Wybierz daty
Dubaj

Kulinaria i życie nocne

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 70
Sortuj według:
1 - 16 / 70

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kulinaria i życie nocne w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu kulinaria i życie nocne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

To było wspaniałe doświadczenie! Gorąco polecam bilet VIP, jest wart każdego grosza! Musieliśmy się przesiąść przez piętro 124 / 125 podczas zjazdu, nie mogliśmy tego wytrzymać przez 5 minut! To było jak zatłoczony jarmark. Głośno, dużo ludzi i prawie nie ma szans na dobre miejsce przy oknie. Na 148. piętrze można było usiąść w fotelu i cieszyć się widokiem przez 1-2 godziny. Z biletem VIP zostałeś poprowadzony przez każdą kolejkę, bez czekania w kolejce. Widziałbym jedyną małą poprawę w salonie VIP na dole Burdż Chalifa (gdzie wszyscy goście VIP spotykają się przed wspólnym podjazdem), na przykład napoje i toalety. Możesz sprawić, że bilet będzie droższy o 5 €, ale możesz osłodzić oczekiwanie na gości na dole. Co więcej, dobrze by się nadawał duży monitor, być może pokazujący tworzenie Burdż Chalifa w czasie iw nieskończonej pętli.

Rejs zorganizowany był na najwyższym poziomie. Jacht ładny i nowoczesny. Mieliśmy opcje z alkoholem, kelner dbał o nas aby nasze szklanki byly zawsze pełne. Widoki na Dubaj od strony wody robiły wrażenie.

Świetna 3-godzinna wycieczka po palmie, z bardzo ładnymi widokami i długą przerwą na kąpiel. Bardzo dobry, niezawodny kapitan i opieka. bardzo dobra komunikacja. Idealny. Wysoce rekomendowane.

Piękne doświadczenie, specjalne podziękowania dla naszego przewodnika Irshad, zawsze dostępnego u nas! doskonała organizacja.

Bardzo sympatyczni ludzie, służący pomocą. Cała rezerwacja przebiegła bez żadnego problemu. Bardzo polecam