Atrakcje i wycieczki
Dong Hoi

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 41
Sortuj wg::

Dong Hoi – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Dong Hoi: Rajska Jaskinia i Phong Nha Cave Tour & Lunch

Z Dong Hoi: Rajska Jaskinia i Phong Nha Cave Tour & Lunch

Wyjazd: 8:00 rano z Dong Hoi, 9:00 rano z Phong Nha Wyrusz z Dong Hoi i miasta Phong Nha na malowniczą przejażdżkę do Paradise Cave. Wybierz się na krótką przejażdżkę buggy, a następnie zwiedź wnętrze tej jaskini, znanej z dużych stalaktytów i stalagmitów. Zjedz lunch w lokalnej wietnamskiej restauracji, a następnie wybierz się na przejażdżkę łodzią. Zwiedź jaskinię Phong Nha, a następnie wróć do Dong Hoi. Rozpocznij od porannego odbioru w Dong Hoi lub Phong Nha. Następnie przejedź około 43 mil (70 km) do Paradise Cave. Przyjedź do Paradise Cave, wapiennej jaskini, która została odkryta przez miejscowego mężczyznę w 2005 roku. Podróżuj buggy i przejdź około 570 metrów, zanim wejdziesz do jaskini, aby zwiedzić jej wnętrze. Zrelaksuj się w miejscu odpoczynku, a następnie wejdź do Jaskini Raj, zwanej także Jaskinią Thiên Đường. Podziwiaj spektakularne stalaktyty zwisające z dachu. Zakończ wizytę w jaskini, a następnie udaj się szlakiem Ho Chi Minha i po drodze poznaj więcej fascynujących faktów z historii Wietnamu. Zjedz lunch w południe w lokalnej restauracji i delektuj się autentyczną wietnamską kuchnią. Po posiłku udaj się do jaskini Phong Nha, słynącej z długiej podwodnej rzeki. Popłyń łodzią wzdłuż rzeki Son, zwanej także rzeką szminki, z centrum turystycznego i podziwiaj piękne krajobrazy podczas podróży. Spędź trochę czasu wewnątrz jaskini i doceń jej cechy geologiczne. Zobacz także niektóre ze słynnych formacji skalnych. Na koniec opuść jaskinię. Wróć do Dong Hoi, aby zakończyć swoją przygodę.

Z Ninh Binh: transfer Hue autobusem sypialnym z kabinami

Z Ninh Binh: transfer Hue autobusem sypialnym z kabinami

18:30 Turyści przyjeżdżają do biura podróży Ninh Binh Footprint w celu zameldowania. W biurze jest wifi, toaleta i anglojęzyczny personel. 19:00 Autobus odbierze Cię z biura Tam Coc Discovery Travel. 20:00 Przyjazd do restauracji Com Hue. Można tu zjeść obiad lub odpocząć w 30 minut i wrócić autobusem, aby kontynuować naszą podróż. 21:00 Przyjazd do prowincji Thanh Hoa. Przejazd autostradą do Vinh 22:00 Przylot do miasta Vinh. Powinien spowalniać muzykę z telefonu dla innych śpiących. 02:00 Następnego dnia przyjazd do Dong Hoi w prowincji Quang Binh. 06:30 Przyjazd do Hue City.Czas sprawdzić, czy wszystko należy do Ciebie, upewnij się, że niczego nie zapomnisz w autobusie. 07:00 Wysiądź pod numerem 2, Lam Hoang, Vy Da, centrum miasta Hue. Zakończenie podróży

Z Phong Nha/Dong Hoi: Wycieczka do raju i jaskini Phong Nha

Z Phong Nha/Dong Hoi: Wycieczka do raju i jaskini Phong Nha

Kierowca i przewodnik odbiorą cię  z twojego hotelu w Dong Hoi lub Phong Nha, skąd rozpoczniesz 1-dniową wycieczkę. Udaj się do jaskini Phong Nha uformowanej 400 milionów lat temu. Jedź wzdłuż rzeki i przyjedź do wejścia do jaskini. Podziwiaj zapierające dech w piersiach piaszczyste plaże i starożytne formacje skalne. Odkryj jaskinię, którą od jej połowy zwiedzisz na pieszo, dzięki czemu będziesz miał okazję przyjrzeć jej się bliżej. Po przybyciu do portu w miejscowości Phong Nha zjedz lunch w lokalnej restauracji. Jedź dalej do jaskini Paradise, która rozciąga się na niesamowite 31 kilometrów, a której wysokość wynosi 72 metry i szerokość 150 metrów w niektórych miejscach. Jest ona uważana za jedną z najpiękniejszych suchych jaskiń na świecie.

Paradise Cave & Dark Cave 1-dniowa wycieczka z Dong Hoi/Phong Nha

Paradise Cave & Dark Cave 1-dniowa wycieczka z Dong Hoi/Phong Nha

Jaskinia Paradise jest najdłuższą suchą jaskinią w Azji, położoną w głównej strefie Parku Narodowego Phong Nha - Ke bang. Dzięki naturalnie prymitywnym cechom, Paradise Cave wygląda jak malowidło krajobrazowe; czyniąc ją cudem natury, którym wielu cieszy się od czasu jej otwarcia w 2010 roku. Wysokość jaskini może sięgać 72 m, a szerokość do 150 m. szerokości. Znajduje się tu seria białych kryształowych stalaktytów (złóż wapienia) przypominających naturalne filary i wiele innych spektakularnych formacji. Zwiedzanie tej jaskini obejmuje przejażdżkę buggy przez dżunglę, 200-metrową pochyłą wędrówkę do ujścia jaskini i 1-kilometrową eksplorację w dół jaskini wzdłuż drewnianych promenad zainstalowanych w celu ochrony starożytnych stalagmitów i stalaktytów. Wszystkie wspaniałe formacje są delikatnie oświetlone, aby podkreślić ich wielkość. Jaskinia Dark to pełne przygód i akcji doświadczenie. Zwiedzanie tej jaskini obejmuje zjazd na linie z uprzężą nad turkusową rzeką, pływanie do ujścia jaskini (kamizelki ratunkowe w zestawie), chodzenie w ciemności tylko z latarką czołową na kasku górniczym, aby oświetlić drogę, pływanie w wypornych kąpielach błotnych głęboko w jaskini, mycie się kąpielą w jeziorze wewnątrz jaskini, a następnie pływanie kajakiem z powrotem przez rzekę, aby sprawdzić swoją siłę na wiszącym torze przeszkód i otwartych tyrolkach. Jaskinia Dark została tak nazwana, ponieważ jest jedną z niewielu jaskiń, w których nie zainstalowano sztucznego oświetlenia. Jaskinia składa się głównie z bazaltu i wapienia. Bazalt to czarna, twarda skała, która również przyczyniła się do nazwy jaskini. Plan wycieczki: 07:40 - 07:45 Zostaniesz odebrany z hotelu w Dong Hoi / w Phong Nha od 08:45-09:00 i zawieziemy Cię do jaskini Paradise - najdłuższej suchej jaskini w Azji. 09:30-10:00 Przejedź wózkiem golfowym (1,6 km) przez dżunglę, aby następnie wspiąć się do ujścia jaskini, aby zobaczyć spektakularne widoki przed jaskini, aby zobaczyć spektakularne widoki przed eksploracją 1 km w głąb jaskini. 12:30 Lunch w restauracji Dark Cave. Dostępna opcja wegetariańska. 13:30 Odwiedź jaskinię Dark. Weź udział w wielu zajęciach przygodowych: długa tyrolka, pływanie, spływy kajakowe, kurs przygodowy, wodna tyrolka... Wejście do jaskini w ciemności na ciemności w celu eksploracji jaskini i kąpieli błotnych. 16:00 - 17:30 Wycieczka kończy się i zabiera gości z powrotem do hotelu.

Phong Nha i Rajska Jaskinia 1-dniowa wycieczka z Dong Hoi/Phong Nha

Phong Nha i Rajska Jaskinia 1-dniowa wycieczka z Dong Hoi/Phong Nha

Jaskinia Paradise jest najdłuższą suchą jaskinią w Azji, położoną w głównej strefie Parku Narodowego Phong Nha - Ke bang. Dzięki naturalnie prymitywnym cechom, Paradise Cave wygląda jak malowidło krajobrazowe; czyniąc ją cudem natury, którym wielu cieszy się od czasu jej otwarcia w 2010 roku. Wysokość jaskini może sięgać 72 m, a szerokość do 150 m. szerokości. Znajduje się tu seria białych kryształowych stalaktytów (złóż wapienia) przypominających naturalne filary i wiele innych spektakularnych formacji. Zwiedzanie tej jaskini obejmuje przejażdżkę buggy przez dżunglę, 200-metrową pochyłą wędrówkę do ujścia jaskini i 1-kilometrową eksplorację w dół jaskini wzdłuż drewnianych promenad zainstalowanych w celu ochrony starożytnych stalagmitów i stalaktytów. Wszystkie wspaniałe formacje są delikatnie oświetlone, aby podkreślić ich wielkość. Jaskinia Phong Nha lub "jaskinia rzeczna" znajduje się wzdłuż historycznego szlaku Ho Chi Minha i stanowi system reliktów wojny amerykańsko-wietnamskiej. Jaskinia ta była aktywnie wykorzystywana do wspomagania szlaku wspierającego pole bitwy w Wietnamie Południowym. Bezpieczna przed rutynowymi bombardowaniami, była wykorzystywana jako miejsce do ukrywania tajnych pływających mostów. które były wyciągane w nocy i umieszczane nad rzeką, aby pomóc ciężarówkom w dostarczaniu zaopatrzenia na południe. Kiedyś służył jako szpital, z bronią zainstalowaną przy wejściu. Dziś obszar ten stał się pierwszym odcinkiem popularnej drogi Ho Chi Minh Road, ponieważ prezentuje bujny, górzysty krajobraz. Zwiedzanie tej jaskini obejmuje 6-kilometrową przejażdżkę smoczą łodzią w górę turkusowej rzeki Son i do jaskini, gdzie możesz podziwiać jej wspaniałą strukturę. Przepłyń 1 km do jaskini, a następnie pokonaj 300 m pieszo. Plan wycieczki 07:30-07:45 Zostaniesz odebrany z hotelu w Dong Hoi lub Phong Nha o 8:45. 09:00 Odkryjesz najbardziej imponującą jaskinię Paradise - najdłuższą suchą jaskinię w Azji. 12:45 Lunch w lokalnej restauracji. Dostępna opcja wegetariańska. 13:30 Odwiedź jaskinię Phong Nha (50 km od miasta, 45 minut jazdy). Po 25 minutach podróży łodzią goście dotrą do jaskini Phong Nha, a zwiedzanie zajmie kilka godzin. Jaskinia ta nazywana jest jaskinią wodną i słynie z formacji skalnych, którym nadano nazwy takie jak "Lew", "Jaskinie Wróżki", "Dwór Królewski" i "Budda". 16:00 - 17:30 Wycieczka kończy się i zabiera gości z powrotem do hotelu.

Prywatny samochód z kierowcą w Hue na indywidualną wycieczkę i transfer

Prywatny samochód z kierowcą w Hue na indywidualną wycieczkę i transfer

Uzgodniony czas: Nasz doświadczony i przyjazny kierowca odbierze Cię z hotelu w centrum miasta i wyruszysz na prywatny transfer samochodem Hue do/z Hoi An lub Da Nang. Dzisiaj możesz zdecydować się na bezpośredni transfer lub wybrać opcje z przystankami na wycieczkę po najlepszej nadmorskiej trasie widokowej w środkowym Wietnamie: 1 – Sanktuarium My Son: położone około 40 km od starożytnego miasta Hoi An i zbudowane pomiędzy IV a XIV wiekiem przez lud Cham, aby czcić Śiwę, Wisznu, Bramę i kilku innych bogów i boginię hinduizmu. 2- Ba Na Hills to stacja górska i ośrodek położony w górach Truong Son na zachód od miasta Da Nang, w środkowym Wietnamie. Stacja, reklamowana przez lokalne władze turystyczne jako „Da Lat prowincji Danang”, została założona w 1919 roku przez francuskich kolonistów. Pagoda Linh Ung znajduje się w pobliżu stacji, w pobliżu kolejki linowej dla turystów i z kurortu. Kolejka linowa Ba Na, otwarta 29 marca 2013 r., jest rekordzistą świata w kategorii najdłuższej jednotorowej kolejki linowej działającej non-stop i ma długość 5801 metrów. Najnowszą atrakcją turystyczną jest Most Złotej Ręki Danang. 3 - Góra Marmurowa: Wszystkie góry mają wejścia do jaskiń i liczne tunele, a na szczyt można wspiąć się na górę Thuy Mount (Wodna Góra). W jaskiniach znajduje się także kilka świątyń buddyjskich, co czyni tę miejscowość popularną atrakcją turystyczną. Obszar ten jest również znany z tworzenia rzeźb kamiennych i rzemiosła kamieniarskiego u podnóża góry. 4 - Pagoda Linh Ung na Małpiej Górze (wietnamski: Chùa Linh Ứng Bãi Bụt): znana również jako Pagoda Lady Buddy w Da Nang jest jedną z trzech najsłynniejszych pagód Linh Ung w Da Nang. Nie tylko słynie ze świętej kultury duchowej, ale jest również znany jako słynna miejscowość turystyczna półwyspu Son Tra. Doskonała lokalizacja, wyjątkowa architektura oraz piękno urokliwej okolicy sprawiają, że każdy odwiedzający jest pełen entuzjazmu za każdym razem, gdy odwiedza. 5 – Przełęcz Hai Van: Jest dobrze znana jako Przełęcz Pochmurna, najbardziej malownicza droga na wzgórzu w Wietnamie, skąd można podziwiać góry, niebo i ocean. Jest to przełęcz na północ od miasta Danang, która ma niedawne znaczenie historyczne. 6 - Zatoka Lang Co: Zatoka Lang Co znana jest jako Wioska Bocianów, położona w środkowej części Wietnamu, na dnie przełęczy Hai Van, która wyznacza dwie różne strefy klimatyczne. Zatoka ta jest również uznawana za jedną z najpiękniejszych zatok na świecie. 7 - Lap An Lagoon: Lap An Lagoon to mała, atrakcyjna laguna z turkusową górą po jednej stronie i 10 km plaży po drugiej. Jeśli przyjedziesz tu w porze lunchu, spróbuj pysznych owoców morza i zobacz krajobraz obok lokalnej restauracji i wioski rybackiej. 8 – Cmentarz An Bang: Grobowce Miasto Duchów znajduje się w wiosce An Bang, w dystrykcie Phu Vang, w prowincji Thua Thien Hue w środkowym Wietnamie. Ten cmentarz z setkami ogromnych, kolorowych grobowców/mauzoleów wszelkich kształtów. An Bang to spokojna wioska w pobliżu plaży Thuan An, około 35 kilometrów na wschód od miasta Hue. Dlatego miejscowa ludność nazywa je Miastem Duchów.

Wycieczka do Parku Narodowego Phong Nha-Ke Bang 2 dni 1 noc

Wycieczka do Parku Narodowego Phong Nha-Ke Bang 2 dni 1 noc

Dzień 1: Jaskinia Raj - Jaskinia Ciemna (_, L, D) 8h.00: Zaczynamy jechać do Parku Narodowego Phong Nha-Ke Bang - Światowego Dziedzictwa Przyrody. Turyści będą mieli okazję zobaczyć najważniejsze miejsca, takie jak zbocze Dong Tien, Tra Ang Cross Road, odwiedzić rozległy las pierwotny. Ponadto turyści będą mogli dowiedzieć się więcej o wartości historycznej słynnych miejsc, takich jak jaskinia Eight-lady, 20 Road - Victory. 10:00: Zwiedzanie jaskini Paradise - najdłuższej wyschniętej jaskini w Azji Południowo-Wschodniej o długości 31,4 km. Będąc z systemem wspaniałych stalaktytów i stalagmitów, turyści będą podziwiać krainę czarów. Zwiedzanie jaskini zajmie Ci około godziny. 12:30: Zjedz lunch w restauracji. 13:30: Po obiedzie w restauracji Dark Cave, turysta przeniesie się do atrakcyjnego miejsca z wieloma atrakcjami. Turyści mogą skorzystać z podszewki Zip, aby przejść bezpośrednio do jaskini Dark. Jaskinia Dark została wyposażona w sprzęt: latarki czołowe, kaski, stroje kąpielowe. Turyści będą mieli doświadczenie zarówno w chodzeniu, jak i pływaniu w chłodnym jeziorze Thuy Tien. Szczególnie kąpiel błotna wewnątrz jaskini jest niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników tej wycieczki. 16:45: Powrót do hotelu w mieście Phong Nha / mieście Dong Hoi, kolacja w mieście Phong Nha. Dzień 2: Jaskinia Phong Nha - ogród botaniczny Phong Nha - Dong Hoi (B, L, _) 8:00: Zostaniesz przetransportowany do jaskini Phong Nha i będziesz cieszyć się jej pięknem płynąc łodzią. Zwiedzisz 1,2 km jaskini po drewnianych schodach (jaskinia Hang tien, jaskinia Cung Dinh, jaskinia Bi ky). 10:00: Zjedz lunch w restauracji. Po odpoczynku i zjedzeniu lunchu, goście zwiedzają Ogród Botaniczny Phong Nha, część wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Phong Nha-Ke Bang w centralnej prowincji Quang Binh. W ogrodzie znajduje się wodospad Gio (Wiatr), jezioro Vang Anh, prototypowy dom wystawowy, sekcja propagacji i dziewicze obszary leśne. Jego zróżnicowana flora zapewnia bogate siedlisko dla różnych gatunków ptaków i ssaków. 17:00: Zawróć do Dong Hoi. Zakończ wycieczkę Phong Nha Ke Bang 2 dni 1 noc

Z Hue: Jaskinia Phong Nha i Jaskinia Raj 2 dni przygody

Z Hue: Jaskinia Phong Nha i Jaskinia Raj 2 dni przygody

Dzień 1: Z Hue do Phong Nha Rano: 6:00 - 6:30: Twój przewodnik i kierowca odbiorą Cię z hotelu w centrum Hue i zawiozą do prowincji Quang Binh. Po drodze zatrzymamy się, aby odwiedzić Świętą Ziemię La Vang, ważne miejsce pielgrzymkowe dla katolików w Wietnamie, położone w dzielnicy Hai Lang w prowincji Quang Tri. Przejedziesz także przez strefę zdemilitaryzowaną w prowincji Quang Tri, z najważniejszymi atrakcjami, w tym Starą Cytadelą, bazą Doc Mieu, rzeką Hien Luong i mostem Ben Hai. Twój przewodnik przedstawi Ci te historyczne miejsca podczas podróży. 11:45 Przyjazd do Phong Nha. Zjedz lunch w restauracji w Quang Binh. Po południu: 13:00 Odwiedź jaskinię Phong Nha, znaną również jako jaskinia wodna, słynącą z oszałamiających formacji skalnych, takich jak "Lew", "Jaskinie wróżek", "Dwór królewski" i "Budda". Po 25-minutowym rejsie łodzią będziesz mieć kilka godzin na zwiedzanie jaskini. 3:30 p.m: Wróć do miasta Dong Hoi. Zamelduj się w hotelu i zrelaksuj się wieczorem. Dzień 2: Dong Hoi - Rajska Jaskinia - Hue Rano: Ciesz się śniadaniem w hotelu i czasem wolnym na relaks. 10:45: Wyjedź z hotelu i udaj się do wioski Son Trach. 11:30: Obiad w restauracji w Phong Nha. Po południu: 12:30: Transfer w celu odwiedzenia Rajskiej Jaskini, położonej 60 km na północny zachód od miasta Dong Hoi. W przeciwieństwie do jaskini Phong Nha, jaskinia Paradise jest sucha i znana z zapierających dech w piersiach stalagmitów i stalaktytów, ukazujących lśniące i tajemnicze piękno poza wyobraźnią. 3:30 p.m: Wróć do Hue szlakiem Ho Chi Minh. Około 19:00 Przyjazd do Hue. Transfer powrotny do hotelu.

Dong Hoi / Phong Nha: Raj i jaskinie Phong Nha - 1-dniowa wycieczka

Dong Hoi / Phong Nha: Raj i jaskinie Phong Nha - 1-dniowa wycieczka

Odkryj najdłuższą suchą jaskinię w Azji, Paradise Cave i historyczną jaskinię Phong Nha podczas 1-dniowej wycieczki z Dong Hoi lub Phong Nha. Ciesz się przejażdżką buggy przez dżunglę, 200-metrową pochyłą wędrówką do ujścia jaskini i 1-kilometrową eksploracją w dół jaskini. Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Dong Hoi lub Phong Nha. Udaj się do Paradise Cave, najdłuższej suchej jaskini w Azji, położonej w głównej strefie Parku Narodowego Phong Nha - Ke Bang. Dzięki naturalnie prymitywnym cechom, Paradise Cave wygląda jak malowidło krajobrazowe, co czyni ją cudem natury, którym wielu cieszy się od czasu jej otwarcia w 2010 roku. Podziwiaj jaskinię o wysokości 72 metrów i szerokości do 150 metrów. Zobacz serię białych kryształowych stalaktytów (osadów wapiennych) przypominających naturalne filary i wiele innych spektakularnych formacji. Wybierz się na przejażdżkę buggy przez dżunglę, 200-metrową pochyłą wędrówkę do ujścia jaskini i 1-kilometrową eksplorację w dół jaskini wzdłuż drewnianych promenad zainstalowanych w celu ochrony starożytnych stalagmitów i stalaktytów. Wszystkie wspaniałe formacje są delikatnie oświetlone, aby podkreślić ich wielkość. Zjedz lunch w lokalnej restauracji z opcją wegetariańską. Następnie odwiedź jaskinię Phong Nha, położoną wzdłuż historycznego szlaku Ho Chi Minha i stanowiącą system reliktów wojny amerykańsko-wietnamskiej. Jaskinia ta była aktywnie wykorzystywana do wspomagania trasy wspierającej pole bitwy w Wietnamie Południowym. Bezpieczna przed rutynowymi bombardowaniami, była wykorzystywana jako miejsce do ukrywania tajnych pływających mostów, które były wydobywane w nocy i umieszczane nad rzeką, aby pomóc ciężarówkom w dostarczaniu zaopatrzenia na południe. Kiedyś służył jako szpital, z bronią zainstalowaną przy wejściu. Dziś obszar ten stał się pierwszym odcinkiem popularnej drogi Ho Chi Minh Road, ponieważ prezentuje bujny, górzysty krajobraz. Wybierz się na 6-kilometrowy rejs smoczą łodzią w górę turkusowej rzeki Son i wpłyń do jaskini. Przepłyń 1 kilometr w głąb jaskini, a następnie pokonaj 300 metrów pieszo. Następnie wróć do hotelu w Dong Hoi lub Phong Nha.

Phong Nha Cave & Dark Cave 1-dniowa wycieczka z Dong Hoi/PhongNha

Phong Nha Cave & Dark Cave 1-dniowa wycieczka z Dong Hoi/PhongNha

Jaskinia Phong Nha lub "jaskinia rzeczna" znajduje się wzdłuż historycznego szlaku Ho Chi Minha i stanowi system reliktów wojny amerykańsko-wietnamskiej. Jaskinia ta była aktywnie wykorzystywana do wspomagania szlaku wspierającego pole bitwy w Wietnamie Południowym. Bezpieczna przed rutynowymi bombardowaniami, była wykorzystywana jako miejsce do ukrywania tajnych pływających mostów. które były wyciągane w nocy i umieszczane nad rzeką, aby pomóc ciężarówkom w dostarczaniu zaopatrzenia na południe. Kiedyś służył jako szpital, z bronią zainstalowaną przy wejściu. Dziś obszar ten stał się pierwszym odcinkiem popularnej drogi Ho Chi Minh Road, ponieważ prezentuje bujny, górzysty krajobraz. Zwiedzanie tej jaskini obejmuje 6-kilometrową przejażdżkę smoczą łodzią w górę turkusowej rzeki Son i do jaskini, gdzie możesz podziwiać jej wspaniałą strukturę. Przepłyń 1 km do jaskini, a następnie pokonaj 300 m pieszo. Jaskinia Dark to pełne przygód i akcji doświadczenie. Zwiedzanie tej jaskini obejmuje zjazd na uprzęży nad turkusową rzeką, pływanie do ujścia jaskini (kamizelki ratunkowe w zestawie), chodzenie w ciemności tylko z latarką czołową na kasku górniczym, aby oświetlić drogę, pływanie w wypornych kąpielach błotnych głęboko w jaskini, mycie się kąpielą w jeziorze wewnątrz jaskini, a następnie pływanie kajakiem z powrotem przez rzekę, aby sprawdzić swoją siłę na wiszącym torze przeszkód i otwartych tyrolkach. Jaskinia Dark została tak nazwana, ponieważ jest jedną z niewielu jaskiń, w których nie zainstalowano sztucznego oświetlenia. Jaskinia składa się głównie z bazaltu i wapienia. Bazalt to czarna, twarda skała, która również przyczyniła się do nazwy jaskini. Plan wycieczki 07:40 - 07:45 Zostaniesz odebrany z hotelu w Dong Hoi lub Phong Nha w godzinach 08:45 - 09:00 i zawieziony do jaskini Dark. Weź udział w wielu zajęciach przygodowych: longzipline, pływanie, spływy kajakowe, kurs przygodowy, wodna tyrolka... Wejdź do jaskini w ciemności, aby zwiedzić jaskinię i wykąpać się w błocie. 12:45 Lunch w lokalnej restauracji. Dostępna opcja wegetariańska. 13:30 Wybierz się na 30-minutową przejażdżkę w górę rzeki do jaskini Phong Nha tradycyjną smoczą łodzią. Wewnątrz jaskini kierowca wyłączy silnik, abyś mógł podziwiać jej blask. Następnie pieszo przejdziesz 300 metrów dalej w głąb jaskini. 16:00 - 17:30 Wycieczka kończy się i zabiera gości z powrotem do hotelu.

Często zadawane pytania dotyczące: Dong Hoi

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dong Hoi

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Dong Hoi to:

Dong Hoi – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Dong Hoi: Wycieczki i bilety

Wietnam: Ciekawe miejsca

Dong Hoi: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dong Hoi? Kliknij tutaj.

Dong Hoi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(1 recenzji)

Bardzo podobała nam się ta jednodniowa wycieczka. Park narodowy jest absolutnie piękny i trzeba go zobaczyć, jeśli jesteś w okolicy. Nasz przewodnik Huang (lub „król”) był bardzo przyjazny i dostarczył wielu informacji na temat parku narodowego i jaskiń. Lunch też był miły. Ogólnie możemy polecić.

Bardzo dobrze zorganizowane. Doskonały posiłek. Doskonałe wyczucie czasu, bez długości i pośpiechu. Obecny i naprawdę przyjazny przewodnik. Polecam!