Dubaj: Atlantis Aquaventure i oceanarium Lost Chambers

Dubaj: Atlantis Aquaventure i oceanarium Lost Chambers

Od $78,68 za osobę

Skorzystaj z nielimitowanego wstępu do 2 najpopularniejszych wodnych atrakcji Dubaju i oszczędzaj pieniądze. Poczuj zastrzyk adrenaliny w parku wodnym Aquaventure, a następnie obejrzyj morskie zwierzęta w oceanarium Lost Chambers.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Godzina rozpoczęcia 10:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wkrocz do świata pełnego niesamowitych atrakcji w najlepszym parku wodnym na Bliskim Wschodzie
 • Odwiedź największe w ZEA oceanarium, w którym znajduje się ponad 65 000 zwierząt
 • Obejrzyj karmienie rekinów i płaszczek
 • Zrelaksuj się na prywatnej plaży dla gości Aquaventure
 • Poszalej na sztucznej fali Surf's Up w Aquaventure
Pełny opis
Skorzystaj ze wszystkich atrakcji parku wodnego Aquaventure. Następnie zobacz z bliska ponad 65 000 zwierząt morskich w oceanarium The Lost Chambers, które znajduje się w hotelu Atlantis the Palm na wyspie Palma Dżamira w Dubaju. Uniknij długich kolejek do Aquaventure i skorzystaj z pierwszej na świecie podwójnej „zjeżdżalni w zjeżdżalni”. Baw się na 30 atrakcjach, które przyspieszą bicie Twojego serca, śmiej się do rozpuku na najdłuższej w Dubaju leniwej rzece i odpręż się na 500-metrowej prywatnej plaży. Przygotuj się na walkę z władcą oceanów w atrakcji Tower of Poseidon lub przemierzaj mroczny i kręty tunel wodny Aquaconda. Chwyć nadmuchiwane koło i pokonaj silne prądy oraz wielkie fale zjeżdżalni The Torrent. Następnie odwiedź oceanarium The Lost Chambers i zobacz z bliska ponad 65 000 zwierząt żyjących w morskich toniach. Odwiedź ruiny zaginionego miasta, a następnie zajrzyj za kulisy oceanarium i przekonaj się, jak wygląda praca eksperta w dziedzinie morskich zwierząt. Zobacz z bliska rekiny i płaszczki oraz podziwiaj najbardziej egzotyczne i najrzadsze kręgowce na świecie.
Wliczone w cenę
 • Nielimitowany wstęp do parku wodnego, oceanarium i Surf's Up w wybranym terminie
 • Wstęp na karmienie rekinów i do Aquaventure Beach
  Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Klienci powinni mieć założone maski ochronne
  • Mierzenie temperatury jest obowiązkowe

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Odbierz swój kupon w Aquaventure Waterpark Ticketing Plaza w hotelu Atlantis the Palm pod adresem Crescent Road, Palma Dżumejra, Dubaj. Udaj się do kasy „Pre-Purchased Tickets” po prawej stronie placu. Możesz też skorzystać z kolei jednoszynowej i wysiąść na stacji „Atlantis Aquaventure” lub przyjechać taksówką pod wejście Avenues, które znajduje się za wejściem do holu hotelu. Jeśli zamierasz przyjechać samochodem, miejsca parkingowe są dostępne na parkingu P19 (Asateer/Nasimi) przed wejściem do holu hotelu. Aby dojechać do wejścia Avenues, możesz też skorzystać z bezpłatnego autobusu wahadłowego.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Strój kąpielowy

  Co trzeba wiedzieć

  • Uwaga! Cena biletu zależna jest od wzrostu, a nie od wieku. Zniżka dla dzieci jest przeznaczona dla dzieci o wzroście do 120 cm. Każdy powyżej tego wzrostu musi zakupić bilet normalny (i może skorzystać ze wszystkich przejażdżek)
  • Na terenie parku i plaży Aquaventure wymagane są odpowiednie stroje kąpielowe. Niedozwolone jest wchodzenie do wody w stringach, przezroczystych kostiumach kąpielowych, bieliźnie, jeansach oraz luźnych strojach, takich jak abaja i dżalabija. Chusty na głowę są dozwolone, jeśli są odpowiednio zabezpieczone (bez luźnego materiału).
  • Wnoszenie jedzenia i napojów na teren parku wodnego Aquaventure jest zabronione. Żywność i napoje należy zostawić przed wejściem do parku wodnego.
  • Bilety uprawniają do wstępu do atrakcji w tym samym dniu. Biletów powinny zostać wykorzystane w jednym dniu.
  • Po wejściu do parku wodnego można wynająć szafkę za niewielką dopłatą.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 / 5

  na podstawie 1682 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   3,6/5
  • Jakość usług
   4.4/5
  • Organizacja
   4,4/5
  Sortuj wg

  Park jest bardzo ładny i duży. Jest wiele rzeczy do zrobienia, ale spędzasz większość czasu w kolejce. Płacisz określoną kwotę za bilet, ale kiedy wejdziesz do środka, musisz zapłacić 45aed za ręcznik i 90aed za szafkę. Jeśli chcesz jeść, hot dogi mają 30 lat, nie jestem pewien co do innego jedzenia. Ogólnie miłe doświadczenie, ale nie warte swojej ceny.

  Czytaj dalej

  21 stycznia 2020

  Pakiet powinien podkreślać, że brakuje niektórych przejażdżek, aby ktoś mógł z góry uzgodnić, aby zapłacić za takie przejażdżki, jeśli sobie tego życzy, niesprawiedliwie jest mówić, że nie kwalifikujesz się do niektórych przejażdżek, np. Zjeżdżalni / ślizgania się na ciele, gdy jesteś literacki na wejście do zjeżdżalni, dlatego nie można zapłacić, ponieważ wszystko zostało w szafkach, a na zjeździe jest kolejka.

  Czytaj dalej

  27 grudnia 2019

  We have visited at the beginning of October. The main purpose of our visit was Poseidon's revenge and The Leap of Faith rides as me and my husband are the thrill-seekers. I did not get disappointed on those two, but you need to be careful as your back might be scratched by the connections on the tubes as there is a speed up to 60km/h involved. We have also enjoyed Aquaconda and Zoomerango (group rides). There are few rides that end up in The Rapids, the rides itself were quite enjoyable but The Rapids has missed the "wow" effect for me. I think those might be more suitable for families with children and younger people. I have also enjoyed surfing at the wavehouse, anyone can try it as you are being guided and supervised by friendly staff. The only thing I was disappointed was the zip line was closed at the time of our visit so I don't know what they are like. The Lost Chamber Aquarium is very impressive if you cannot dive, I personally prefer to see it from inside during diving session

  Czytaj dalej

  9 listopada 2019

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 130212