Całodniowa wycieczka z Dubaju do Al-Ajn z lunchem w formie bufetu

Dubaj: Miasto Ogrodów Al-Ajn, zoo i lunch

Numer identyfikacyjny produktu: 32015

Od 415 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
7 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Organizator odbierze Cię z Twojego hotelu w Dubaju. Dokonując rezerwacji, koniecznie podaj informacje dotyczące hotelu, w którym się zatrzymasz.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wjedź krętą drogą na szczyt Jebel Hafeet – najwyższej góry w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
 • Zobacz białe tygrysy, hipopotamy, żyrafy i wiele innych zwierząt w Al Ain Conservation Zoo
 • Ulżyj swym zmęczonym stopom, zanurzając je w gorących źródłach u podnóża Jebel Hafeet
 • Odwiedź największy targ wielbłądów w ZEA
 • Podziwiaj zbiory archeologiczne w Muzeum Al-Ajn
 • Zjedz lunch w formie bufetu w połowie dnia
Wycieczka w skrócie
Wybierz się na wycieczkę do Al-Ajn z Dubaju. Zwiedź Muzeum Al-Ajn, zatrzymaj się przy gorących źródłach, udaj się na szczyt Jebel Hafeet, odwiedź targ wielbłądów i wybierz się do zoo. Zjedz lunch w formie bufetu w hotelu Al Ain Hilton.
Tego możesz się spodziewać
Odwiedź przepiękne miasto-ogród Al-Ajn, najbardziej zielone ze wszystkich miast w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w trakcie całodniowej wycieczki z Dubaju.

Zacznij od zwiedzenia Muzeum Al-Ajn, w którym znajdują się obszerne zbiory archeologiczne, a wśród nich prawdziwe skarby, takie jak złota biżuteria z drugiego tysiąclecia przed naszą erą. Kolejna atrakcja to zrekonstruowany Wielki Grobowiec znajdujący się w Parku Archeologicznym Hili, z wyrzeźbionymi w kamieniu postaciami ludzi i zwierząt.

Wjedź też na Jebel Hafeet – najwyższy szczyt Zjednoczonych Emiratów Arabskich, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na pustynię. U podnóża góry znajdują się gorące źródła z parującą leczniczą wodą – idealną, by zanurzyć w niej zmęczone stopy!

Zatrzymaj się na największym targu wielbłądów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – świeżo wyremontowanym, żeby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania gości. W zależności od pory Twoich odwiedzin być może zobaczysz tam małe wielbłądziątka.

Na koniec udaj się do Al Ain Conservation Zoo, będącego domem dla jednych z ostatnich żyjących białych lwów i tygrysów. Podziwiaj zwierzęta z bliska, spacerując między wspaniałymi ogrodami i zagrodami. W cenę wycieczki wliczony jest ponadto lunch w formie bufetu w hotelu Al Ain Hilton.
Wliczone w cenę
 • Wszelkie opłaty za wstęp
 • Lunch w formie bufetu
Niewliczone w cenę
 • Napoje i zakąski
 • Wydatki osobiste
Co trzeba wiedzieć
Uwaga!
Ze względu na harmonogram wycieczki możesz mieć mało czasu na pobyt w zoo. Jeśli chcesz zostać w zoo dłużej, skontaktuj się z organizatorem wycieczki; ewentualnie możesz też poprosić kierowcę w dniu wycieczki o anulowanie innej części programu.

Program może ulec zmianie ze względu na święta religijne lub inne okoliczności, które mogą uniemożliwić zorganizowanie niektórych atrakcji.

Od 415 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 31)

Organizator:

Funtours Dubai

Numer identyfikacyjny produktu: 32015