Wybierz daty
Dubaj

Audioprzewodniki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj według:
1 - 16 / 29

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu audioprzewodniki w: Dubaj

Oprócz atrakcji typu audioprzewodniki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Dubaj?

W: Dubaj są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu audioprzewodniki w: Dubaj obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubaj? Kliknij tutaj.

Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 28 115 opinii

Świetne doświadczenie!! Jazda była super ekscytująca, chłopaki na jachcie bardzo uprzejmi i przyjaźni, zawsze zwracający uwagę na to, czego potrzebowaliśmy, grill był świetny, mieli wszystko, a obsługa była doskonała. Nie marnuje się, jedyną złą rzeczą jest to, że tego dnia było dużo upałów i nie można było dobrze docenić krajobrazu, ale jeśli chodzi o trasę, bez zarzutu !!

Very A Car odebrał nas i zabrał z powrotem do naszego hotelu Voisin - Ładny widok kilka komentarzy od prywatnego lotu pilota, ponieważ byliśmy tylko 4 z nas w helikopterze, trochę poczekaliśmy przed wejściem na pokład inaczej na górze, z wyjątkiem być może ceny nieco wygórowanej za 15 minut lotu

Zespół był niesamowity! Zrobili dla nas mnóstwo zdjęć, byli pouczającymi przewodnikami i zapewnili pyszne jedzenie dla naszej rodziny! Wycieczka o zachodzie słońca była piękna, podczas której mogliśmy doświadczyć widoku dziennego, a także zachodu słońca i nocy. Zdecydowanie poleciłbym?

Wycieczka jachtem była oczywiście niesamowita. Wyruszyliśmy późnym popołudniem, a po zachodzie słońca wróciliśmy do marynarki. Zapiera dech w piersiach normalnym środkowoeuropejczykom. Przewodnicy byli w dobrym nastroju, grill też był świetny. 5 na 5 gwiazdek!!!

Bardzo sympatyczni ludzie, służący pomocą. Cała rezerwacja przebiegła bez żadnego problemu. Bardzo polecam