Dom Anny Frank

Odwiedź sekretny aneks, w którym Anne pisała swój pamiętnik. Przekonaj się, jak ważne są jej słowa.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Przygotuj na to dzieci

  Strona poświęcona Anne Frank zawiera wiele przydatnych linków. Podane na niej kanały na YouTube i polecane lektury pomogą Ci wytłumaczyć najmłodszym historię Anne i jej rodziny. Choć dom jest otwarty dla każdej grupy wiekowej, zaleca się, żeby przyprowadzać dzieci w wieku 10 lat i starsze. Nie można wejść z wózkiem, ale można go zostawić w przechowalni.

 • Uniknij kolejek - zaplanuj podróż wcześniej

  Amsterdam odwiedzają co roku setki tysięcy turystów; większość z nich chce odwiedzić tajny aneks. Bilety można zarezerwować online, dzięki czemu łatwiej uniknąć kolejek. Bardzo łatwo również dokonać rezerwacji dla większej grupy.

 • Ile to kosztuje?

  Ceny biletów i wycieczek nie są wygórowane – dziecko poniżej 10. roku życia wejdzie do środka już za 0,50 EUR.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Dom można zwiedzać prawie każdego dnia w roku z wyjątkiem ważnych świąt. Dla pewności sprawdź te informacje na oficjalnej stronie internetowej Anne Frank.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Wycieczka z przewodnikiem kosztuje mniej niż 30 EUR za osobę. I przy okazji wejdziesz bez kolejki, w której czasami stoi się aż 3 godziny!
 • Jak tam dotrzeć?
  Dom Anne Frank znajduje się 20 minut spacerem od głównego dworca (Centraal Station).
 • Dodatkowe wskazówki

  • Karta I amsterdam nie upoważnia do darmowego wejścia.

  • Ostatni zwiedzający wpuszczani są pół godziny przed zamknięciem.

Dom Anny Frank: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dom Anny Frank? Kliknij tutaj.

Dom Anny Frank: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3602 opinii

Wycieczka łodzią była niesamowicie piękna. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce ulec urokowi Amsterdamu. Nasi przewodnicy byli całkowicie zrelaksowani i sprawili, że wycieczka łodzią była niezwykle interesująca dzięki swojej wiedzy o Amsterdamie. Na pytania udzielono perfekcyjnych odpowiedzi.

Miałem Sun i Marca jako kapitana i gospodarza, a doświadczenie było niesamowite! Bardzo zabawny hosting, wiele się nauczyłem o mieście i bogatej historii. Na pewno zrobię to ponownie?

Nasz kapitan Tom i nasza przewodniczka Margarita byli bardzo profesjonalni, zabawni i pamiętali o naszych potrzebach. Niesamowita podróż.

Rejs statkiem z moim chłopakiem, przeżycie do zrobienia, szczególnie w porze zachodu słońca. Odkryjesz także wiele ciekawostek miasta

Informacyjny, zrelaksowany i bardzo przyjazny przewodnik.