Jazda autobusem Big Bus przez rozświetlone ulice Dubaju

Dubaj nocą: Krajoznawcza wycieczka autobusowa

Numer identyfikacyjny produktu: 19755

Od 165,32 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz.
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Audioprzewodnik/słuchawki
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Podziwiaj nocną panoramę Dubaju
 • Poznaj fascynujące fakty na temat miasta i jego gwałtownego rozwoju oraz kulturę i historię Zjednoczonych Emiratów Arabskich
 • Zobacz wszystkie główne atrakcje miasta, w tym hotel Atlantis, drapacz chmur Burdż Chalifa, zabytkową dzielnicę Dubaju i promenadę Jumeirah Beach Road
 • Zatrzymaj się w centrum handlowym Wafi, aby obejrzeć pokaz „światło i dźwięk” w restauracji Pyramids (czas trwania: 15 minut)
 • Podziwiaj widoki z otwartego górnego pokładu autobusu Big Bus (wysokość autobusu: 4 m)
 • Wybierz dogodny przedział czasowy na rozpoczęcie wycieczki
Wycieczka w skrócie
Podziwiaj Dubaj nocą podczas krajoznawczej wycieczki autobusowej! Poznaj wiele faktów i anegdot dzięki swojemu anglojęzycznemu przewodnikowi. Dowiedz się, w jaki sposób mała rybacka wioska stała się największą metropolią na Bliskim Wschodzie.
Tego możesz się spodziewać
Podziwiaj rozświetlony światłami ulic i wieżowców Dubaj nocą! W trakcie tej 2,5-godzinnej wycieczki autobusowej będziesz zwiedzać i poznawać historię miasta, uważanego przez wielu za jedno z najlepszych miejsc do życia na Bliskim Wschodzie. Poznasz to niezwykłe, nowoczesne i tętniące życiem miasto z całkiem nowej perspektywy!

Najsłynniejsze atrakcje Dubaju ujrzysz z pokładu autobusu piętrowego. Twój anglojęzyczny przewodnik opowie Ci ze szczegółami, w jaki sposób Dubaj, niegdyś mała wioska rybacka, stał się tak prężnie rozwijającym się miastem.

Zobaczysz imponujące centrum handlowe Deira City Centre, hotele Raffles i Wafi oraz Sheikh Zayed Road, czyli fragment najdłuższej autostrady w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Będziesz też mieć okazję podziwiać Burdż Chalifa – najwyższy budynek świata. Ten mający 830 metrów wysokości drapacz chmur to naprawdę imponujący widok!

W następnej kolejności poznasz wiele innych popularnych atrakcji Dubaju, m.in. centra handlowe Dubai Mall i Mall of the Emirates, hotel Atlantis, The Palm, meczet Jumeirah, ulicę Al Dhiyafah, dzielnicę Bur Dubai i most Al Maktoum.
Wliczone w cenę
 • Anglojęzyczny przewodnik
 • Krajoznawcza wycieczka autobusowa
 • Schłodzona woda butelkowana w upalne letnie miesiące
Niewliczone w cenę
 • Dojazd na miejsce zbiórki i transport powrotny
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Co trzeba wiedzieć
Uwaga! Na otwartym, górnym pokładzie autobusu bywa wietrznie, więc jeżeli szybko marzniesz, koniecznie zabierz ze sobą sweter, lekką kurtkę lub szalik (szczególnie w chłodniejsze miesiące zimowe).

Przewodnik posługuje się wyłącznie językiem angielskim.

W trakcie tej wycieczki nie ma możliwości wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach – autobus wróci do punktu rozpoczęcia wycieczki.

Wszystkie autobusy posiadają wysuwaną rampę, umożliwiającą wstęp na pokład osobom na wózkach inwalidzkich oraz mającym problemy z poruszaniem się.

Od 165,32 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 65)

Organizator:

Big Bus Tours - Dubai

Numer identyfikacyjny produktu: 19755