Drezno: Bilet na kopułę Kościoła Marii Panny

Numer identyfikacyjny produktu: 43563

Od 48 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wjedź windą na kopułę Kościoła Marii Panny oraz wejdź kilka metrów w górę na schodach spiralnych
 • Podziwiaj fascynujący widok kościoła oraz kopuły
 • Zobacz niezwykłe postaci czterech ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana
 • Odkryj ruiny innych kościołów
 • Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok z platformy widokowej
 • Zobacz Drezno i otaczające je okolice z innej perspektywy
Wycieczka w skrócie
Podziwiaj fantastyczną panoramę Drezna, korzystając z biletów na kopułę Kościoła Marii Panny. Zobacz wnętrze kościoła z wysokości 24 metrów, po czym wejdź na 67-metrową platformę widokową, skąd możesz podziwiać panoramę Drezna i okolic.
Tego możesz się spodziewać
Zobacz panoramę Drezna z platformy widokowej na szczycie kopuły Kocioła Marii Panny. Wyjedziesz widną na wysokość 24 metrów, skąd rozpościera się fantastyczny widok na wnętrze kościoła. Podziwiaj wnętrze kopuły oraz konstrukcję całego kościoła z wysokości.

Zobacz ruiny wspaniałych budowli religijnych, takich jak Katedra w Kolonii, Katedra w Aachen, czy Katedra w Strasburgu, które również zniszczono w czasie wojny. Można tu również znaleźć pozostałości ze starej kopuły, jak kolor, który użyto do określenia pierwotnego schematu kolorów w trakcie przebudowy.

Pokonując 127 schodów znajdziesz się na platformie widokowej, która wznosi się na wysokości 67 metrów, skąd roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki Drezna i otaczających je okolic. Podziwiaj widoki i słynne zabytki miasta.
Wliczone w cenę
 • Bilet na kopułę Kocioła Marii Panny w Dreźnie
 • Opłata rezerwacyjna online
Niewliczone w cenę
 • Transfery
 • Wycieczka z przewodnikiem
Miejsce zbiórki

Neumarkt, 01067 Dresden Wejście G do Kościoła Marii Panny (wejście na kopułę) Kościół Marii Panny rozpoznasz z daleka po jego charakterystycznej kopule. Znajduje się w centrum starego miasta w Neumarkt, w pobliżu Tarasów Brühla, Akademii Sztuk Pięknych i Pałacu Kultury. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Proszę nie lekceważyć trudności z wejściem na kopułę - uczestnicy muszą być w dobrej kondycji fizycznej. Wymagane wytrzymałe obuwie.

Kościół Marii Panny nie zbudowano zgodnie z dzisiejszymi przepisami budowlanymi. W rezultacie, istnieje pewne ryzyko związane z wejściem na kopułę, więc zwiedzający muszą zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza podczas wspinaczki na bardzo strome schody, podobne do drabiny, oraz spiralne przejścia.

Ze względu na te zagrożenia, wejście na kopułę jest dozwolone dla dzieci i młodzieży poniżej 12. roku życia tylko w towarzystwie osoby dorosłej, która może zapewnić stałą opiekę, zwłaszcza na schodach drabinowych, spiralnych przejściach i platformie widokowej.

Wstęp na kopułę jest uzależniony od warunków pogodowych. Wchodzenie nie jest możliwe, gdy platforma widokowa jest pokryta lodem lub, gdy siła wiatru jest większa niż 6°B.

Od 48 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 82)

Organizator:

Kuppelaufstieg Frauenkirche Dresden GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 43563