Wybierz daty
Dubaj

Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 88
Sortuj według:
1 - 16 / 88

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 41 981 opinii

To było wspaniałe doświadczenie! Gorąco polecam bilet VIP, jest wart każdego grosza! Musieliśmy się przesiąść przez piętro 124 / 125 podczas zjazdu, nie mogliśmy tego wytrzymać przez 5 minut! To było jak zatłoczony jarmark. Głośno, dużo ludzi i prawie nie ma szans na dobre miejsce przy oknie. Na 148. piętrze można było usiąść w fotelu i cieszyć się widokiem przez 1-2 godziny. Z biletem VIP zostałeś poprowadzony przez każdą kolejkę, bez czekania w kolejce. Widziałbym jedyną małą poprawę w salonie VIP na dole Burdż Chalifa (gdzie wszyscy goście VIP spotykają się przed wspólnym podjazdem), na przykład napoje i toalety. Możesz sprawić, że bilet będzie droższy o 5 €, ale możesz osłodzić oczekiwanie na gości na dole. Co więcej, dobrze by się nadawał duży monitor, być może pokazujący tworzenie Burdż Chalifa w czasie iw nieskończonej pętli.

Ładny park, duże zjeżdżalnie. Trochę ciepło, ale dość wody :) I dostajesz darmowe buty do wody na ciepłych kafelkach. Są samochody, które zabierają Cię z jednej strony parku na drugą. Był też ktoś, kto miał coś z nogą, personel podniósł drużbę na plecach po schodach, jedną z najwyższych zjeżdżalni naprawdę fajnie zobaczyć. Wszyscy przyjaźni.

Są też bardzo dobre i zrelaksowane kontrole bezpieczeństwa, podobne do tych na lotnisku, a zapalniczki są zabierane palaczom, a kiedy wychodzisz, możesz je odebrać.W przeciwnym razie było to bardzo miłe doświadczenie i zawsze to robię

Bardzo fajnie, widoki robią wrażenie. Na szczęście nie było aż tak długich kolejek. Jazda windą fajny szczegół. Tylko długa droga przez centrum handlowe.

Byliśmy na początku września praktycznie sami bez kolejek :) polecam