Dubai Parks and Resorts: Karnet do dwóch parków

Dubai Parks and Resorts: Karnet do dwóch parków

Zaoszczędź nawet 30%

Od 317,33 zł 222,13 zł za osobę

Spędź 2 dni w ekscytujących parkach tematycznych w kompleksie Dubai Parks and Resorts: MOTIONGATE™ Dubai, BOLLYWOOD PARKS™ Dubai, Legoland® Dubai i Legoland® Water Park. Skorzystaj z mnóstwa atrakcji, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź największy na Bliskim Wschodzie wielotematyczny kompleks rozrywkowo-wypoczynkowy
 • Wybieraj spośród 4 ekscytujących parków: MOTIONGATE™ Dubai, BOLLYWOOD PARKS™ Dubai, LEGOLAND® Dubai i LEGOLAND® Water Park
 • Zacznij dzień od odebrania swojego biletu w dowolnym parku
 • Przemieszczaj się swobodnie pomiędzy 2 parkami (5-10 minut pieszo)
 • Korzystaj z rozmaitych atrakcji, programów rozrywkowych, restauracji i wielu innych możliwości spędzania czasu
Pełny opis

Aktualizacja dotycząca COVID-19

Ze względu na przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny, plan podróży może ulec zmianie. Sprawdź najnowsze informacje w sekcji „Co trzeba wiedzieć”.

Dubai Parks and Resorts to największy wielotematyczny kompleks rozrywkowo-wypoczynkowy na Bliskim Wschodzie. W jego skład wchodzą: MOTIONGATE™ Dubai – park tematyczny inspirowany kulturą Hollywood; LEGOLAND® Dubai – pierwszy park tematyczny LEGOLAND® w regionie; LEGOLAND® Water Park – park wodny skierowany do rodzin z dziećmi w wieku od 2 do 12 lat; oraz BOLLYWOOD PARKS™  Dubai. Cały kompleks połączony jest w jedną całość za sprawą wyjątkowej tematycznej strefy handlowo-gastronomicznej Riverland™ Dubai, ulokowanej w samym sercu Dubai Parks and Resorts. To niezwykłe miejsce znajduje się przy autostradzie Sheikh Zayed Road, w odległości około 25 minut jazdy z Dubai Marina i obejmuje ponad 100 rozmaitych atrakcji. Dzięki temu karnetowi możesz korzystać z atrakcji 2 wybranych parków tematycznych (spośród 4 dostępnych) przez 1 dzień.
Wliczone w cenę
 • 1-dniowy wstęp do 2 z następujących parków: MOTIONGATE™ Dubai, LEGOLAND® Dubai, LEGOLAND® Water Park i BOLLYWOOD PARKS™ Dubai
 • Posiłki i napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Kobiety w ciąży
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

  Miejsce zbiórki

  Dubai Parks and Resorts

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Paszport lub dowód osobisty
  • Prawo jazdy

  Niedozwolone

  • Fotografowanie z lampą błyskową
  • Nagrywanie wideo

  Co trzeba wiedzieć

  • W cenę biletu wliczone są wszystkie dzienne programy rozrywkowe i atrakcje w parkach, dzięki czemu możesz zwiedzać parki we własnym tempie i korzystać z całej ich oferty.
  • Bilet nie obejmuje transportu do kompleksu Dubai Parks and Resorts. Na miejsce możesz przyjechać środkami komunikacji publicznej.
  • Ze względu na COVID-19 obecnie otwarte są tylko parki Motiongate i Legoland. Parki Bollywood i Legoland Water Park zostaną ponownie otwarte w przyszłych terminach. Zanim zaplanujesz podróż, sprawdź daty ponownego otwarcia parków.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,4 / 5

  na podstawie 294 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,2/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,5/5
  Sortuj wg

  Sortuj wg

  bez tłumów, kilka przejażdżek

  park wymaga rozbudowy, aby uczynić go całodniowym doświadczeniem, ale może to również dlatego, że w ogóle nie było tłumów. Personel był świetny przez cały czas - jakość Disneya. moim głównym problemem było to, że ten bilet GYG nie działał! kod kreskowy nie został zaakceptowany, a wystawienie mi biletu, który działał w obsłudze gości, zajęło im ponad 20 minut.

  Czytaj dalej

  3 maja 2019

  fajna zabawa dla dużych i małych

  Super sprawa legoland, fajny waterlegoland choć nie jest zbyt duży ale warto sie pochlapać, trzeba pamiętać że szafki są dodatkowo płatne mała 45 aed, średnia 60 aed a duza 70 aed, na miejscu w kasie wydają normalne bilety na podstawie pokazanych w telefonie, nam udało sie pojechać darmowym autobusem do dubai park resorts https://www.dubaiparksandresorts.com/en/location poniżej na stronie są opisane darmowe autobusy i skąd odjerzdzają te spod hoteli: https://www.dubaiparksandresorts.com/sites/default/files/dpr_route_hotel_shuttle_bus_schedule.pdf a te z galerii: https://www.dubaiparksandresorts.com/sites/default/files/dpr_route_hotel_shuttle_bus_schedule.pdf. z dubai mariny odjerzdzaliśmy z wyndham marina hotel niedaleko parków jest outlet village.

  Czytaj dalej

  4 lipca 2018

  Motiongate był genialnym parkiem rozrywki - niesamowite przejażdżki, które uwielbiali nasi chłopcy

  Świetnie się bawiliśmy w Motiongate. Park tematyczny był niesamowity, genialne przejażdżki. Nie ustawiliśmy się w kolejce do żadnych przejażdżek, ale 2, a były to 5 minut oczekiwania. Co drugą jazdę szliśmy prosto, będąc pierwszymi na każdej przejażdżce. Dotarliśmy do parku o godzinie 3.15, pozostaliśmy do 11 zamknięcia i wykonaliśmy wszystkie przejażdżki i najlepsze 5 przejażdżek około 3 razy! Niesamowity. Pojechaliśmy do Legolandu i spędziliśmy tam godzinę, ale mieszkamy w Londynie zaledwie 20 minut od Legolandu Windsor i przejażdżki były bardzo podobne. Motiongate był genialny i na pewno wrócimy!

  Czytaj dalej

  11 czerwca 2018

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 118780