District of Columbia War Memorial

District of Columbia War Memorial
Liczba znalezionych atrakcji: 46
Sortuj wg::

District of Columbia War Memorial: najlepsze atrakcje w pobliżu

District of Columbia War Memorial – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Nowego Jorku: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem do Waszyngtonu vanem lub autobusem

Z Nowego Jorku: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem do Waszyngtonu vanem lub autobusem

Podróż z Nowego Jorku do Waszyngtonu na całodniową wycieczkę, aby zobaczyć zabytki stolicy kraju z przewodnikiem mówiącym po hiszpańsku. Odwiedź najważniejsze pomniki, pomniki i budynki, takie jak Biały Dom i Pomnik Waszyngtona. Udaj się na południe od Nowego Jorku wygodnym klimatyzowanym autobusem, przejeżdżając przez New Jersey i Delaware, z przystankiem w Delaware, aby rozprostować nogi i skorzystać z toalety. Kontynuuj wzdłuż Maryland aż do Arlington w Wirginii. Wycieczka rozpoczyna się właściwie w Arlington National Ceremony, gdzie przewodnik zabierze Cię do grobu Kennedy'ego i odkryje z Tobą bujne tereny. Następnie udaj się do pomnika Iwo Jimy, z czasem na zrobienie zdjęć. Podczas całej podróży Twój przewodnik opowie Ci ciekawe fakty o mieście. Następnie udaj się do Waszyngtonu po drugiej stronie rzeki Potomac. Przejdź wzdłuż Constitution Avenue, gdzie zobaczysz Departament Stanu, Instytut Pokoju i Pomnik Alberta Einsteina. Idź do National Mall i przejdź się ze swoim przewodnikiem po miejscach, które były prezentowane w filmach i serialach telewizyjnych. Zobacz Pomnik Wojny Koreańskiej, Pomnik Lincolna i Pomnik Wojny w Wietnamie. Rozpoznasz Reflecting Pool z Forresta Gumpa. Zobaczysz także najczęściej odwiedzany pomnik w mieście, Pomnik II Wojny Światowej. Po powrocie do autobusu będziesz nadal oglądać biura ważnych organizacji, takich jak Organizacja Państw Amerykańskich, Amerykański Czerwony Krzyż i Departament Skarbu, aż w końcu dotrzesz do Białego Domu. Poświęć trochę czasu na zrobienie zdjęć w ogrodach, zanim przejdziesz dalej, aby zobaczyć budynki FBI, Archiwa Narodowe i nie tylko. Twoim ostatnim przystankiem będzie National Mall, gdzie będziesz miał trochę wolnego czasu na zwiedzanie eksponatów, zjedzenie lunchu i zrobienie zdjęć Kapitolu. W drodze powrotnej do Nowego Jorku zobaczysz nocną panoramę Nowego Jorku z New Jersey.

Waszyngton DC: Wycieczka po centrum handlowym pojazdem elektrycznym

Waszyngton DC: Wycieczka po centrum handlowym pojazdem elektrycznym

Po wejściu na pokład wygodnego wózka elektrycznego wyrusz w kierunku kompleksu Smithsonian. Podziwiaj wielkość największego muzeum i kompleksu badawczego na świecie. Następnie odkryj trzy najbardziej znane posągi w Waszyngtonie, posągi Thomasa Jeffersona, Abrahama Lincolna i George'a Washingtona, prawdopodobnie trzech najbardziej ukochanych prezydentów USA. Od tego miejsca poświęć chwilę na zatrzymanie się i wspomnienie tych, którzy stracili życie w bitwie, odwiedzając różne pomniki wojenne. Spójrz na miejsca pamięci związane z I wojną światową, II wojną światową, weteranami wojny koreańskiej i weteranami wojny w Wietnamie. Następnie przygotuj aparat fotograficzny, aby zobaczyć jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabytków na całym świecie, Biały Dom, dom prezydenta USA. Na koniec naciesz oczy Capitol Hill, siedzibą Kongresu Stanów Zjednoczonych.

DC: Monuments and Memorials Sunset Tour w otwartym autobusie

DC: Monuments and Memorials Sunset Tour w otwartym autobusie

Przygotuj się na przeżycie czarującego piękna Waszyngtonu jak nigdy dotąd, wyruszając na wyjątkową nocną wycieczkę piętrowym statkiem z otwartym dachem z Big Bus Tours. Dzięki pomnikom i pomnikom miasta dramatycznie oświetlonym światłami miasta, będziesz zahipnotyzowany wielkością i znaczeniem stolicy kraju. Dzięki naszemu fachowemu przewodnikowi na żywo, dostępnemu wyłącznie w przypadku wycieczek od piątku do niedzieli, poznasz fascynującą historię i ukryte historie Stolicy Narodu od jej założenia po wojnie o niepodległość po jej współczesne funkcjonowanie. Możesz też posłuchać naszego najnowocześniejszego komentarza cyfrowego, który zapewni całkowicie urzekające i zabawne wrażenia (wycieczki od poniedziałku do czwartku oferują komentarz cyfrowy wyłącznie z pamiątkowymi słuchawkami dousznymi). I nie zapomnij zrobić po drodze kilku zdjęć! Dzięki zapierającym dech w piersiach widokom na najbardziej charakterystyczne zabytki miasta, będziesz chciał uchwycić każdą chwilę tego niezapomnianego wieczoru odkrywania serca historii i kultury Ameryki. Zobacz National Mall i spójrz na Reflecting Pool, tak jak zrobił to MLK Jr. podczas słynnego przemówienia „I Have a Dream” wygłoszonego pod pomnikiem Lincolna. Przejdź obok pomnika Jeffersona i ciesz się powiewem wiatru nad basenem pływowym. Rób zdjęcia imponującego Pomnika Waszyngtona i wyszukanej kopuły Kapitolu, a wszystko to z malowniczych i relaksujących siedzeń na górnym pokładzie autobusu z otwartym dachem. Jako oficjalny partner wycieczek National Park Services, Big Bus zabierze Cię najbliżej najlepszych atrakcji DC, jakie ma do zaoferowania: •National Mall •Biały Dom •Upamiętnienie Lincolna • Pomnik Martina Luthera Kinga • Pomnik Jeffersona •Budynek Kapitolu • Pomnik II Wojny Światowej •I dużo dużo więcej!

Waszyngton DC: Wycieczka autobusowa do najważniejszych atrakcji stolicy

Waszyngton DC: Wycieczka autobusowa do najważniejszych atrakcji stolicy

Wykorzystaj czas spędzony w stolicy dzięki tej krótkiej wycieczce po Waszyngtonie. Wsiądź do jednego z luksusowych autobusów przy Pomniku Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, zanim przejedziesz obok archiwów narodowych do Kapitolu. Niech Twój przewodnik przedstawi Ci podstawowe informacje, od oryginalnej Deklaracji Niepodległości po Konstytucję i Kartę Praw. Podziwiaj niesamowite widoki na dwukilometrowe Muzeum Smithsona i imponujący pomnik Waszyngtona, który jest najwyższą wolnostojącą kamienną budowlą na świecie. Będziesz miał okazję rozprostować nogi, zatrzymując się przy Białym Domu i Pomniku Lincolna, gdzie możesz wspiąć się po schodach, aby zobaczyć słynną statuę 16. prezydenta Ameryki. Następnie wybierz się na pouczający spacer z przewodnikiem po pięknym pomniku II wojny światowej. Wycieczka odbywa się w pętli od Pomnika Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, zatrzymując się w niezapomnianych miejscach, takich jak Pomnik Wietnamu, Kapitol Stanów Zjednoczonych i Pomnik Lincolna. Doświadczony przewodnik wyjaśni każdy istotny szczegół każdego pomnika i pomnika oraz zapewni najbardziej wszechstronne i intymne doświadczenie, jakie DC ma do zaoferowania. Podziwiaj wiele muzeów Smithsonian, National Mall, Freedom Plaza i wiele więcej z pokładu autobusu. Następnie poznaj historię Białego Domu, Kapitolu, Pomnika FDR i Pomnika Martina Luthera Kinga podczas krótkich spacerów z przewodnikiem.

Waszyngton, DC: Całodniowa wycieczka z rejsem po malowniczej rzece

Waszyngton, DC: Całodniowa wycieczka z rejsem po malowniczej rzece

Odkryj wszystkie uroki Waszyngtonu podczas tej jednodniowej wycieczki po mieście, odwiedzając takie miejsca, jak Biały Dom, budynek Kapitolu i pomnik Thomasa Jeffersona. Wsiądź do swojego wspaniałego, klimatyzowanego, panoramicznego autobusu pod pomnikiem marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Udaj się do wszystkich głównych atrakcji regularnych wycieczek krajoznawczych i ciesz się przerwą na lunch oraz możliwością podróżowania przez basen pływowy. Poznaj niektóre z najbardziej fascynujących zabytków w USA, w tym Biały Dom, budynek Kapitolu i Archiwa Narodowe, a także zapierające dech w piersiach pomniki Thomasa Jeffersona i Franklina Roosevelta. Po obiedzie lato to okazja na przejażdżkę łodzią po Georgetown i DC Waterfront. Zimą ta wycieczka autobusowa po Waszyngtonie kończy się wizytą w Pentagonie i kilku innych fascynujących pomnikach wojennych. W cenę wycieczki wliczony jest rejs statkiem, a latem turyści będą mieli możliwość wykupienia obiadu w jednej z kilku nadbrzeżnych restauracji. Podczas wycieczki ucz się od przewodnika na żywo, który wyskakuje z Tobą z autobusu, aby zapewnić intymne i spersonalizowane wrażenia z każdej atrakcji. Twój przewodnik poinformuje Cię o ważnych szczegółach każdego pomnika. Od kwietnia do października pooddychaj świeżym powietrzem podczas godzinnego rejsu po rzece Potomac. Pełny plan tej wycieczki obejmuje: • Pomnik Jeffersona • Budynek Kapitolu Stanów Zjednoczonych • Memoriał FDR • Pomnik II Wojny Światowej • Pomnik Iwo Jimy • Pomnik Wietnamu • Pomnik Martina Luthera Kinga • Upamiętnienie Lincolna • Biały Dom

Waszyngton DC: Wycieczka rowerowa po pomnikach i miejscach pamięci

Waszyngton DC: Wycieczka rowerowa po pomnikach i miejscach pamięci

Poznaj najgorętsze zabytki Waszyngtonu w ekologiczny sposób podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem po National Mall i wzdłuż basenu Potomac Tidal Basin. Dowiedz się o pomnikach wojennych i prezydenckich, które zatrzymasz, aby zobaczyć z bliska na trasie. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Wharf DC i przygotuj się z wysokiej jakości rowerem i kaskiem. Wyrusz w rodzinną trasę do Pomnika Waszyngtona, Pomnika Wietnamu, Pomnika II Wojny Światowej i Pomnika Lincolna. Zaangażuj się w historię, gdy przewodnik opowie Ci o sklepie za zabytkami, takimi jak Pomnik Jeffersona. Uzyskaj szansę na spacer i zwiedzanie każdego z pomników. Po zakończeniu jazdy na rowerze wróć do Wharf DC.

Waszyngton DC: Nocna wycieczka autobusowa po centrum handlowym

Waszyngton DC: Nocna wycieczka autobusowa po centrum handlowym

Podziwiaj klimatyczne zabytki stolicy z autobusu z otwartym lub szklanym dachem, gdy słońce zachodzi nad Waszyngtonem. Wybierz się na wycieczkę do strefy zmierzchu z hipnotyzującymi widokami na najważniejsze atrakcje miasta o zmierzchu. Zobacz oświetlone najsłynniejsze pomniki, rzucające migoczącą poświatę na miasto. Rozpocznij od Pomnika Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, a następnie przejdź przez półmrok, aby uchwycić widoki na Biały Dom, Pomnik Wojny Koreańskiej i Pomnik Martina Luthera Kinga Jr. Każdy pomnik ma specjalne iluminacje w nocy, z regularnymi okazjami do zeskoczenia i zobaczenia z bliska spektakularnej rzeźby, a także niezliczonych okazji do zrobienia zdjęć. Podziwiaj pełną migoczącą panoramę na początku i końcu wycieczki, która obejmuje również widoki na migoczący basen Tidal i pomnik Thomasa Jeffersona. Nocne wycieczki nie są bardziej magiczne niż te i idealnie łączą się z jednodniową wycieczką następnego dnia.

Nocna wycieczka rowerowa po zabytkach Waszyngtonu

Nocna wycieczka rowerowa po zabytkach Waszyngtonu

Zwiedź najważniejsze zabytki Waszyngtonu na rowerze podczas wycieczki z przewodnikiem po zmroku. Ciesz się stolicą Ameryki nocą, gdy powietrze jest chłodniejsze, a pomniki są wolne od tłumów. Gdy nad miastem zapada zmierzch, pomniki i zabytki są wspaniale oświetlone. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez National Mall i wokół Tidal Basin. Odwiedzisz: Pomnik Waszyngtona, pomniki z II wojny światowej, wojny koreańskiej i wojny w Wietnamie, pomnik Lincolna, pomnik Martina Luthera Kinga, pomnik FDR i pomnik Jeffersona. Po drodze będziesz miał okazję dowiedzieć się o każdym z zabytków, a także kilka minut na spacer po pomnikach i poznanie ich na piechotę. Będziesz mieć również widok na oświetlony Biały Dom i trawnik, na którym ląduje prezydencki helikopter. Ta około 4-milowa przejażdżka jest oceniana jako łatwa, obejmująca głównie płaski teren. Wszyscy uczestnicy są wyposażeni w kamizelki odblaskowe i światła bezpieczeństwa.

Waszyngton: Noc pod gwiazdami Wycieczka autobusowa i piesza

Waszyngton: Noc pod gwiazdami Wycieczka autobusowa i piesza

Zobacz miasto Waszyngton rozświetlone marzycielskim blaskiem gwiazd podczas tej ekskluzywnej 3-godzinnej nocnej wycieczki nocnym autobusem / pieszą z przewodnikiem. Podróżując wygodnie ulicami DC i spacerując po jego najważniejszych zabytkach, posłuchaj opowieści o jego fascynującej historii od swojego doświadczonego przewodnika na żywo. Od Kapitolu do Białego Domu i pomnika Lincolna, a przede wszystkim wszystkiego pomiędzy nimi, doświadczysz Waszyngtonu oświetlonego najlepiej nocą — z pięknymi strukturami i odbiciami światła na wodzie, dla których ta piękna znane jest miasto. Pomniki i pomniki, które wysiądą z autobusu z przewodnikiem, obejmują: • Kapitol Stanów Zjednoczonych (tylko przystanek na zdjęcia z zewnątrz) • Biały Dom (tylko przystanek na zdjęcia z zewnątrz) • Memoriał Martina Luthera Kinga Jr • Koreański Memoriał • Upamiętnienie Lincolna • Pomnik Wietnamski • Pomnik II wojny światowej

Waszyngton DC: Zobacz City Segway Tour

Waszyngton DC: Zobacz City Segway Tour

Przyjedź 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki, aby uzyskać instrukcje dotyczące jazdy na segwayu, a następnie udaj się na ekscytującą wycieczkę segwayem z przewodnikiem po Waszyngtonie i jego głównych zabytkach. Posłuchaj, jak Twój przewodnik opowiada fascynujące historie o tych kultowych miejscach, opowiadane przez najnowocześniejszy system radiowy. Przed wyjazdem przeprowadź szkolenie i dopasuj swój sprzęt. Obejrzyj krótki film i prezentację, a następnie uzyskaj indywidualne instrukcje od doświadczonego personelu. Nie denerwuj się! Wielu odwiedzających to nowi jeźdźcy, a większość ludzi opanowuje to w ciągu kilku minut. Gdy wszyscy poczują się komfortowo, wykonasz szybką próbę dźwięku i gotowe! Pierwszym przystankiem jest Biały Dom, po drugiej stronie ulicy od punktu początkowego! Stamtąd kontynuuj eksplorację jak największej liczby następujących witryn: Plac Lafayette'a Skarb Stanów Zjednoczonych Ogrody Konstytucji upamiętnienie Lincolna Odzwierciedlający basen Pomnik Weteranów Wietnamu Pomnik wojny koreańskiej Pomnik wojenny DC Basen pływowy Pomnik II wojny światowej Pomnik Waszyngtona Muzea Smithsona Narodowa Galeria Sztuki Kapitol USA Archiwa Narodowe Pomnik Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Budynek FBI Plac Wolności i więcej!

Waszyngton, DC: Najciekawsze atrakcje

District of Columbia War Memorial: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

District of Columbia War Memorial: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu District of Columbia War Memorial? Kliknij tutaj.

District of Columbia War Memorial: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(4144 recenzji)

Niesamowity ! To było wzniosłe. Jedno z najlepszych doświadczeń. Co za wycieczka! Polecam w 100% Poza tym przewodnik Roberto jest przemiły, bardzo dobrze się nami opiekował. I wodospad Niagara. Robi wrażenie, a łódź jest po prostu niesamowita. Dziękuję za to niesamowite przeżycie

Doskonałe doświadczenie wraz z naszym przewodnikiem Roberto i Petem. Oczekujące na nas; jak więc wyjaśnić nasze wątpliwości. Podróżowałem sam, a on wspierał mnie, robiąc zdjęcia.

Cudowna wycieczka! Punktualnie, zgodnie z planem . Bardzo miła i przygotowana przewodniczka . Polecam! ❤️❤️❤️

Wycieczka była niesamowita, wspaniałe zabytki, a nasza przewodniczka Alicia była niesamowita.

Dobry. Należy pamiętać, że wycieczki rozpoczynają się znacznie wcześniej. 4:00 i 5:00