Więcej zdjęć

Od 892 zł za osobę

Dubaj: Wycieczka całodniowa z kolacją w Burdż Chalifa

Numer identyfikacyjny produktu: 33924
Najważniejsze informacje
Czas trwania
7.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, niemiecki

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Odbiór z hotelu lub z portu Rashid

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Odwiedź sztuczną wyspę o nazwie „Palma Dżamira”
 • Podziwiaj luksusowy hotel Atlantis
 • Zobacz olbrzymie drapacze chmur w Dubai Marina podczas 30-minutowego rejsu łodzią dau
 • Zjedz kolację w ekskluzywnej restauracji Armani
 • Podziwiaj panoramę Dubaju z wysokości 450 metrów
Wycieczka w skrócie
Zwiedź Dubaj i zjedz kolację w Burdż Chalifa podczas wycieczki całodniowej. Zobacz z pokładu łodzi olbrzymie drapacze chmur w Dubai Marina, odwiedź sztuczną wyspę „Palmę Dżamirę”, obejrzyj pokaz fontann i zjedz kolację w luksusowej restauracji Armani.
Tego możesz się spodziewać
Wycieczka rozpoczyna się odbiorem z hotelu i przewozem do Saga World Dubai – niewielkiego, ekskluzywnego centrum handlowego położonego w pobliżu Jumeirah Beach, którego wspaniałe wnętrze, w odróżnieniu od innych centrów handlowych, podzielone jest na części. Kupisz tam ubrania, biżuterię, dywany, buty, torebki i wiele innych rzeczy.

Podczas 30-minutowego rejsu łodzią dau będziesz mieć okazję podziwiać ponad 200 wieżowców i innych wysokich budynków, które od 2003 roku należą do kompleksu Dubai Marina. Ich niesamowita architektura czyni z tej dzielnicy świetną atrakcję turystyczną.

Następnie czeka Cię przystanek na sztucznej wyspie o nazwie „Palma Dżamira”, która mając 5 km średnicy oraz 17 „liści” jest najmniejszą wyspą z całego archipelagu. Znajdujący się na niej słynny hotel Atlantis to idealne miejsce na zrobienie paru cudownych zdjęć.

Następnie zwiedzisz nowoczesne centrum Dubaju, a w nim Dubai Mall – jedno z największych centrów handlowych na świecie mieszczące 1200 sklepów i restauracji. Naprzeciwko budynku czeka na Ciebie wyjątkowy spektakl. Będziesz mieć okazję podziwiać 150-metrową fontannę „tańczącą” przy akompaniamencie muzyki klasycznej, orientalnej i współczesnej. Zobacz, jak 1000 fontann, 6600 źródeł światła oraz 50 projektorów koloru tworzy niesamowity pokaz dźwięku i światła.

Tuż obok Dubai Mall wznosi się ku niebu wieżowiec Burdż Chalifa. Możesz tu wpaść na kolację do luksusowej restauracji Armani. Zobaczysz też stąd gigantyczną fontannę. Po kolacji wjedziesz najszybszą windą na świecie na 124. piętro wieżowca, na którym znajduje się platforma widokowa z zewnętrznym tarasem. Nie ma to jak zwieńczyć dzień, oglądając panoramę Dubaju z wysokości 452 metrów!
Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Bilet wstępu do Burdż Chalifa
 • 1 napój podczas rejsu łodzią dau
 • Kolacja w restauracji Armani (w tym woda)
Niewliczone w cenę
 • Napoje w restauracji Armani
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Co trzeba wiedzieć
Uwaga! Wycieczka nie jest wycieczką prywatną.

Zasady dotyczące ubioru: Obowiązuje strój półoficjalny z wyższej półki – nie zakładaj szortów, niebieskich dżinsów, klapek/sandałów ani dresów!

Całkowity czas trwania wycieczki to ok. 7,5 godziny, wliczając zwiedzanie, przejazdy i kolację. Kolacja w Burdż Chalifa zajmuje ok. 2,5 godziny.

Uwaga! Odbiór z hotelu i transport powrotny dostępny jest wyłącznie w przypadku hoteli położonych w Dubaju.

Uwaga! W trakcie ramadanu restauracje, bary i puby nie sprzedają alkoholu. W tym świętym dla muzułmanów miesiącu zakazane jest również jedzenie, picie i palenie papierosów w miejscach publicznych.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 89)

Organizator:

One Tourism JLT

Numer identyfikacyjny produktu: 33924