Dubaj
jeepem lub pojazdem z napędem na cztery koła

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

jeepem lub pojazdem z napędem na cztery koła: Popularne w kategorii Dubaj

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 36 143 opinii

Bardzo polecamy wycieczkę na wydmy mieliśmy wspaniałego kierowce o imieniu Ibrahim. Super kontakt przed wycieczkę jak i w trakcie. Można wszystkie dodatkowe atrakcje dokupić na miejscu. Ibrahim robi najlepsze zdjęcia moja dziewczynę nauczył nowych funkcji w telefonie jak robić wspaniałe foto. Pozdrawiamy Ibrahima

Wycieczka na pustynie w Dubaju tylko z biurem Dream yourne tourism i przewodnikiem Abbasnajlepszy kierowca i fotograf w jednym. Była to dla nas wspaniała przygoda i niezapomniane chwile. Cena również bardzo atrakcyjna. Serdecznie wszystkim polecamy.

Wycieczka z Niazem to czysta przyjemność. Było fantastycznie, wesoło i komfortowo. Super zabawa, istne szaleństwo, polecam każdemu z czystym sumieniem! Jeśli chcesz wiele zobaczyć a przy tym świetnie się bawić to najlepszy wybór !

Wycieczka była idealnie zorganizowana. Przewodnik Roshniv był bardzo miły i opowiadał duzo ciekawostek na temat Dubaju. Kolacja w obozie Al Khayma była przepyszna!! Gdyby była możliwość 6 gwiazdek napewno bym tyle dała☺️

We'd like to truly thank Nawsar who was responsible for our great trip on a deser. Very skilled with dunes riding. We will definitely repeat the experience soon with the rest of our family.