Dodaj daty

Divinity School

Divinity School – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Londynu: Harry Potter Studio i Oksford – 1-dn. wycieczka

1. Z Londynu: Harry Potter Studio i Oksford – 1-dn. wycieczka

Wybierz się na 1-dniową wycieczkę z Londynu i udaj się do Warner Bros. Studio, aby wziąć udział w wycieczce "The Making of Harry Potter". Znajdująca się w dawnych hangarach lotniczych w Leavesden atrakcja odtwarza magię Harry'ego Pottera i wszystkich Twoich ulubionych postaci. Następnie odwiedź Oxford i zwiedź Divinity School. Wsiądź do oryginalnego pociągu "Hogwarts Express" na odtworzonym peronie 9¾ i poznaj wnętrze wagonu z filmów. Zrób sobie selfie z wózkiem bagażowym, który znika w ceglanej ścianie stacji. Pracownicy studia ujawnią zakulisowe sekrety i odsłonią skomplikowaną protetykę i makijaż, które przekształciły aktorów w stworzenia w przebojowych filmach. Zobacz zestawy z oryginalnych filmów i zajrzyj do wnętrza kolegium Hogwartu podczas 4-godzinnej wycieczki po studiu. Przejdź przez atrakcje takie jak Wielka Sala, Gryffindor Common, chata Hagrida, kuchnia Weasleyów i Ministerstwo Magii. Wybierz się na wycieczkę po zapleczu i wycieczkę po efektach specjalnych, zobacz model zamku Hogwart i wiele więcej. Opuść studia i udaj się do Oksfordu, aby zwiedzić prawdziwe budynki uczelni, w tym średniowieczną Divinity School. Po przybyciu do miasta uniwersyteckiego założonego w 1167 roku, wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po historycznym centrum i podziwiaj niektóre z najsłynniejszych budynków uniwersyteckich, krużganków i dziedzińców. Zagłęb się w alejki i kaplice, zajrzyj do jadalni i przejdź przez brukowane place w cieniu legendarnych "śniących iglic". Wejdź do uświęconego serca środowiska akademickiego, w tym Bodleian Library, Radcliff Camera, Sheldonian Theatre i innych wybranych uczelni.

Londyn: Oxford, Stratford, Cotswolds i Warwick Day Trip

2. Londyn: Oxford, Stratford, Cotswolds i Warwick Day Trip

Wykorzystaj maksymalnie swój czas w Anglii podczas jednodniowej wycieczki na angielską wieś. Wybierz się na pieszą wycieczkę po Oksfordzie i na uniwersytecie, w tym wejście do kościoła uniwersyteckiego Najświętszej Marii Panny, obejrzyj scenerię Cotswolds, wejdź do zamku Warwick i odwiedź miejsce narodzin Szekspira. Spacer po Oksfordzie Podążaj śladami słynnych studentów Oksfordu, od C.S. Lewisa po Billa Clintona, spacerując po urzekających dziedzińcach uniwersyteckich i brukowanymi uliczkami tego historycznego miasta uniwersyteckiego podczas tej jednodniowej wycieczki autobusem z Londynu. Podziwiaj słynne „śniące iglice” i zobacz Bibliotekę Bodlejańską, jedną z najstarszych bibliotek w Europie. Zachwyć się dziewiczymi wąskimi uliczkami i starożytnymi placami tego naturalnie pięknego miasta. Oksford słynie z tego, że jest domem dla najstarszego uniwersytetu w anglojęzycznym świecie – przez lata niezliczone bystre młode istoty błąkały się po brukowanych ulicach miasta! Podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem zobaczysz wspaniały kościół uniwersytecki Najświętszej Marii Panny i ukradkiem odkryjesz dziewicze wąskie uliczki, starożytne place i wysokie iglice. Wejście do XIII-wiecznego kościoła uniwersyteckiego Najświętszej Marii Panny. Podziwiaj spektakularne widoki wyjątkowego barokowego stylu i architektury podczas zwiedzania centrum Uniwersytetu Oksfordzkiego. Ten absolutny klejnot to obowiązkowa wizyta podczas Twojej podróży do Oksfordu. Cotswolds Ciesz się widokami zapierających dech w piersiach krajobrazów, sennych wiosek i tętniących życiem miasteczek targowych, jadąc przez urocze krajobrazy jednego z najpiękniejszych regionów Anglii. Stratford–upon–Avon Wyjątkowe miasteczko targowe, znane jako dom Williama Szekspira, prawdopodobnie największego pisarza na świecie. Odwiedź malowniczy dom z muru pruskiego, w którym urodził się legendarny bard, i uzyskaj fascynujący wgląd w jego dzieciństwo. Miejsce urodzenia Szekspira: Zobacz, gdzie słynny dramaturg dorastał i spędził lata jako żonaty mężczyzna. Zamek Warwick  Bądź częścią największego średniowiecznego doświadczenia Wielkiej Brytanii w sercu zamku Warwick. Zanurz się w przygotowaniach do bitwy i poczuj ciężar średniowiecznego miecza. Zostań żołnierzem – przymierz rozmiar hełmu bojowego. Odwiedź spektakularne komnaty reprezentacyjne i podziwiaj przygotowania do przyjęcia w stylu wiktoriańskim. Ciesz się spotkaniem ze średniowiecznym gospodarzem, a także wprowadzeniem do spektakularnego zamku.

Oxford: Zwiedzanie miejsc związanych z filmem o Harrym Potterze w Christ Church

3. Oxford: Zwiedzanie miejsc związanych z filmem o Harrym Potterze w Christ Church

Weź udział w wycieczce pieszej po miejscach w Oksfordzie, gdzie kręcono sceny do filmów o Harrym Potterze. Skorzystaj z biletu do kolegium Christ Church i zwiedź to miejsce z audioprzewodnikiem. Dowiedz się więcej o serii o Harrym Potterze i legendarnych postaciach stworzonych przez Lewisa Carrolla, takich jak Alicja i Szalony Kapelusznik.  Na początek podziwiaj widoki na ogród Christ Church Meadow. Zobacz piękną scenerię na granicy rzek Cherwell i Isis. Obserwuj pasące się bydło oraz senne wieże Merton College i Corpus Christi. Później zobacz Bibliotekę Bodlejańską – jedną z najstarszych bibliotek w Europie. Podziwiaj krużganki i schody w Christ Church, które były inspiracją dla Wielkiej Sali Hogwartu. Skorzystaj też ze wstępu do Divinity School lub New College.

Oksford: Wycieczka filmowa o Harrym Potterze prowadzona przez absolwentów uniwersytetu

4. Oksford: Wycieczka filmowa o Harrym Potterze prowadzona przez absolwentów uniwersytetu

Poznaj najstarszy na świecie anglojęzyczny uniwersytet podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz lokalizacje, w których kręcono filmy o Harrym Potterze i inne hity kinowe. Dowiedz się o Uniwersytecie Oksfordzkim i jego związku ze światem rozrywki. Dowiedz się o powiązaniach Oksfordu z J.K. Rowling i inne gwiazdy. Odwiedź miejsca, w których kręcono najważniejsze filmy Marvela. Poznaj New College i Divinity School i zobacz niektóre wpływy na uniwersum Harry'ego Pottera.

Oksford: Wycieczka w małej grupie inspektora Morse'a Lewisa Endeavoura

5. Oksford: Wycieczka w małej grupie inspektora Morse'a Lewisa Endeavoura

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem po Oksfordzie, aby odkryć zabytki odwiedzane przez inspektorów Morse'a, Lewisa i Endeavoura w przebojowym programie telewizyjnym Inspektor Morse, kręconym w około 100 miejscach w Oksfordzie. Odwiedź uczelnie na Uniwersytecie Oksfordzkim. Ta wycieczka jest skierowana do fanów inspektora Morse'a, Lewisa i Endeavoura, ale nawet jeśli nie jesteś ich wielkim fanem, ta wycieczka jest nadal dobrą okazją do zapoznania się z Uniwersytetem Oksfordzkim oraz historią i tradycjami każdej odwiedzanej uczelni. Poznaj miasto Oksford i dziedzictwo uniwersytetu, przyglądając się dogłębnie postaciom Johna Dextera. Zanurz się w jego wizji postaci, odkrywając miejsca odwiedzane w serialu. Głównym przewodnikiem podczas tej wycieczki jest Tom, a Tom otrzymuje średnio 5 gwiazdek od około 50% wszystkich swoich klientów. Więc śmiało zarezerwuj tę wycieczkę, aby dowiedzieć się, dlaczego jest tak dobrze oceniana. Pamiętaj, że poza sezonem stosujemy politykę minimum 3 osób do dokonania rezerwacji, aby zapewnić, że wycieczki nie przynoszą strat operacyjnych. Nadal możesz zarezerwować wycieczkę dla 1 lub 2 osób, ale prosimy o rezerwację dla 3 osób.

Oksford: wycieczka śladami Harry'ego Pottera z New College & Divinity School

6. Oksford: wycieczka śladami Harry'ego Pottera z New College & Divinity School

Wejdź do magicznego świata Harry'ego Pottera, odwiedź miejsca kręcenia filmów w New College i Divinity School oraz poznaj interesujące fakty i ciekawostki od przewodnika podczas tej wycieczki po Oksfordzie. Przenieś się do ukochanego świata fikcji, który otacza Oxford. Ucieknij do świata Harry'ego Pottera, odwiedzając miejsca kręcenia filmów w Oksfordzie wraz z doświadczonym przewodnikiem. Przejdź się krużgankami New College i zobacz, gdzie Malfoy został zamieniony w fretkę przez Szalonookiego Moody'ego w filmie "Harry Potter i Czara Ognia". Odwiedź Divinity School w bibliotece Bodleian. To miejsce było używane jako skrzydło szpitalne Hogwartu w kilku filmach o Harrym Potterze. Pamiętasz scenę, w której Harry musi zostać na noc, aby odrosły mu kości po tym, jak profesor Lockhart usunął je wszystkie? Nakręcono ją właśnie tutaj. W dniach, w których krużganek New College (faktyczne miejsce kręcenia filmu) jest zamknięty, wycieczka odbędzie się, ale nie będzie obejmować dostępu do krużganka. Ponadto w dniach, w których Divinity School jest zamknięta, odwiedzisz dodatkowe kolegium (nie miejsce kręcenia filmu). Zapoznaj się z informacją o wszelkich zamknięciach w okresie Świąt Bożego Narodzenia lub w dniach ukończenia studiów, w powiadomieniu o zamknięciach wymienionym poniżej w sekcji.

Z Londynu: Oxford, Cotswolds i lunch w wiejskim pubie

7. Z Londynu: Oxford, Cotswolds i lunch w wiejskim pubie

Nasza 1-dniowa wycieczka z Londynu rozpoczyna się od wizyty w Oksfordzie, mieście śniących iglic. Tutaj podążaj za swoim przewodnikiem śladami słynnych absolwentów, takich jak pisarz J.R.R. Tolkien, poeta i dramaturg Oscar Wilde oraz znany fizyk Stephen Hawking. Wędruj wąskimi uliczkami do starożytnych kolegiów i pięknych dziedzińców i chłoń atmosferę tego tętniącego życiem miasta uniwersyteckiego. Odwiedzisz także najstarszą salę wykładową Uniwersytetu Oksfordzkiego - średniowieczną Divinity School. Gdy wycieczka piesza dobiegnie końca, ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie, zanim udamy się do oszałamiających Cotswolds. Opuszczamy Oxford i jedziemy do łagodnych wapiennych wzgórz Cotswolds, jadąc wąskimi wiejskimi ścieżkami w naszym minibusie, odkrywając boczne drogi i małe kręte doliny. Z przewodnikiem-ekspertem na pokładzie dowiesz się o powstaniu i upadku handlu wełną w tym regionie oraz o tym, jak pozostawił po sobie krajobraz nietknięty przez współczesny świat, obejmujący małe kamienne wioski w kolorze miodu i ukryte zielone doliny z szemrzącymi strumieniami. Naszym pierwszym przystankiem jest zachwycające Burford z kamiennymi domami kaskadowo spływającymi do rzeki Windrush, zobacz grobowce Woolsack na historycznym cmentarzu kościelnym, zanim zatrzymamy się na pyszny lunch w tradycyjnym wiejskim pubie Cotswolds. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w starożytnym kamiennym hostelu i doświadcz wielowiekowego życia w tawernie w świecie, w którym łagodne, wolniejsze tempo jest normą. Następnie odwiedzimy Bibury z fotogeniczną kolekcją domów znaną jako Arlington Row, a następnie przejedziemy przez wspaniałe wielowiekowe wioski z przystankami na zdjęcia. Nasze mniejsze pojazdy są w stanie podróżować w górę wąskiej doliny Coln po drogach jednokierunkowych, mijając pola owiec i senne wioski. Naszym ostatnim przystankiem jest tętniące życiem Stow on the Wold z tętniącym życiem rynkiem, a następnie powrót do Londynu przez Chipping Norton i Woodstock.

Aplikacja Londyn z własnym przewodnikiem - Harry Potter Oxford

8. Aplikacja Londyn z własnym przewodnikiem - Harry Potter Oxford

Odkryj magię Harry'ego Pottera podczas wycieczki z przewodnikiem po Oksfordzie. Odwiedź miejsca, w których kręcono filmy, w tym Bodleian Library, New College i Christ Church. Rozpocznij wycieczkę w Bibliotece Bodlejańskiej, która była używana jako skrzydło szpitalne Hogwartu. Zobacz, gdzie kręcono kluczowe sceny, takie jak powrót Harry'ego do zdrowia w "Kamieniu filozoficznym" i lekcja tańca w "Czarze ognia". Poznaj historię biblioteki jako najstarszego budynku uniwersyteckiego w Oksfordzie, używanego do dyskusji teologicznych od XV wieku. Następnie udaj się do New College, który był scenerią dla korytarzy Hogwartu, gdzie Harry jest wyśmiewany odznakami z napisem "Potter jest do bani" w "Czarze Ognia". Wewnątrz New College zobacz 200-letni dąb, pod którym Malfoy zostaje przemieniony w fretkę przez Moody'ego. Na koniec odwiedź Christ Church, gdzie schody zostały użyte w powitaniu Harry'ego, Rona i Hermiony przez McGonagall. Chociaż Wielka Sala Hogwartu została zainspirowana jadalnią Christ Church, nie została tam sfilmowana. Zobacz jadalnię, która jest nadal używana przez uczniów, którzy jedzą tam codziennie.

Oxford University: piesza wycieczka z przewodnikiem po małej grupie

9. Oxford University: piesza wycieczka z przewodnikiem po małej grupie

Wycieczka przedstawia co najmniej 9 uczelni i opisuje życie uczelni, tradycje studenckie, znane postacie literackie, naukowe i polityczne oraz historię Anglii w Oksfordzie. Podążaj za przewodnikiem po mieście, odwiedzając słynne zabytki i poznając historię Oksfordu. Wykorzystaj w pełni swoją podróż do Oksfordu podczas tej wycieczki – ogólną wycieczkę można zaplanować tak, aby odpowiadała Twoim życzeniom i zainteresowaniom. Ta wycieczka jest idealna dla małych grup, szkół językowych lub organizacji biznesowych. Przewodnicy wycieczki często mówią różnymi językami, a większość to studenci Oksfordu, absolwenci, nauczyciele angielskiego, aktorzy lub aktorki. Większość wycieczek odwiedza 1 lub 2 uczelnie, ale nie można z góry przewidzieć, które uczelnie odwiedzą.

Oksford: Prywatna wycieczka piesza z przewodnikiem po absolwentach uniwersytetu

10. Oksford: Prywatna wycieczka piesza z przewodnikiem po absolwentach uniwersytetu

Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na rodzinne wakacje, czy na jednodniową wycieczkę z przyjaciółmi, Oksford jest idealnym historycznym miejscem. Jeśli wiesz, gdzie szukać, znajdziesz miejsca, w których kręcono Harry'ego Pottera; alma maters najsłynniejszych światowych postaci literackich, polityków i filozofów; pub, w którym rozdawano pierwsze egzemplarze „Hobbita” i „Lwa, czarownicy i starej szafy”; i dużo dużo więcej. Ale jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w tym magicznym mieście? Prywatna wycieczka to świetny sposób, aby uzyskać intymny i dopasowany wgląd w Oksford i piękny uniwersytet. Możesz całkowicie dostosować doświadczenie: od punktów spotkań i punktów początkowych po dowolne konkretne tematy, które chcesz omówić (prosimy o wcześniejsze przesłanie e-maila do lokalnego dostawcy z wszelkimi prośbami). Porozmawiaj ze swoim przewodnikiem, jeśli chcesz odwiedzić płatne strony. Można to omówić i zorganizować. W zależności od tego, co chcesz zobaczyć, mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za wstęp, ale Twoi przewodnicy mogą omówić wszystkie dostępne opcje na początku wycieczki. Twoi przewodnicy mają świetny wgląd w Oksford i są zaangażowani w zapewnianie ciekawych i przyjemnych wycieczek po tym pięknym mieście, a nie wycieczek, które usypiają ludzi. Większość Twoich przewodników sama studiowała na Uniwersytecie Oksfordzkim i może udzielić Ci szczegółowych informacji na temat tego, jak naprawdę działa ta instytucja. Omów najważniejsze atrakcje Oksfordu, aby mieć pewność, że zobaczysz to, co miasto ma do zaoferowania. Typowa trasa obejmuje: • Kolegium Balliola • Kolegium Świętej Trójcy • Teatr Sheldonian • Szkoła Boskości • Most Westchnień • Biblioteka Bodlejańska • Aparat Radcliffe'a • Uniwersytecki Kościół Najświętszej Marii Panny • Kolegium Kościoła Chrystusowego • Kolegium Zaduszne • Kolegium Oriela • Kolegium Mertona

Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj wg::

Divinity School: najlepsze atrakcje w pobliżu

Divinity School: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Divinity School? Kliknij tutaj.

Divinity School: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(363 recenzji)

Doświadczenie związane z Harrym Potterem i Warner Bros było absolutnie fantastyczne! Było tak wiele do zobaczenia i rzeczy do nauczenia się o wszystkim, co zostało stworzone/stworzone. Można tu zjeść i wypić takie wspaniałe rzeczy jak piwo maślane i naleśniki maślane. (i oczywiście są inne możliwości) Po studiach pojechaliśmy do Oksfordu i spotkaliśmy się z naszym przewodnikiem, Chrisem. To, co mogę powiedzieć o naszej wycieczce z nim po Oksfordzie, to: genialna, magiczna, świetna zabawa (przy nim na pewno będziesz się uśmiechać, a nawet śmiać), bardzo pouczająca i po prostu idealna! Jeśli chodzi o wycieczkę po Oksfordzie, zdecydowanie polecam Ci odwiedzić stronę internetową: toursofoxford.net Powiedziawszy to, mogę Cię poinformować: dobrze wydane pieniądze!

Ta jednodniowa wycieczka była cudowna! Spędziliśmy 4 godziny w studiu HP. To była świetna zabawa. Amber, nasz przewodnik jest po prostu niesamowity. Bardzo miło jest słuchać jej opowieści. Kierowca jest bardzo miły. Gorąco polecam te wycieczki z nimi.

Rozsądny wybór pod względem ceny/usług, wszystko jest przemyślane dla Ciebie, najważniejsze, aby wsiąść do autobusu) Valentina i John są cudowni ❤️

Fantastyczny. Bardzo interesujące, a przewodnik sprawił, że było jeszcze przyjemniej i przyjaźniej

Doskonała aktywność, bardzo przyjemna. Pozostawia to, że chcesz wrócić.