Wybierz daty
Dubaj

karty miejskie

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu karty miejskie w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu karty miejskie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu karty miejskie w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 40 opinii

Działał jak urok! Zrobiliśmy 3 zajęcia, deserowe safari, dziki park wodny wadi, ski-dubaj. We wszystkich miejscach przełęcze rozpoznaliśmy i nie było problemu. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Radzę dobrze przyjrzeć się kosztom zajęć i zachować karnet na drogie zajęcia, takie jak parki rozrywki lub wycieczki. Wiele atrakcji, takich jak promenada z fontannami, jest „zaniżonych” w stosunku do wartości karnetu na 3 atrakcje.

Skorzystaliśmy z karnetu na 3 wejścia do Legoland Dubai, Warner Bros Park w Abu Dhabi i Dubai Aquarium, oszczędzając 100 euro dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci). Nie ma problemu z akceptacją vouchera

Osiągnięte niesamowite oszczędności, bez obaw o rezerwację bardzo szybko i jadąc bezpośrednio, polecam +++ szczególnie dla dużej rodziny biorąc pod uwagę cenę zajęć na miejscu!

Karnet jest super praktyczny, mieliśmy dobrą ekonomię kupując pakiet z atrakcjami. Nigdzie nie mieliśmy problemów, wystarczy przedstawić kod QR, a oni już wystawiają bilet.

Musisz starannie wybierać, aby upewnić się, że naprawdę warto go kupić. Niektóre wydarzenia są zdecydowanie tańsze bezpośrednio. Ale w sumie świetnie.