Wybierz daty

Dolny Kanion Antylopy

  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Dolny Kanion Antylopy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dolny Kanion Antylopy? Kliknij tutaj.

Dolny Kanion Antylopy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1419 opinii

Absolutnie podobała mi się cała wycieczka. Było dobrze zorganizowane, w każdym punkcie spędziłem wystarczająco dużo czasu. Gorąco polecam odwiedzenie kanionów antylop podczas tej wycieczki, jeśli zatrzymasz się w Vegas i wrócisz za jeden dzień. Jazda tam i zobaczenie wszystkich miejsc jest zbyt gorączkowe. Możesz zapłacić Abit więcej za wycieczkę w porównaniu do jazdy, ale zdecydowanie warto.

14 grudnia 2021: Zostaliśmy szybko odebrani i trzymaliśmy się harmonogramu przez cały dzień. Krzyczcie naszemu kierowcy Ronnie - nie mogłem prosić o lepszego kierowcę. Pogoda była słoneczna, ale w drodze powrotnej do Vegas zaczęło padać z bardzo silnym wiatrem. Był czujny, ostrożny i bezpiecznie poprowadził nas z powrotem!

Podróż była bardzo przyjemna. Przewodnik, który również był kierowcą, był bardzo przyjazny. Poświęcił nawet trochę czasu, aby zatrzymać się w pobliskich miejscach turystycznych, które nie były uwzględnione w pakiecie wycieczki tylko dlatego, że przeszliśmy przez nie po drodze. Naprawdę doceniam przewodnika.

To było wspaniałe doświadczenie. Przewodnik/kierowca był bardzo kompetentny i zapewnił nam komfort i zapewnił nam bezpieczeństwo.

Świetnie się bawiliśmy. Nasz kierowca Adam był doskonały. Polecam tę wycieczkę w 100%.