Dragon Bridge, Ljubljana

Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj wg::

Dragon Bridge, Ljubljana: najlepsze atrakcje w pobliżu

Dragon Bridge, Ljubljana – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Lublana: Highlights Self-Guided Scavenger Hunt & Tour

Lublana: Highlights Self-Guided Scavenger Hunt & Tour

Poznaj Lublanę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Przejdź się po trzech mostach, które łączą średniowieczną część miasta z nowoczesnym miastem. Przejdź przez historyczny Kongresni trg (plac kongresowy). Korzystaj ze wskazówek przy każdej atrakcji, aby znaleźć następny cel. Poczuj satysfakcję z rozwiązania każdej zagadki. Miej swobodę zatrzymania lub kontynuowania wycieczki, kiedy tylko chcesz. Podziwiaj miasto we własnym tempie. Odblokuj ciekawe informacje i fakty o mieście. Zatrzymaj się, aby zrobić tyle zdjęć, ile chcesz. Zacznij grać w dowolnym momencie, harmonogram jest orientacyjny. Rozpocznij swoją wycieczkę na Placu Kongresowym! Odwiedź światowej sławy Uniwersytet w Lublanie. Sfotografuj ratusz i podziwiaj słynną lublańską katedrę z bogatym wystrojem wnętrz. Central Marke sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jego wyjątkowa lokalizacja nad wodą oczaruje odwiedzających. Dowiedz się o Smoczym Moście, który był jednym z pierwszych tego rodzaju w Europie. Butcher's Bridge swoją romantyczną aurą zniewoli Cię. Wyjątkowa architektonicznie Cerkev Marijinega oznanjenia jest warta czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej, ponieważ jej różowy kolor nadaje miastu szczególny odcień. Następnym krokiem będzie słynny Plac Prešerena, który jest ważnym miejscem spotkań i wydarzeń społeczno-politycznych, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Potrójny Most, który łączy historyczne średniowieczne miasto Lublana z jednej strony i nowoczesne miasto Lublana.

Lublana: Wycieczka nad wodospad Savica, jezioro Bohinj i jezioro Bled

Lublana: Wycieczka nad wodospad Savica, jezioro Bohinj i jezioro Bled

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na Smoczym Moście w Lublanie rano. Stamtąd wyrusz do wodospadu Savica, znajdującego się w Parku Narodowym Triglav. Po dotarciu do parku wysiądź z pojazdu i udaj się na średnio trudną wędrówkę do wodospadu. Przejdź przez las, lekko stromymi ścieżkami, aby zostać nagrodzonym widokiem na wyjątkowy wodospad. Następnie udaj się nad jezioro Bohinj. Ciesz się spokojną wizytą nad jeziorem, podziwiając otaczające góry i dotykając rześkiej wody. Nad jeziorem Bohinj możesz zatrzymać się na lunch (na własny koszt) w restauracji poleconej przez przewodnika. Masz szansę spróbować gulaszu jota, owsianki, kiełbasy Bohinj, suchego mięsa Bohinj, sera i strudla. Po obiedzie udaj się nad jezioro Bled, gdzie możesz wybrać się na wędrówkę na wzgórze Mala Ojstrica, pospacerować wokół jeziora, odwiedzić zamek Lake Bled lub popływać wiosłem na wyspę na środku jeziora (dodatkowe opłaty za aktywność są na własny koszt). Ciesz się malowniczą scenerią otaczającą słynne jezioro przed powrotem do Lublany.

Gra eksploracyjna i wycieczka po Lublanie

Gra eksploracyjna i wycieczka po Lublanie

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w eksplorację podczas tej pieszej wycieczki po Lublanie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę na Placu Kongresowym! Odwiedź światowej sławy Uniwersytet w Lublanie. Sfotografuj ratusz i podziwiaj słynną lublańską katedrę z bogatym wystrojem wnętrz. Central Marke sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jego wyjątkowa lokalizacja nad wodą oczaruje odwiedzających. Dowiedz się o Smoczym Moście, który był jednym z pierwszych tego rodzaju w Europie. Butcher's Bridge swoją romantyczną aurą zniewoli Cię. Wyjątkowa architektonicznie Cerkev Marijinega oznanjenia jest warta czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej, ponieważ jej różowy kolor nadaje miastu szczególny odcień. Następnym krokiem będzie słynny Plac Prešerena, który jest ważnym miejscem spotkań i wydarzeń społeczno-politycznych, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Potrójny Most, który łączy historyczne średniowieczne miasto Lublana z jednej strony i nowoczesne miasto Lublana.

Zwiedzanie Lublany i zamku w Lublanie

Zwiedzanie Lublany i zamku w Lublanie

Ciesz się spersonalizowaną i dogłębną 2,5-godzinną pieszą wycieczką po Lublanie. Rozpocznij od Preseren Square, głównego placu stolicy, kontynuując podróż do Ljubljanicy, która jest główną rzeką miasta. Podziwiaj wspaniałe widoki z wielu mostów Lublany, zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcie ze słynnym lublańskim smokiem i posłuchaj ciekawych historii o tym, jak ludzie żyli w przeszłości. Twój doświadczony lokalny przewodnik opowie Ci również, jak to jest być dziś mieszkańcem Lublany. Wjedź kolejką linową na górę, aby odwiedzić zamek w Lublanie – wspaniałą fortecę górującą nad miastem – i podziwiaj wspaniałe widoki z wieży.

Lublana: romantyczna wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Lublana: romantyczna wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Poznaj Lublanę w relaksujący sposób. Poznaj stare miasto i jego najważniejsze atrakcje podczas tego 3,5-kilometrowego spaceru z przewodnikiem. Odkryj kulinarną scenę Lublany i drobne szczegóły po drodze, wejdź na wieżowiec, zobacz dzieła słynnych artystów ulicznych, znajdź ślady rzymskiej historii i poznaj ekscytujące sekrety miasta. Twój spacer rozpoczyna się na najsłynniejszym moście Lublany, Smoczym Moście, prowadzi przez lokalny Rynek Centralny i Arkady Targowe do katedry św. Mikołaja i słynnego Potrójnego Mostu. Zobaczysz pierwszy wieżowiec Lublany Nebotičnik i przespacerujesz się wzdłuż Art Mile, Opery i najważniejszych muzeów. Przechodząc przez rzymskie fundamenty, miniesz słynną filharmonię i niezliczone restauracje wzdłuż brzegu rzeki, aż do punktu końcowego wycieczki, w ratuszu, gdzie znów robi się ekscytująco, ponieważ wydarzyły się tu przerażające rzeczy! Na przystankach czekają na Ciebie zabawne zadania do rozwiązania i zabawne pytania. Kto wie, na przykład, co ... ale nie, jeszcze Ci nie powiemy! Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrywanie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samodzielnie. To tak, jakbyś był oprowadzany po Lublanie przez dobrego przyjaciela. Wiele anegdot wzbogaci Twój spacer po mieście. Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet z wygodnej kanapy. Ciesz się czasem spędzonym w Lublanie! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz w wiadomości e-mail bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Lublana: 2,5-godzinna piesza wycieczka z lokalnym przewodnikiem

Lublana: 2,5-godzinna piesza wycieczka z lokalnym przewodnikiem

Odkryj urokliwe serce Lublany podczas tej wciągającej 2,5-godzinnej wycieczki z przewodnikiem. Rozpocznij swoją przygodę na kultowym placu Prešern, z którego roztaczają się wspaniałe widoki na zamek i malowniczy Potrójny Most. Wędrując historycznymi uliczkami, następnie odkryjesz intelektualny puls Placu Kongresowego, gdzie znajduje się Uniwersytet Lublański i jego historyczna Biblioteka Uniwersytetu Narodowego. Kontynuuj podróż przez spokojną atmosferę Križanke i tętniący życiem Nowy Plac. Przejdź przez uroczy Most Szewski, aby wędrować wąskimi uliczkami Starego Rynku. Podziwiaj architektoniczny splendor Rynku Miejskiego i jego imponujący Ratusz, a następnie chłoń duchowy spokój w pobliżu katedry. Doświadcz lokalnego życia na Rynku, a następnie zatrzymaj się na legendarnym Moście Smoka i przejdź przez Most Rzeźnika, symbole bogatego folkloru i artystycznego stylu Lublany. Twoja wycieczka kończy się z powrotem na placu Prešern, pozostawiając Cię z głębszym docenieniem tętniącej życiem kultury i zapierającej dech w piersiach architektury Lublany. Dołącz do nas, aby odkryć ukryte skarby i słynne zabytki urzekającej stolicy Słowenii!

Z Zagrzebia: Prywatna jednodniowa wycieczka nad jezioro Bled i Lublana

Z Zagrzebia: Prywatna jednodniowa wycieczka nad jezioro Bled i Lublana

Poznaj to, co najlepsze w Słowenii podczas tej całodniowej wycieczki po dwóch najlepszych miastach w kraju: Bled i Lublanie. Rozpoczniesz przygodę od przejazdu do położonego nad jeziorem miasta Bled, położonego w sercu Alp. Wędruj po malowniczej okolicy i skosztuj „kremšnita”, lokalnego ciasta z kremem waniliowym. Resztę dnia spędzisz w stolicy kraju, Lublanie, gdzie będziesz miał okazję zwiedzić najważniejsze miejsca w mieście. Przeżyj średniowieczne Stare Miasto, Potrójny Most i Smoczy Most oraz przejażdżkę kolejką linową do zamku w Lublanie. Jeśli chcesz, zatrzymaj się również na lunch w tradycyjnej restauracji.

Lublana: Wycieczka piesza z przewodnikiem

Lublana: Wycieczka piesza z przewodnikiem

Pobierz tę wycieczkę z przewodnikiem i odkryj tętniącą życiem Lublanę we własnym tempie. Dowiedz się więcej o fascynującej historii stolicy Słowenii i otrzymuj ciekawostki edukacyjne na temat jej architektury i miejskiej sceny. Podczas tej wycieczki audio dowiesz się o wybitnym słoweńskim architektu Jose Plecniku, odkrywając jego słynne dzieła, takie jak Biblioteka Narodowa i Uniwersytecka. Trasa obejmuje również inne słynne dzieła Plecnika, takie jak Most Rzeźnika i niesławny Most Smoka. Zobacz inne atrakcje, takie jak Letni Teatr Krizanke, Most Szewca, Rynek, Plac Kongresowy, Galeria Nowoczesna, Neboticnik i Plac Preseren. Poznaj świętą atmosferę i poznaj dojrzały barokowy styl katedry św. Mikołaja, jednego z najlepiej zachowanych kościołów w Słowenii. Spędź trochę czasu w Muzeum Narodowym z bogatą kolekcją artefaktów archeologicznych, antycznych monet i banknotów. Sprawdź Zamek w Lublanie i podziwiaj panoramę miasta, a następnie odwiedź Rynek Centralny i nie przegap fascynującej społeczności artystycznej, jaką jest miasto Metelkova.

Lublana: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Lublana: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę na Placu Kongresowym! Odwiedź światowej sławy Uniwersytet w Lublanie. Sfotografuj ratusz i podziwiaj słynną katedrę w Lublanie z bogatym wystrojem wnętrz. Central Marke zaniemówi, a jego wyjątkowa lokalizacja nad wodą oczaruje gości. Dowiedz się o Smoczym Moście, który był jednym z pierwszych tego typu w Europie. Butcher's Bridge swoją romantyczną aurą zachwyci Cię. Wyjątkowa architektonicznie Cerkev Marijinega oznanjenia jest warta czasu i miejsca w Twojej mobilnej pamięci, ponieważ jej różowy kolor nadaje miastu szczególny odcień. Następnym krokiem będzie słynny plac Prešeren, ważne miejsce spotkań i wydarzeń społeczno-politycznych, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Potrójny Most, który łączy historyczne średniowieczne miasto Lublana z jednej strony i nowoczesne miasto Lublana. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Z Zagrzebia: Jaskinia Postojna, Bled, wycieczka do Lublany

Z Zagrzebia: Jaskinia Postojna, Bled, wycieczka do Lublany

Spotkaj się z przewodnikiem w miejscu zakwaterowania w Zagrzebiu i jedź do Jaskini Postojnej, fantastycznej sieci tuneli, przejść, galerii i sal, zadziwiająca różnorodność cech krasowych, a także łatwy dostęp są z pewnością głównymi powodami takiej popularności jaskini i dużej liczby odwiedzających, która osiągnęła już 38 milionów w 200 deserach. Naszym następnym przystankiem jest kurort nad jeziorem Bled, znany ze średniowiecznego zamku na klifie wysoko nad jeziorem i niesamowitych alpejskich szczytów, które go otaczają. Podziwiaj tarasy zamkowe, które oferują spektakularne widoki na jezioro i maleńką wyspę, na której się znajduje. Później zrób sobie przerwę, aby skosztować słoweńskiego deseru o nazwie kremšnita, pysznego waniliowego ciasta z kremem. Po rozkoszowaniu się piękną przyrodą jeziora udajemy się do stolicy Słowenii, Lublany. Naszą wycieczkę rozpoczniemy przed ratuszem i będziemy kontynuować przez historyczne centrum miasta. Spójrz na mieszankę architektury barokowej i secesyjnej oraz mistrzowskie dzieła XX-wiecznego architekta Jože Plečnika. Spaceruj po średniowiecznej starówce i odwiedź Nowy i Stary Rynek, Potrójny Most i Smoczy Most. Zakończ wycieczkę przejażdżką kolejką linową, która odjeżdża z placu Krekov i prowadzi do zamku w Lublanie. Ciesz się ostatnim widokiem na miasto położone wzdłuż brzegów szmaragdowozielonej rzeki Ljubljanica. Zjedz lunch (nie wliczony w cenę) w tradycyjnej słoweńskiej restauracji, aby skosztować wykwintnych lokalnych potraw. Wrócimy do Twojego zakwaterowania w Zagrzebiu około godziny 21:00

Ljubljana: Najciekawsze atrakcje

Dragon Bridge, Ljubljana: Wycieczki i bilety

Słowenia: Ciekawe miejsca

Dragon Bridge, Ljubljana: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dragon Bridge, Ljubljana? Kliknij tutaj.

Dragon Bridge, Ljubljana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(17 recenzji)