Bilet wstępu

Dubaj: bilet całodniowy do Oceanarium i Podwodnego Zoo

Dubaj: bilet całodniowy do Oceanarium i Podwodnego Zoo

Od 145,84 zł za osobę

Odwiedź Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju, czyli jedno z największych krytych oceanariów na świecie. Zachwyć się bogactwem egzotycznych gatunków zwierząt morskich.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
W skrócie
  • Odwiedź tunel w oceanarium oraz podwodne zoo w centrum handlowym Dubai Mall
  • Poznaj King Croca – jednego z największych krokodyli na świecie
  • Zobacz różnorodne gatunki egzotycznych zwierząt
  • Podziwiaj interaktywne ekspozycje imitujące różne strefy ekologiczne
Pełny opis

Kup bilet wstępu w przedsprzedaży i odwiedź słynne Dubajskie Akwarium i Podwodne Zoo. Odkryj inspirujący podwodny świat znajdujący się na parterze centrum handlowego Dubai Mall. Podziwiaj gigantyczny 10-milionowy tunel akwariowy, który zawiera ponad 33 000 zwierząt wodnych i największą na świecie kolekcję rekinów tygrysich piaskowych. Kontynuuj wizytę w podwodnym zoo znajdującym się na poziomie 2, aby zobaczyć niesamowitą kolekcję egzotycznych gatunków umieszczoną w trzech ekspozycjach strefy ekologicznej: Rainforest, Rocky Shore i Living Ocean. Podwodne zoo zapewnia interaktywne podejście do edukacji odwiedzających na temat ekologii i zrównoważonego rozwoju życia morskiego. Poznaj zabawne i żywe wydry wraz z radosnymi pingwinami i nie przegap swojej szansy na zobaczenie jednego z największych krokodyli na świecie, króla Croca i jego lojalnej królowej.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce spotkania znajduje się w Dubai Aquarium i Underwater Zoo w Dubai Mall (lada główna, poziom 1). Kupon należy zrealizować w kasie biletowej Dubai Aquarium i Underwater Zoo w zamian za bilet fizyczny.

Otwórz w Google Maps ⟶
Opinie klientów

Ogólna ocena

3,8 /5

na podstawie 582 opinii

Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
    3,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wszystko w środku było ładne i ciekawe. Ale nie podobała mi się obsługa w punkcie biletowym. Kupiliśmy bilety wcześniej w Internecie, aby uzyskać szybszą opcję wejścia, ale musieliśmy czekać w tej samej linii biletowej razem z wieloma innymi bez biletów, aby wejść. Nie rozumiem, dlaczego nie mogli po prostu zeskanować kodu QR z mojego telefonu komórkowego zamiast pytać nas również po wydrukowany bilet.

Czytaj dalej

24 stycznia 2022

Początek akwarium jest fascynujący. Reszta wycieczki jest świetna dla małych dzieci... raczej nudna dla nas dorosłych. Polecam zrobić wycieczkę dość wcześnie, aby mieć tunel tylko dla siebie. W przeciwnym razie staniesz w tunelu z niezliczonymi ludźmi bez maski. :-( Zdjęcia zrobione przez obsługę są, jak zawsze w Dubaju, dostępne za 30 € za sztukę ... więc dość drogie.

Czytaj dalej

21 listopada 2021

The Dubai aquarium itself was quite a short walk and unimpressive. To me not worth the money, however the underwater zoo is quite okay. Now, the cons of purchasing the ticket through here is that you need to queue up with the others who havent got their tickets. This beats the purpose of purchasing tickets online, which is to cut queue and have a smooth journey towards the entrance. The workers at the ticket counters are not friendly at all. Perhaps Get your guide team should negotiate their contract with Dubai Aquarium management to allow for us smooth entrance without having to exchange for a physical tickets. Or at least have a separate line for exhanging tickets purchased online. Make customers life easier please. Thank you

Czytaj dalej

26 kwietnia 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 390670

VA ID: 390670