecznione wszystkie momenty z całej wycieczki. Jazda po wydmach z naszym kierowcą to niezapomniane przeżycie. Jazda na wielbłądach 15 min i sandboarding super doświadczenie. Nasz kierowca Sharaf poinformował nas o możliwości wykupienia dodatkowych dwóch godzin programu tj. kolacja, pokazy tańca itp. w obozie. My skorzystaliśmy tylko z programu 4 godzinnego i polecamy wszystkim!

Super przygoda na pustyni z lekką adrenaliną przeurocze wielbłądy i bardzo ciekawie położony obóz na środku pustyni przepiękny zachód słońca i malownicze zdiecia zrobione przez naszego wspaniałego przewodnika ,który opowiedział nam interesująca historie pustyni .Polecam wszystkim bo naprawdę warto

I highly recommend this trip. In a short time you can see a lot and learn a lot about Dubai and the Emirates thanks to our guide Mr. Adnan, whose knowledge is impressive. A wonderful excursion. Thank you Adnan, also for being our great photographer.

akwa wery good driver!! bardzo mi się podobało jeżdżęnie po pustyni agva super był dużo czasu na zdjęcia przejaszczka na wielbłądzie supr polecam warto sam na pewno skorzystam przyszłym razem!!!

Super wycieczka Safari. Kierowca Najeeb zrobił taką przejażdżkę po wydmach ,że długo będę to wspominał. Super zabawa, świetne podejście do klienta. Polecam.