Więcej zdjęć

Od 444 zł za osobę

Abu Dhabi: Wycieczka całodniowa i meczet Szejka Zajida

Numer identyfikacyjny produktu: 33022
Najważniejsze informacje
Czas trwania
7 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Odbiór z hotelu w Dubaju. Koniecznie podaj dane swojego hotelu.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zwiedź meczet Szejka Zajida – 8. co do wielkości meczet na świecie
  • Poznaj najbardziej luksusowe atrakcje Abu Dhabi, w tym hotel Emirates Palace
  • Zwiedź wioskę Heritage Village
  • Przespaceruj się po promenadzie Corniche w Abu Dhabi
Wycieczka w skrócie
Poznaj stolicę ZEA podczas 7-godzinnej wycieczki po Abu Dhabi. Podróżuj autostradą Sheikh Zayed Road, mijając wieżowce Dubaju, a następnie zwiedź hotel Emirates Palace, wybrzeże Corniche, meczet Szejka Zajida, Heritage Village i wiele innych miejsc.
Tego możesz się spodziewać
Przekonaj się, jak wygląda życie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w trakcie 7-godzinnej wycieczki z Dubaju do Abu Dhabi! Podziwiaj panoramę Dubaju i jego niesamowite drapacze chmur, jadąc w kierunku stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich malowniczą autostradą Sheikh Zayed Road.

Na dobry początek Twojej wizyty w Abu Dhabi odwiedzisz promenadę Corniche w tętniącej życiem nadbrzeżnej części miasta, słynącej ze swoich piaszczystych plaż. Zwiedzisz wioski i muzea, w których poznasz pełnię bogactwa kulturowego Abu Dhabi. Zobaczysz między innymi Heritage Village – skansen prezentujący życie mieszkańców Abu Dhabi jeszcze przed odnalezieniem złóż ropy naftowej.

Mijając po drodze ekskluzywny hotel Emirates Palace, dotrzesz do meczetu Szejka Zajida, największej tego typu budowli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i 8. co do wielkości na świecie. Meczet ten, nazwany imieniem założyciela i pierwszego prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich, został oficjalnie oddany do użytku podczas ramadanu w 2007 roku.

W trakcie tej wycieczki będziesz mieć również możliwość skorzystania z opcjonalnej wyprawy na wyspę Yas, na której znajduje się park tematyczny Ferrari World oraz tor wyścigowy Formuły 1, dzięki którym lepiej zrozumiesz, w którym kierunku zmierza rozwój Abu Dhabi.
Wliczone w cenę
  • Wstęp do muzeów
  • Wstęp do meczetu
  • Lunch
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Co trzeba wiedzieć
W meczecie obowiązują restrykcje dotyczące ubioru. Kobiety powinny zakryć ramiona, nogi i włosy, mężczyźni – długie spodnie (szorty są niedozwolone). Tradycyjny strój jest dostępny przy wejściu do meczetu.

Program wycieczki może ulec zmianie ze względu na święta religijne lub inne okoliczności uniemożliwiające skorzystanie z określonych atrakcji.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 66)

Organizator:

Funtours Dubai

Numer identyfikacyjny produktu: 33022