Wybierz daty

Dom Anny Frank

Odwiedź sekretny aneks, w którym Anne pisała swój pamiętnik. Przekonaj się, jak ważne są jej słowa.

Liczba znalezionych atrakcji: 52
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Dom Anny Frank: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dom Anny Frank? Kliknij tutaj.

Dom Anny Frank: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 16 948 opinii

Wspaniałe doświadczenie dzielone z moją mamą podczas naszej podróży do Amsterdamu. Łódź jest z pewnością jedną z najpiękniejszych z tych oferujących ten rejs po kanałach, zespół jest bardzo dostępny i przyjazny, zwłaszcza Morgane! Jeśli chodzi o lokalną degustację wina i serów, prawdziwa gratka! ! Było wspaniale, bardzo nam się podobało i gorąco polecamy Flagship!

Kupiłem wycieczkę audio za 5 euro i zdobyłem wiedzę o historii i znaczeniu wielu pomieszczeń i obrazów, które posiadali. Dostęp do ogrodów był wart zachodu, jednak upewnij się, że chwycisz mapę, która pomoże ci w podróży. W ogrodach spędzam tyle samo czasu, co w pałacu.

Wspaniale gościły u nas Jenna i Eva. Byli bardzo mili, zabawni, czarujący i kompetentni. Wino płynęło swobodnie, ser (2 rodzaje gouda, młody i dojrzały) był świetny. W końcu marzysz, aby podróż nigdy się nie skończyła. To było niezapomniane przeżycie. Wysoce polecany!

Na statku było przyjemnie ciepło. Nastrojowa muzyka grała po opowiedzeniu historii o zabytkach. Oglądanie miasta z tej perspektywy było przeżyciem

Statek był miły i ciepły, a wycieczka odbyła się, chociaż byliśmy w sumie tylko 4 osoby.