Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: bilet wstępu

Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju: bilet wstępu

Od $29,40 za osobę

Odwiedź Oceanarium i Podwodne Zoo w Dubaju. Jest to jedno z największych krytych oceanariów na świecie. Poznaj to miejsce „od zaplecza” i podziwiaj niesamowitą różnorodność egzotycznych gatunków przechadzając się po tunelu.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Ważność 1 dzień
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź tunel w Oceanarium i Podwodnym Zoo na parterze Dubai Mall (w zależności od wybranej opcji)
 • Poznaj King Croca – jednego z największych krokodyli na świecie!
 • Zobacz różnorodne gatunki egzotycznych zwierząt
 • Wybierz pomiędzy biletem do oceanarium i zoo a pakietem Explorer Experience
Pełny opis
Przejdź przez tunel w oceanarium i zachwyć się podwodnym życiem. Podziwiaj gigantyczny zbiornik wypełniony 10 milionami litrów wody, w którym żyje ponad 33 tysiące morskich stworzeń, w tym największa liczba tawroszy piaskowych na świecie. Po wizycie w oceanarium (i w zależności od wybranej opcji) kontynuuj wycieczkę do Podwodnego Zoo na poziomie 2 i zobacz niesamowitą różnorodność egzotycznych gatunków. W Podwodnym Zoo zwiedzający w każdym wieku mogą zaznajomić się z pojęciem równowagi ekologicznej morskiego życia. Przemierzaj 3 strefy ekologiczne: Rainforest (Las Deszczowy), Rocky Shore (Kamieniste Wybrzeże) i Living Ocean (Żyjący Ocean).  Spotkaj zabawne i żywiołowe wydry oraz radosne pingwiny. Nie przegap okazji na zobaczenie jednego z największych krokodyli na świecie o imieniu King Croc oraz jego towarzyszki Queen w Podwodnym Zoo. Uzupełnij swoją atrakcję o pakiet Explorer Experience, który obejmuje wejście do tunelu w oceanarium, Podwodne Zoo, zwiedzanie kulis i obserwatorium podwodnego, symulator łodzi podwodnej oraz rejs łodzią o szklanym dnie.
Wliczone w cenę
 • Tunel oceanarium
 • Podwodne Zoo
 • Wycieczka „za kulisy”
 • Podwodne obserwatorium
 • Symulator łodzi podwodnej
 • Rejs łodzią ze szklanym dnem
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne
 • Mierzenie temperatury jest obowiązkowe

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Dubai Aquarium and Underwater Zoo, główna kasa Dubai Mall, poziom 1. Należy wymienić kupon w kasie na fizyczny bilet wstępu.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp dla dzieci w wieku poniżej 3 lat jest darmowy.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4 / 5

na podstawie 1703 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,6/5
 • Jakość usług
  4.1/5
 • Organizacja
  4/5
Sortuj wg

Jeżeli nigdy nie byliście w oceanarium to polecam to miejsce. My byliśmy już w większych oceanariach i dlatego nasze ogólne wrażenie oceniłem na Dobre (cztery gwiazdki). Z realizacją kuponu rezerwacyjnego nie było problemu, w oceanarium można zobaczyć wiele okazów w tym rzadko spotykaną rybę gitarę. W zoo wrażenie na nas zrobiły aligatory oraz wydry. Przejażdżka łodzią ze szklanym dachem jest chyba najsłabszym punktem programu zwiedzania i można to sobie odpuścić. Na tą wycieczkę zarezerwujcie sobie co najmniej 2 godziny.

Czytaj dalej

6 lutego 2020

Dubai Mall jest ogromne, więc nie można było od razu znaleźć kasy. Ale jest wystarczająco dużo tablic informacyjnych, których możesz użyć do orientacji. Numeracja pięter przy windach również była nieco zagmatwana. Akwarium rozciąga się na kilku piętrach. Kupiłem Explorer Tour między innymi z symulacją animowanego żółwia morskiego. Myślę, że dzieci szczególnie lubią tę symulację, nawet jeśli była trochę krótka i wynosiła około 5 minut.

Czytaj dalej

12 stycznia 2020

Warte odwiedzenia.

Tunel nie jest tak niesamowity jak ściana, na którą można patrzeć… co jest bezpłatne. Jednak część Zoo to świetny sposób na spędzenie kilku godzin. Jest kilka gatunków ryb, o których chyba nigdy wcześniej nie widziałem, więc było wspaniale. Pingwiny są urocze, spróbuj iść w czasie karmienia, to jest bardzo zabawne !! Chciałbym zrobić jedno z doświadczeń związanych z karmieniem. Wciąż musisz stać w kolejce po bilety, co w mojej opinii nie pozwala na zakup online. Dziewczyny za biurkiem nie są zbyt przyjazne i miały skaner jedną ręką między 4 biurkami, więc były bardzo niezorganizowane i powodowały dłuższe kolejki.

Czytaj dalej

26 kwietnia 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 123089