Dodaj daty

Dubai Frame

Dubai Frame – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Bilet wstępu w ramce z odbiorem i dowozem

1. Dubaj: Bilet wstępu w ramce z odbiorem i dowozem

Po odebraniu z hotelu w Dubaju przyjedź do Dubai Frame. Ta przełomowa konstrukcja, z imponującymi dekoracjami pokrytymi złotem, składa się z dwóch wysokich wież, jednego mostu na niebie i chodnika ze szklaną podłogą. Jadąc elektryczną panoramiczną windą na Skydeck, możesz zobaczyć wspaniałe wizualizacje nowoczesnego Dubaju, wysadzanego Burdż Chalifa, Emirates Towers i nie tylko, na południu i Starym Dubaju oraz na północy. Poznaj odwieczną przeszłość miasta w muzeum na antresoli na parterze. Znajdź szereg eksponatów i prezentacji wideo, które ilustrują styl życia Beduinów w Emiratach. Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak Dubaj może wyglądać w przyszłości w nowoczesnej galerii. Umieszczona na antresoli wirtualna metropolia prezentuje miasto po 50 latach, z najnowszymi projektami, jak ludzie będą żyć, podróżować i nie tylko. Zobacz 3 różne poziomy czasu w jednym miejscu!

Dubaj: najważniejsze atrakcje miasta wycieczka z przewodnikiem w małej grupie z odbiorem

2. Dubaj: najważniejsze atrakcje miasta wycieczka z przewodnikiem w małej grupie z odbiorem

Podczas tej wycieczki z przewodnikiem poznaj niektóre z głównych atrakcji Dubaju. Odkryj najważniejsze atrakcje, takie jak Błękitny Meczet, Pointe, Palm Jumeirah i wiele innych. Pochłaniaj widoki i zapachy tego tętniącego życiem miasta, będąc prowadzonym w kameralnej małej grupie i transportowanym wygodnym, klimatyzowanym pojazdem. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z Twojego hotelu. Rozpocznij od zatrzymania się w The Pointe w Palm Jumeirah, naszej pierwszej atrakcji, i podziwiaj wspaniały widok na Atlantydę. Przejdź do następnego przystanku w Burj Al Arab, robiąc zdjęcia najbardziej luksusowego hotelu na świecie Burj Al Arab w tle z przystanku fotograficznego. Następnie udaj się do meczetu Al Farooq Omar Bin Al Khattab, popularnie zwanego Błękitnym Meczetem. Projekt meczetu, inspirowany Błękitnym Meczetem w Stambule, łączy w sobie architekturę andaluzyjską i osmańską i może pomieścić jednocześnie około 2000 wiernych. Jedź dalej do Dubai Frame, największego na świecie i ciesz się wejściem, aby podziwiać niesamowite widoki na stary i nowy Dubaj. Miń Wielki Suk i wskocz na pokład tradycyjnej taksówki wodnej Abra, aby wyruszyć w podróż dookoła Dubai Creek. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczne widoki na ogromne statki handlowe i strzeliste drapacze chmur na panoramę Dubaju.

Dubaj: bilety do Frame, zatoka, suki i Błękitny Meczet

3. Dubaj: bilety do Frame, zatoka, suki i Błękitny Meczet

Weź udział w wycieczce po Dubaju, podróżując komfortowym, klimatyzowanym minivanem i zwiedzając wiele głównych atrakcji miasta z licencjonowanym przewodnikiem. Zobacz z bliska Palma Dżamirę, Błękitny Meczet, Dubai Creek i wiele innych miejsc. Zwiedzaj słynny Dubai Frame w swoim tempie. Zacznij swoją wycieczkę od odbioru z hotelu. Na początek zatrzymasz się przy kompleksie The Pointe na Palma Dżamira. Podziwiaj wspaniały widok na Atlantis, The Palm Hotel, a później skorzystaj z przystanku na zdjęcia przy Burdż al-Arab, od strony plaży. Następnie kierowca zawiezie Cię do meczetu Al Farooq Omar Bin Al Khattab, zwanego powszechnie Błękitnym Meczetem. Projekt tego meczetu, który inspirowany jest Błekitnym Meczetem w Stambule, łączy cechy architektury andaluzyjskiej i osmańskiej. Może on pomieścić około 2000 wiernych. Udaj się nad Zatokę Dubajską i wyrusz w rejs abrą – starym środkiem transportu – na drugą stronę zatoki. Przejdź się po sukach ze złotem i przyprawami, które tworzą rzędy stoisk oferujących wyjątkowe wyroby ze złota oraz przyprawy. Następnie wyrusz do Al Khayma Heritage House w historycznej dzielnicy Al Fahidi. Doświadcz arabskiej gościnności i wypij powitalną kawę lub herbatę. Odwiedź tradycyjny dom i dowiedz się więcej o tym, jak dawniej wyglądało tu życie. Posłuchaj o rozwoju ZEA, od pustynnych namiotów do misji na Marsie. Przed zakończeniem zwiedzania tego miejsca wejdź do tradycyjnej arabskiej sypialni pełnej zabytkowych mebli i przekonaj się o rozwoju architektonicznym autentycznego domu, oglądając kolejno replikę namiotu w restauracji, domy z palm i złożone budowle. Następnie udaj się do ostatniego punktu wycieczki: Dubai Frame. Obejrzyj 150-metrowy budynek, który wyglądem przypomina ramkę na zdjęcie. Budynek składa się z dwóch wysokich wież, które łączy szklany most. Dzięki temu możesz zobaczyć stary Dubaj po jednej stronie ramki oraz nowoczesny Dubaj po drugiej. Po tym doświadczeniu kierowca odwiezie Cię do wybranego miejsca.

Dubaj: 24-, 48- lub 72-godzinna wycieczka hop-on hop-off

4. Dubaj: 24-, 48- lub 72-godzinna wycieczka hop-on hop-off

Zobacz najpiękniejsze atrakcje Dubaju w ramach wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Odkrywaj to zjawiskowe miasto w swoim tempie, wybierając karnet 24-, 48- lub 72-godzinny. Korzystaj z dostępu do 2 tras, które obejmują wszystkie główne atrakcje Dubaju. Przejedź obok wieżowców Burdż Chalifa i Burdż al-Arab, dzielnicy Dubai Marina, wyspy Palma Jumeirah, centrum handlowego Dubai Mall, budowli Dubai Frame oraz promenady The Walk w Jumeirah Beach Residence. Podziwiaj niezrównane panoramiczne widoki z otwartego górnego piętra i poznaj historię Dubaju dzięki wielojęzycznemu audioprzewodnikowi. Wybierz opcję Premium, która obejmuje dodatkowo możliwość udziału w rejsie łodzią typu dau po dzielnicy Al Seef i wstęp do oceanarium Lost Chambers. Przystanki trasy historycznej (trasy czerwonej): 1. Centrum handlowe Dubai Mall 2. Muzeum Przyszłości 3. Obszar dziedzictwa Al Seef4. Dzielnica historyczna Al Fahidi 5. Muzeum Dubajskie 6. Stary Suk 7. Muzeum Al Shindagha 8. Suk ze złotem i przyprawami 9. Hotel Riviera 10. Zatoka Dubai Creek11. Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers12. Dubai Frame w parku Zabeel Park Przystanki trasy Marina (trasy niebieskiej): 1. Centrum handlowe Dubai Mall2. Souk Madinat Jumeirah Burj Al Arab3. Atlantis, The Palm4. Fairmont The Palm5. Centrum handlowe Dubai Marina Mall6. JBR The Beach7. Marina Promenade8. Grosvenor House Dubai9. Infinity Tower10. Mina Seyahi11. Centrum handlowe Mall of the Emirates Wycieczka o zachodzie słońca i wieczorna: 1. Centrum handlowe Dubai Mall2. Mina Seyahi3. Atlantis, The Palm4. Madinat Jumeirah5. Centrum handlowe Mall of the Emirates

Dubaj: Zwiedzanie, zachód słońca Burj Khalifa i pokaz fontann.

5. Dubaj: Zwiedzanie, zachód słońca Burj Khalifa i pokaz fontann.

Wyrusz na 6-godzinną przygodę, odkrywając tętniącą życiem mieszankę starego i nowego Dubaju. Rozpocznij po południu, podziwiając dziedzictwo miasta w Dubai Creek, Spice Souq i Gold Souq. Następnie spójrz na cuda nowoczesności na Sheikh Zayed Road i odwiedź kultowe zabytki, takie jak Burj Al Arab i Pointe at the Palm. Plan podróży: - Punkt początkowy: Rozpocznij o 14:00–15:00 z przyjaznym anglojęzycznym przewodnikiem. - Dubai Creek, Spice Souq i Gold Souq: zanurz się w historii Dubaju i tętnij życiem w tych tętniących życiem miejscach. - Droga Sheikh Zayed Road i meczet Jumeirah: Przejedź obok imponujących drapaczy chmur i odwiedź piękny meczet z zewnątrz. - Burj Al Arab i Pointe at the Palm: podziwiaj luksus i widoki na nabrzeże. - Dubai Frame i Pałac Zabeel: zobacz oszałamiającą architekturę miasta. - Zachód słońca w Burj Khalifa: Zobacz magiczny zachód słońca ze szczytu Burj Khalifa. - Spektakl z fontanną: Zakończ swój dzień olśniewającym pokazem fontann. Koniec podróży: Po koncercie odwieziemy Cię do hotelu, zapewniając wygodne zakończenie przygody. Zrelaksuj się w swoim hotelu lub kontynuuj odkrywanie tętniącej życiem atmosfery Dubaju.

Dubaj: 15 najlepszych wycieczek po Dubaju, które trzeba zobaczyć SUV-em

6. Dubaj: 15 najlepszych wycieczek po Dubaju, które trzeba zobaczyć SUV-em

Odkryj najciekawsze zabytki Dubaju podczas wycieczki z przewodnikiem klimatyzowanym SUV-em. Będziesz miał jednego z najlepszych przewodników w Dubaju, który będzie Ci towarzyszył i poprowadzi. Odbierzemy Cię z Twojego hotelu/zakwaterowania z dowolnego miejsca w granicach Dubaju. Usiądź wygodnie i ciesz się widokami i przystankami podczas tej niezapomnianej wycieczki. Najpierw udamy się do Palm Jumeirah: największej sztucznej wyspy na świecie. Tutaj zatrzymamy się w The Pointe i zrobimy sobie przerwę, aby zrobić niesamowite zdjęcia Palmy i hotelu Atlantis o tematyce oceanicznej. Zobaczysz także wiele innych luksusowych hoteli ustawionych na Palmie. Przejedziemy przez Dubai Marina i zatrzymamy się w porcie Dubai Harbour, gdzie można podziwiać wiele luksusowych jachtów zacumowanych przed następnym rejsem. Zatrzymamy się także przy pięknym suku Madinat Jumeirah. Możesz nie tylko cieszyć się centrum handlowym zbudowanym na wzór tradycyjnego arabskiego suku (rynku), ale także podziwiać najlepsze widoki na Burj Al Arab w kształcie żagla (nazywany jedynym 7-gwiazdkowym hotelem na świecie, choć technicznie rzecz biorąc, nie ma oceny powyżej 5) zrobione z balkonu Souq Madinat Jumeirah. Ramki tutaj są idealne do zdjęć! Jak wycieczka po Dubaju może być kompletna bez wizyty w lokalnym meczecie? Odwiedź wspaniały meczet Al Farooq Omar i zanurz się w kulturze i religii Bliskiego Wschodu. Nazywa się go Błękitnym Meczetem Dubaju ze względu na podobieństwo do kultowego Błękitnego Meczetu w Stambule. Zatrzymasz się także w Pałacu Zabeel, który jest oficjalną rezydencją rodziny rządzącej Dubajem. Jeśli będziesz mieć szczęście, zobaczysz pawie spacerujące i tańczące w Palace Plaza. Teraz zrobimy sobie przerwę, aby spróbować kwintesencji przekąski Dubaju: Shawarmy. Zabierzemy Cię do miejsca, które serwuje najlepszą Shawarmę w Dubaju i napój bezalkoholowy. Stamtąd udasz się do Al Seef Heritage Walk i przespacerujesz się wzdłuż potoku w jednej z najpiękniejszych dzielnic Dubaju. Zanurzenie kulturalne będzie kontynuowane w wielowiekowych Złotych Sukach i Przyprawach. Będziesz miał mnóstwo okazji do doskonalenia swoich umiejętności negocjacyjnych. Będziesz miał również okazję przepłynąć rzekę tradycyjną łodzią Dhow. Zakończymy wycieczkę w kultowej dzielnicy Downtown, gdzie przejedziemy bulwarem Emaar i zrobimy zdjęcia przy meksykańskich skrzydłach z wysokim Burj Khalifa w tle. Gdy zrobisz wystarczającą liczbę zdjęć i filmów do mediów społecznościowych, odwieziemy Cię z powrotem do hotelu. Uwaga: używanym SUV-em będzie Nissan Patrol/ Toyota Fortuner, Landcruiser lub Sequoia

Dubaj: Zwiedzanie SUV-em z biletem Dubai Frame Ticket

7. Dubaj: Zwiedzanie SUV-em z biletem Dubai Frame Ticket

Zaczniemy od odbioru Cię z hotelu. Najpierw pojedziemy do The Pointe na Palm Jumeirah, aby podziwiać niesamowity widok na Atlantydę, The Palm Hotel. Następnie odwiedzimy słynny Burj Al Arab, gdzie można zrobić wspaniałe zdjęcia. Naszym następnym przystankiem jest meczet Al Farooq Omar Bin Al Khattab, znany również jako Błękitny Meczet. To piękne miejsce, gdzie wiele osób może się wspólnie modlić. Przeżyjemy czarujące przeżycie w Dubai Creek, gdzie udamy się na tradycyjny rejs łodzią zwaną Abra Ride. Możesz także odwiedzić suki ze złotem i przyprawami, gdzie znajdziesz wspaniałe złoto i przyprawy. Następnie odwiedzimy Dom Dziedzictwa w dzielnicy historycznej Al Fahidi. Zostaniesz przywitany ciepłym powitaniem i tradycyjną kawą lub herbatą. To miejsce pokazuje, jak kiedyś żyli ludzie w Dubaju, od pustynnych namiotów po nowoczesne miasto, jakim jest dzisiaj. Zanim zakończymy naszą wizytę, możesz zwiedzić tradycyjną emiracką sypialnię z ciekawymi antykami. Możesz także zobaczyć, jak architektura Dubaju ewoluowała na przestrzeni czasu. Naszym ostatnim przystankiem jest niesamowita Dubai Frame, wysoka konstrukcja w kształcie ramy obrazu. Można spacerować po szklanym moście i podziwiać wspaniałe widoki zarówno na stary, jak i nowoczesny Dubaj. Po tej fantastycznej przygodzie bezpiecznie zawieziemy Cię z powrotem tam, dokąd chcesz się udać. Będziesz mieć niezapomniane wspomnienia z najlepszych miejsc w Dubaju, a wszystko to w zaciszu SUV-a.

Dubaj: wycieczka po mieście z Błękitnym Meczetem, zatoką i sukami

8. Dubaj: wycieczka po mieście z Błękitnym Meczetem, zatoką i sukami

Odkryj najlepsze główne atrakcje Dubaju podczas wycieczki z przewodnikiem rozpoczynającej się i kończącej w hotelu, aby zapewnić sobie najlepszą wygodę i komfort. Rozpocznij swoją przygodę od odwiedzenia sztucznej wyspy Palm Jumeirah i podziwiaj fantastyczne widoki na Atlantydę z pointe. Kontynuuj podróż do Błękitnego Meczetu i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po jego wnętrzu, aby poznać islam i kulturę arabską. Czas zwiedzić z przewodnikiem najpiękniejszy budynek na ziemi Muzeum Przyszłości i uzyskać najlepsze widoki na stary i nowy Dubaj, wejdź do Dubai Frame i spędź czas w środku, aby zobaczyć kontrast !! Spraw, aby Twoja wizyta była idealna, poświęć trochę czasu na przeglądanie przypraw i złotego suku położonego nad zatoką Dubaju i rób zakupy jak miejscowy, korzystając ze niesamowitych wskazówek przewodnika.

Dubaj: karnet iVenture Dubai Flexi Pass

9. Dubaj: karnet iVenture Dubai Flexi Pass

Karnet Dubai Pass to świetna cena, wygoda i elastyczność. Jest ważny przez 7 dni od momentu pierwszego użycia. Wybierz z opcji wstępu do 3, 5 lub 7 największych atrakcji Dubaju za jedną opłatą. Dostępne atrakcje: • Park wodny Wild Wadi • Safari po pustyni z kolacją • Ski Dubai • Ekart Zabeel • Motiongate Dubai • LEGOLAND Dubai • Zabawa w powietrzu iFly Dubai • Legoland Water Park • At the Top, BurjKhalifa • Dubajskie oceanarium i podwodne zoo (tunel i zoo) • Dubajskie oceanarium i podwodne zoo (Explorer Experience) • City Sightseeing Dubai (wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj) • Bollywood Parks Dubai • Dubai Creek Dinner Cruise • Dubai Dolphinarium • The Dubai Fountain Boardwalk • Dubai Frame • Lodowisko w Dubaju • Muzeum Etihad • Dom strachu Hysteria • The Dubai Fountain Lake Ride • Flying Cup • Green Planet • Grayline Audio Commentary Traditional City Tour • Pocket Wifi • Nowoczesna wycieczka po mieście z audioprzewodnikiem Gray Line • Laguna Water Park • Reel Cinema – Guy Fieri Dine In (film, napój, przystawka, danie główne) • VR Park • Rejs Amazon Tour • Wycieczka kulturalna Emirati Kahtha

Dubaj: Prywatna wycieczka po mieście z przewodnikiem i bilet wstępu do Dubaju

10. Dubaj: Prywatna wycieczka po mieście z przewodnikiem i bilet wstępu do Dubaju

Wejdź do Dubai Frame, aby podziwiać niesamowity widok na miasto. Podziwiaj spektakularny widok ze szczytu podniebnego mostu łączącego 2 wieże tego słynnego pomnika. Rób niezapomniane zdjęcia w Burj Al Arab, na plaży Jumeirah i nie tylko. Dowiedz się ciekawych faktów od swojego przewodnika. Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu od przyjaznego przewodnika. Następnie udaj się po mieście, aby zobaczyć najlepsze atrakcje. Zobacz Palm Jumeirah, wyspę, która wygląda jak drzewo i jest uważana za charakterystyczny punkt orientacyjny. Zatrzymaj się na zdjęcia w Burj Al Arab, Atlantis, na plaży Jumeirah i na suku Madinat, Zrób więcej zdjęć w Al Seef, meczecie Jumeirah Ain Dubai, Dubai Marina i nie tylko. Najważniejszym punktem wycieczki jest wejście do Dubai Frame. Wejdź do tego słynnego pomnika przypominającego ramę. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z podniebnego mostu o przeszklonej podłodze, który łączy 2 wieże. Posłuchaj także ciekawych historii o przeszłości i teraźniejszości Dubaju od swojego przewodnika podczas całej wycieczki. Poznaj kulturę miasta i nowoczesne rozwiązania. Na koniec wróć do hotelu, aby zakończyć wycieczkę. Odkryj cuda Dubaju w zaledwie pół dnia dzięki naszej ekscytującej wycieczce po mieście, która obejmuje nawet bilet do kultowego Dubai Frame! Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, którą łatwo będzie się cieszyć. Twoja podróż rozpoczyna się, gdy nasz przyjazny przewodnik odbierze Cię z hotelu. Pokażemy Ci najlepsze ze słynnych atrakcji Dubaju, upewniając się, że nie przegapisz niczego wyjątkowego. Zobaczysz wysoką Dubai Frame i oszałamiającą Palmę Jumeirah w kształcie palmy. Zrób fotostopy w Burj Al Arab, Atlantis, Jumeirah Beach, Souk Madinat, Ain Dubai, Dubai Marina, Al Seef, Meczecie Jumeirah i innych znanych atrakcjach. Punktem kulminacyjnym wycieczki jest wizyta w niesamowitej Dubai Frame. To jak wejście do wehikułu czasu, który ukazuje zarówno przeszłość, jak i przyszłość miasta. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z podniebnego mostu ze szklaną podłogą, który łączy dwie wysokie konstrukcje, dając wyjątkową perspektywę starego i nowego Dubaju. Podczas podróży nasz przewodnik będzie dzielił się ciekawymi historiami o historii, kulturze i współczesnym rozwoju Dubaju. Będziesz miał mnóstwo okazji do zrobienia zdjęć, aby uchwycić wspomnienia na zawsze. Ta półdniowa wycieczka z biletem Dubai Frame jest idealna dla tych, którzy chcą szybko, ale kompleksowo rzucić okiem na magię Dubaju. Idealny dla rodzin, osób podróżujących samotnie i grup, zapewnia bezproblemowe i pełne zabawy doświadczenie, które prezentuje to, co najlepsze w przeszłości i teraźniejszości Dubaju.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 44
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Dubai Frame: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dubai Frame? Kliknij tutaj.

Dubai Frame: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5070 opinii

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Odbiór z hotelu o umówionej godzinie. Nasz przewodnik/opiekun Hassan skontaktował się z nami już dzień wcześniej i podał godzinę odbioru. Wycieczka trwała nieco dłużej niż planowano, cóż korki w Dubaju, ale cenne jest, że nie zrezygnowano z żadnego punktu programu. Hassan jest doskonałym opiekunem grupy, bardzo pomocny i interesująco opowiadający nie tylko o odwiedzanych miejscach ale o historii i życiu codziennym w Dubaju.

Świetna trasa Super miły kierowca autobusu Personel w Khalifa jest bardzo pomocny w znalezieniu następnego właściwego autobusu, ale następnym razem zarezerwuje 2 dni, ponieważ tak naprawdę nie możesz nic zrobić w ciągu 24 godzin. . . jest po prostu zbyt wiele do zobaczenia

The great tour advisor Adnan. Higlhy recomendated not only as a guide but also photographer. Thanks to him we have a lot of great photos from Dubai.

W zasadzie wszystko co było możliwe do zwiedzenia w Dubaju. Sprawnie i rzeczowo. Polecam szczególnie naszego przewodnika Riza.

Można zobaczyć najważniejsze miejsca. Busy przyjeżdżały o zaplanowanej porze. Wszystko okej, polecam.