Dubaj
bilety

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 48 695 opinii

Wycieczka rewelacyjna! Program zgodny z naszymi oczekiwaniami, idealny czas na spędzenie chwil w Dubaju. Nasz przewodnik SHARAF był bardzo miły i naprawdę dobrym kierowcą, przyjechał po nas do hotelu na czas, w trakcie drogi opowiadał różne ciekawostki o Dubaju i najważniejsze robi przepiękne zdjęcia! Na fotografiach mamy uwiecznione wszystkie momenty z całej wycieczki. Jazda po wydmach z naszym kierowcą to niezapomniane przeżycie. Jazda na wielbłądach 15 min i sandboarding super doświadczenie. Nasz kierowca Sharaf poinformował nas o możliwości wykupienia dodatkowych dwóch godzin programu tj. kolacja, pokazy tańca itp. w obozie. My skorzystaliśmy tylko z programu 4 godzinnego i polecamy wszystkim!

I highly recommend this trip. In a short time you can see a lot and learn a lot about Dubai and the Emirates thanks to our guide Mr. Adnan, whose knowledge is impressive. A wonderful excursion. Thank you Adnan, also for being our great photographer.

I heartily recommend this trip, but only with Ammar Dubai. An unforgettable experience. Plus, you can learn a lot from the very kind tour operator. One of the must-have things in Dubai.

mega super wycieczka kierowca był mega super miły i rajd po pustyni w jego wykonaniu mistrzostwo świata polecam ta wycieczkę

Bardzo fajny park i doświadczenie. Niestety w terminie naszego pobytu spora część parku była zamknięta.