Atrakcje i wycieczki
Dolina Wachau

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Dolina Wachau

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Dolina Wachau?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Dolina Wachau obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Dolina Wachau: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dolina Wachau? Kliknij tutaj.

Dolina Wachau: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4705 opinii

Tak się cieszę, że dołączyliśmy do tej wycieczki i mogliśmy zobaczyć uroczą dolinę Wachau i inne atrakcje, takie jak malownicze, ciche miasta Krems, Durnstein i Melk. Harmonogram był na czas i w sam raz dla nas. Thomas, nasz przewodnik, wykonał wspaniałą robotę, wyjaśniając historię Austrii od kontekstu monarchii po religię i wszystko inne pomiędzy. Mój mąż i ja świetnie się bawiliśmy.

Mimo że było mglisto z lekkim deszczem, wycieczka po Wachau była świetna. Nasz francuski przewodnik zrobił świetną robotę, ucząc nas o winie z tego austriackiego regionu. Melk Abby i miasto, a także restauracja na lunch były również wspaniałą częścią wycieczki. Gorąco polecam!

Naprawdę wspaniały dzień! Świetna energia i bardzo ciekawe informacje od naszego Przewodnika Martina. Piękna dolina do odwiedzenia, ładne przystanki, piękne opactwo - ładne tempo przez cały dzień. Jedna rzecz: lunch był fajny (tradycyjny), ale jedzenie nie było tak dobre..

Świetnie się bawiliśmy zwiedzając dolinę Wachau dzięki naszemu niesamowitemu przewodnikowi, Adnan! Wszystko przebiegło bezproblemowo i była to opłacalna wycieczka poza miasto. Wysoce zalecane!

Niestety w porcie brakuje miejsca parkingowego. Dotrzyj tam na czas