Doolin
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Doolin

Doolin

Doolin: Najciekawsze atrakcje

Doolin: Wycieczki i bilety

Irlandia: Ciekawe miejsca

Doolin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Doolin? Kliknij tutaj.

Doolin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(7592 recenzji)

Uwielbiałem każdą chwilę! Nasz przewodnik był zabawny, ale nadal taktowny. Miał wspaniałą kolekcję irlandzkiej muzyki, którą starannie umieszczał pomiędzy jego przemówieniami, co stanowiło świetny sposób na wprowadzenie nastroju. Podobało mi się również to, jak zrobił wszystko, aby pomóc swojemu koledze w trudnym momencie życia! Myślę, że bez tej wycieczki nasz pobyt w Irlandii nie byłby tak przyjemny i piękny! Dzięki temu staliśmy się „Irlandczykami z serca”! Dziękuję! Zachowamy te wspomnienia na całe życie!

Wycieczka jest koniecznością, gdy jesteś w Irlandii. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego przewodnika (Gina) i naszego kierowcy autobusu (José). Niestety w Burren mieliśmy tylko 10 minut. Chcielibyśmy mieć więcej czasu w Burren, a mniej w Galway (wystarczająca 1 godzina). W przeciwnym razie byliśmy bardzo zadowoleni z tej wycieczki i chcielibyśmy wybrać się na nią ponownie, gdy znów będziemy w Irlandii.

Jose, nasz kierowca, był legendą! Przewiózł nas bezpiecznie i wygodnie na Klify Moheru. Przewodnik Gina miał bardzo przyjemny głos i wydawał się bardzo przystojny. Gorąco polecam tę wycieczkę. Klify zapierały dech w piersiach!!!

Przyjemny pod każdym względem Specjalne wyróżnienie dla przewodnika Jacko za jego życzliwość, życzliwość i przygotowanie. Dziękuję!

Gina i Jose byli cudowni i zabrali nas na niesamowitą wycieczkę z przewodnikiem! Gorąco polecam!