Dodaj daty

Dr Choc's Windsor Chocolate Factory

Dr Choc's Windsor Chocolate Factory – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Windsor: Ekspresowe warsztaty robienia czekolady Dr Choc

1. Windsor: Ekspresowe warsztaty robienia czekolady Dr Choc

Odwiedź fabrykę czekolady Dr Choc's, położoną w sercu Windsoru, i spróbuj swoich sił w ekspresowym warsztacie robienia czekolady. Współpracuj z cukiernikiem i ucz się nowych umiejętności wytwarzania czekolady, dostępnych dla wszystkich grup wiekowych i bez doświadczenia. W warsztatach ekspresowych wlejesz wybraną czekoladę do trzech foremek i udekorujesz każdą z 30 różnych dodatków, w tym owoców, orzechów, nasion i nie tylko. Stwórz trzy tabliczki czekolady do domu. Twoja czekolada zastygnie i zapakuje się w ciągu około 15 do 20 minut. Czekając, napij się pysznego drinka i ciasta w kawiarni na górze (brak w zestawie), odwiedź sklep z czekoladą lub udaj się do Windsoru i odbierz czekoladki później tego samego dnia.

Windsor: warsztaty czekoladowe Mini Chocolatier Dr Choc

2. Windsor: warsztaty czekoladowe Mini Chocolatier Dr Choc

Odwiedź Fabrykę Czekolady Dr Chocs, położoną w sercu Windsoru, i spróbuj swoich sił w warsztacie wytwarzania czekolady ze zdobionymi tabliczkami czekolady i nie tylko. Współpracuj z cukiernikiem i ucz się nowych umiejętności wytwarzania czekolady, dostępnych dla wszystkich grup wiekowych i bez doświadczenia. Podczas tych dogłębnych warsztatów na temat wszystkiego, co związane z czekoladą, wykonasz i zabierzesz do domu 3 batony udekorowane polewą, maczanymi czekoladowymi truflami, gorącą czekoladą na patyku i wybranym przez Ciebie maczanym karmelizowanym owocem w czekolada. Twoja czekolada zastygnie i zapakuje się w ciągu 25 do 30 minut. Podczas czekania napij się pysznego drinka i ciasta w kawiarni na górze (brak w zestawie), odwiedź sklep z czekoladą lub udaj się do Windsoru i odbierz czekoladki później tego samego dnia.

Warsztaty koron i klejnotów Drchocs

3. Warsztaty koron i klejnotów Drchocs

Aby uczcić koronację króla Karola, zrób czekoladę w warsztacie koronacyjnym w Fabryce Czekolady Windsor firmy DrChoc. Dostaniesz praktyczne umiejętności tworzenia własnej czekolady, ponieważ 30-minutowe warsztaty zapoznają Cię z różnymi kuszącymi rodzajami dodatków i olejków eterycznych. Odpowiednie dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie umiejętności, stworzysz trzy piramidalne batony z mlecznej i ciemnej czekolady z dodatkiem cynamonu i olejku pomarańczowego w ekskluzywnym kształcie diamentu, inspirowanym brytyjskimi klejnotami koronnymi. Na tych warsztatach zobaczysz również, jak malujesz foremki na czekoladki jadalnymi srebrnymi i fioletowymi kolorami i robisz sześć pralinowych cukierków w kształcie korony z karmelem, możesz dodać sól, aby nie można było mu się oprzeć. Co jest zawarte? • Stwórz trzy słupki piramidy w ekskluzywnym kształcie diamentu • Pomaluj czekoladowe foremki jadalnym masłem kakaowym • Zrób sześć czekoladowych cukierków w kształcie korony z wypustkami z karmelem i solą

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Dr Choc's Windsor Chocolate Factory: najlepsze atrakcje w pobliżu

Dr Choc's Windsor Chocolate Factory: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dr Choc's Windsor Chocolate Factory? Kliknij tutaj.